• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek to ti verim tomi tam nastesti teda budem moc mit ty co chcem a na svatbu dostaneme taky od sefa pritele ale jako svatebni dar 25 000 tak jsem rada ze prave nemusime tolik setrit na hostinu
13. led 2012 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ilonkapomenka :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je dobrý taky bych chtěla takovýho šéfa ,tak pak hoď na beremese nějaký foto ať se pokochám
13. led 2012 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj no to je co by člověk dohodil kamenem.Kdyby jste měli nějaký ten sraz tak by jsme se rádi přidali.?
13. led 2012 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek jj taky me to tesilo on prvne mel dostat beton tak jako kazdej ale kdyz slysel co a jak tak rek ze mu da to co by mel za ten beton kdyby jej prodal :slight_smile: urcite dam neboj :slight_smile:
13. led 2012 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@patypaty ok dáme určitš všdšt a jak máš malý prtě ?
13. led 2012 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek má 5měsíců
13. led 2012 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@patypaty vítám =)
mimochodem děvčata tak já včera tatovi po "techtle mechtle" oznámila že po něm chcu prstýnek :grinning: :grinning: :grinning:
tak prej jo ale at ještě počkám tak měsíc dva...a pak .."jo počkej jako že se vezmem?" :grinning: :grinning: :grinning: chlapy jsou někdy kruuuuuutíííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2012 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule ahoj a děkuji.Chlapi jsou na tohle natvrdlí.Já si prstýnek pomalu vybrečela.Čekal jsem ho na vánoce 2010 NIC na narozeniny NIC (dostala jsem misto něho posilovací stroj to naštve) svátek NIC. Výročí NIC :frowning2: porod NIC NO tak jsem si ho tak trochu vybrečela :grinning: Požádal mě o ruku 8.10.2011.Mimochodem máme se brát někdy v červnu a co myslíš o svatbě ani zmínka :slight_smile: Nehledě na to že jsem stále nedostala nic za porod syna.
14. led 2012 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@patypaty :grinning: :grinning: asi si myslí že to zařídíš ty dle sebe. Já taky vidím že budu já ten kdo zařizuje okolo takových akcí. Aspoň si to udláme podle sebe ne :wink:
14. led 2012 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@patypaty
:grinning: :grinning: :grinning: no já si ju taky vydapala po 9 letech a tak že jsem donesla papír z matrika a ať ho podepíše a teď bych si nafackovala :sweat_smile:
@kathule unás se na svatbu přistoupilo jen stím že si to zařídím všechno sama a je to aji lepší aspoň dotoho nekecá
a prstýnek jako zasnubovacíííí tak to snad ani neví co to je :rolling_eyes:
16. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek tak to já sem řekla že prstýnek hci co nejdřív..jako s šutrem :wink: :grinning: :grinning:
16. led 2012 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tady se někdo vdává.........já jsem se loni vdavala jelikož se mi v listopadu 2010 narodil syn ak jsmese domluvili na svatbě....a už to bude za 2 mes rok....toto letí.
16. led 2012 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka561983 ahoj jojo já se mám vdávat v květnu.
16. led 2012 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@patypaty a už víš kde budeš mít svatbu?
16. led 2012 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Bylo mi řečeno že se vezmeme na zámku v Bruntále ale jelikož se zatím nikdo nezmínil o svatbě tak si sem jistá že to bude na uřadě a oslava bude na naší hospodě.
Nejradši bych se vdávala jen se svědkama ale nějak mi to neprochází u chlapa.
Kde ses vdávala ty?
16. led 2012 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@patypaty u nás z rodiny bude jen moje máma s manželem a přítelova matka s babi. Jinak jen kamarádi ale nic velkého. Sice mě to mrzí ale rodina je tak rozhádaná že to jinak nejde. Možná i proto to nechci teď ale až za ty cca 3 roky..třeba se ta situace změní i když tomu moc nevřím :pensive:
16. led 2012 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule no já jsem to zkrouhla na nějakých 25lidí ale to ještě počítám že polovinu naseru že jsem je nepozvala ale co.Možná bych si to pozdšji vyčítala ale nejradši bych se vdala jen se svědky.
17. led 2012 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@patypaty tak to já bych tam zas chtěla rodinu celou ( teda ne tetičky, sestřenice apod se kterýma se nestýkám atd) svýho otca, bráchu... jenže oni si našli takový pi.. :rolling_eyes:
18. led 2012 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@patypaty Mi jsme taky chtěly jen se svědkama a nebo tak jsme se ptaly jestli vůbec tam musíme chodit jestli nestačí podepsat jen papír .Nám šlo jen oto aby jsme se jmenovaly všichni stejně i s děckama .A co se týká lidí já tam měla jen jednu kámošku svědkyni a segru s jejim starým ,jinak tchyně tam byla a zbytek davidovi (blbci do jednoho) kamarádi ,takže promě to byl otrus a ještě jsem byla nas... že mě furt pomlouvaly a David ve finále taky .bylo jich tam asi 15 rodin + ještě každej si !!!musel!!! vzít sebou dvě děcka co každej má . takže si ztoho udělaly zábavu pro děcka a ne moji svatbu ..Už nikdy víc bych to neudělala ,rzelo mě že kvůli nim jsem si tam nemohla nikoho pozvat a ještě mě to tak zkazily . :angry: :angry: :angry:
19. led 2012 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím, mám dvě princezny a nějak mi to papa a blabla moc nestačí, neva dyž bych občas přidala i já svou trochu do mlýna? jsme kousek za brnem v kobylnicích..
30. led 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@verapa Ahojky vítám tě .... určitě nevadí akorád se tu moc nerozpovídáme a brbleme spíš na fb tak to tu trochu vázne .Koukám že máš taky doma dva celkem malé cvrčky :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2012 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kathule tak co okurko co neštovice ? :confounded:
31. led 2012 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek ahoj jj takový dva malý satánky. Elis je ještě horší jak starší Jul.. joo Fb hýbe světem :o))
31. led 2012 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@verapa fakt jo , unás doma je teda pohroma mladá .Né že by byla zlá nebo tak ,ale jako co ona udělá za bordel během 5 minut a jak mě bolí hlavna za selej den co furt mele atd. :grinning: . A máš malou ve školce nebo si to doma užívás s obouma .Koukám že Julinka je 29 května - Verunka je 20 května :sweat_smile:
31. led 2012 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Juli chodí do školky ale že je revmatika dostává takovou sračku co jí žere imunitu tak ju mám 14 dní z měsíce doma..... ony sou holky narozené obě 29.5.... nějak se to tak sešlo a je to docela dobrý aspon si manža nemusí pamatovat moc datumů, je na to truhlák... jinak s tím mletím... bych ti mohla vykládat dyž začnou se obě přeřvávat automaticky mi přepne mozek na off páč bych jinak byla v černovkách jistá..
31. led 2012 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, dneska jsem pridala uz prispevky snad do vsech diskuzi hledajici nove kamarady co se tady na konikovi vyskytuji :slight_smile: hleda tu nekdo jeste kamaradky na aktivni schazeni se s detma, navstevy, kaficka atd :slight_smile: nebo jste uz jste vsechny skamaradene? :slight_smile:
31. led 2012 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@verapa :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobrý stěma narozkama .No Verunka nic nejí a je taky 14dní doma týden ve školce 14 dní doma atd... samozřejmě to chytá i malej odní ...prej je to ve školce normální .Teď jsme taky zrovna všichni ve stavu nemocném ,ale do školky chodí jinak by ztoho fakt nic neměla .Jsem ju předchvílí dovedla dom a lítá tu všechno co jim přijde pod ruky za půl hodiny přijede starej dom a řekne ---a co jste tu dělaly celej den -- :angry: :angry: :angry:
31. led 2012 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kaeth01 ahojky no je nás asi tak 5 co se tak navzájem navštěvujem a chodíme na srazy ,plus teda někdo nový .Ale většinou jsme roztroušené po Brně tak se občas scházíme .Určitě novou maminu přivítáme :grinning: odkud jsi ?
31. led 2012 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek jsem z Malomeric.. mam 3 letou holcicku, zatim jen jednu - takze jsem docela mobilni :slight_smile: to je mile ze ses ozvala!!
31. led 2012 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kaeth01 já vím že jsem milá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a druhé se necháte překvapit ? Do Maloměřic jsme se jezdily loni koukat s malou na vláky
31. led 2012 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek