• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek :slight_smile: druhe bude asi taky holcicka.. zitra mam 3D ulz tak sem zvedava jestli nam to potvrdi.. uz bych docela nakupovala vybavicku.. sice neco malo mam po male.. ale i tak - u tech slev me ted svrbi prsty :slight_smile: loni jste sem jezdili a letos uz ne?? :slight_smile:
31. led 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01
@pandysek je hrozně milá noooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem taky z Maloměřic..teda byla jsem na Podlomní, ted jsme v Bystrci :slight_smile:
31. led 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verapa ahooj, vítáme nové tváře :slight_smile:
31. led 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek vokurko neštovice nic, pak pak z kamošky vylezlo že malá má kromě neštovic i rýmu a kašel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule no to je ale skoda ze uz ne z Malomeric!! mit zname v ulici se vzdycky hodi :slight_smile:
31. led 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 no většina se tak njak rozprchla ze základky ale vím že v Obřanech pár holek ještě je :slight_smile: Ale teda nestýkáme se
31. led 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule je tady takova sympaticka komunitka maminek s detma, ktere se schazeji kazde utery na zpivani a cviceni s detmi na radnici.. snazim se chodit pravidelne, ale maminky uz tam maji vicemene sve kamaradky, je mi nejak proti srsti se postavit doprostred a zahlasit: ahojte maminky citim se krome tech uterku tak sama, nechcete se me nekdo ujmout a vzit ven vyvetrat :slight_smile: :slight_smile: tak sem si rekla ze to zkusim po netu.. :slight_smile:
31. led 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 hele tak jestli si udláte výlet na přehradu tak kliďo :grinning:
31. led 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule to je tak celodenni vylet ne? :slight_smile: jeste jsem tam nebyla.. jak sem psala uz mozna nekde drive v Brne jsem teprve 3 mesice ani ne.. ale urcite i na prehradu dojde, slysela jsem ze je tam hezky.. a mezitim kdyz se ukazete nekde v centru tak se taky ozvete :slight_smile:
31. led 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 jo ty jsi přistěhovalec..tak to jsem asi přehlídla :grinning: :grinning: hele já jsem v centru skoro furt..pracuju v dětském koutku na náměstí v obchoďáku :slight_smile:
31. led 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule v detskem koutku :slight_smile: tak to je u me ten nejzaslouzilejsi job na svete!! zvlaste pokud mas sve deti doma :slight_smile: fakt obdivuju!! no ale potom neni co resit.. jak budes mit volnejsi den a chut tak se mi urcite ozvi, dojet do centra je mucha! :sunglasses: to uz zvladam na jednicku
31. led 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule jako cooooo ,ještě řekni že nejsem ty vokurko jedna :astonished: takže neštovice nemáte jo ? Já jen že Silva čeká jestli je chytne nebo ne a dneska zaní byl muj starej pro nějaký věci a štítil se ji :grinning: :grinning: :grinning: (on ještě neštovice neměl)
@kaeth01 no ju hrozně braly vlaky ,teď už to upadlo, ale asi tam budem zase jezdit s mladým aby se koukl :confused:
31. led 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek tojako kvůli té oslavě jo? :grinning: :grinning: :grinning: neee to mi psala kamoška ted o víkendu jestli je nechcem chytit, jenže pak napsala že malá má i rýmu, kašel a kdo ví co ještě tak jsem to odvolala, jedem na dovču tak si ji nebudu prasit ne :wink: :grinning: :grinning:
mimochodem jsi extrééééém milá :grinning: :grinning: :grinning:

@kaeth01 já si tma beru obě děcka sebou, malou teda je v pondělí, v uterý mám ranní ale od pololetí budu mít ranní i vpondlí tak má chudák po srandě :frowning2: Je to tam pohodka, jsem tam teda jen 2x do týdne pač je nás tam hodně ale děcka se vyblbnou a malej tam udělal obrovský pokrok, vyleze schody a klouže se sám na skluzavce apod :slight_smile:
31. led 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule jj jsme myslely že už je právě ty tvý mají ,prý se to projevuje do 14 dní od nakažení tak proto ...Kam jedete mi odjíždíme na chvilku v neděli do beskyd a asi tam umrznem :confounded:
31. led 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jen do Znojma k mamce na barák, oni jednou do Alp na týden tak hlídat barák... jako žádná hawai ale aspon zmna klima a klid na vesnici =)
31. led 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule jo oni na dovolenou a vy na dovolenou knim :grinning: taky to znám když bejvalej šef jezdil na dovču v létě tak jsme jim taky hlídaly barák (mají takovej sausfork za pár melcků )a dovolovaly jsme se mi unich a většinou jsme teda zato měly ještě zaplacíno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....
31. led 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jo tak tak nějak to mám i já =D škoda jen že není napuštěnej bazén...maj kryťák :cry:
1. únor 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no to jo ,ale stejnak byste asi zkosly když vylezete z bazénu a valily dom zté klády .
1. únor 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek to by jsme ani nikam nedošli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky ..... nedáme srazík v nějaké děcké kavárně????? :sweat_smile:
13. únor 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek pokud by vam nevadila mamina navic, ktera se moc rada prida - tak za me cim drive tim lepe :slight_smile:
29. únor 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminky, mám čerstvé tedy skoro již měsíční miminko a ráda bych navázala kontakt s nějakou maminkou, která by s námi chodila na procházky, popovídali si a do budoucna třeba začala chodit na plavčo či nějaké pohybové aktivity pro mimouše. Jsme z Brna-Bystrce...Mějte se krásně Verča a malá Sára
14. bře 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaeth01 a kdy máš termín ?
16. bře 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dazzlle ahojky vítej ......z Bystrce je tu zatím jen @kathule tahle opice :grinning:
16. bře 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek termin posunuty na 1.5., ale momentalne po nejakych zdravotnich komplikacich - necekanych, sem mimo misu :angry: lezim u rodicu doma jak lazar.. do Brna se vracim mozna za tyden - to uz bych mela byt schopna zase fungovat, ale na nejake vyletovani to bohuzel do porodu uz nevidim.. semnou pujde pocitat az zase v kvetnu :slight_smile: doufam teda ze porodem me starosti konci a ne zacinaji :grinning:
16. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaeth01 jéééšiš tak to se dej brzo dohromady :confounded: tak hlavně ať ste obě zdraví ..... pak už bude krásně ,to už můžeš kočárkovat snáma po venku i s mimouškem , se zas kouknem jak to bývalo malinkatý a hodný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
opice joooooooooo????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám 5 měsíčního kluka, jsem z Brna,bydlím kousek od Konečného náměstí, můžu se taky přidat k vám? :wink:
6. dub 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no tak jitrnička noooo :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janakkk ahojky , určitě si nejen tu vítána :sweat_smile:
7. dub 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek