• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@janakkk ahoj =) vítej mezi jitrničkama =)
7. dub 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek
@kathule ahoj, děkuju za přivítání :slight_smile: jaký jitrničky?? :astonished: to mi musíte vysvětlit :grinning: :grinning:
11. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? jsem teda momentálně Brno-venkov, ale jinak Brno
11. dub 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk to je takový naše interní oslovení :wink: :grinning:

@martinatrnkova Ahoj, jasně že můžeš. Nebráníme se přírůstkům skupinky :slight_smile:

Jak se máte děvčata?
11. dub 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule aha....zajímavé :grinning:

Já momentálně už pár dnů řeším, proč mi malej v noci špatně spí...přes den vydrží krásně 3 hodiny, ale v noci kojím max po 1,5 hod.... :unamused:
11. dub 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk a určitě má hlad? malej to tak taky zkoušel když byl malinkej :slight_smile:
11. dub 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule já se mám fajn, prckovi už se zase vrátil řežim, teda doufám, takže spinká krásně celou noc, a my se s manžou celkem vyspíme :slight_smile:
AKorát řešíme kakání. Malej kadí velky hovínka, za který bych se nestyděla ani já, a strašne u toho řve a nakonec mu musím pomáhat..pomale tlačím za něj. Myslíš, že za to mohl banán? měl ho teďka 2dny ke svačině
11. dub 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule no já právě nevím....možná ne, ale ničím jiným se mi ho nedaří utišit....dudlík nechce, dásně má natřený gelem proti bolesti, chovat nepomáhá....a čím jsi ho přelstila? :wink:
11. dub 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinatrnkova tak já teda nejsem profík na kadění :grinning: :grinning: :grinning: ale obecně banán staví no, takže bych dala švestkový kompot =)

@janakkk toho je hodně, třeba spurt, žízeň...malej se budíval a já trouba ho měla v noci třeba 2 hodiny v obyváku než usnul zase ale pak se můj nasr.. pač jsem byla úplně hotová a prostě mi nedovolil k němu jít. Jednu noc skoro prořval a najednou byl klid. Jo a taky jsme zjistili že ho budíme my... chrápem :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. dub 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule NO já jsem ho včera nechala celej den na mlíku a dneska planuju švestkovou přesnídávku. Uvidíme co bude tvořit dál :slight_smile:
12. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všimly jste si co je zítra za den? už je tady zase pátek 13. Očekávám pohromy, co vy?
12. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinatrnkova po té by se měla posráti :grinning: stačí i jen voda ze švestek prej
12. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinatrnkova já na pátek 13. nevěřím...spíš bych řekla, že si tím ty pohromy přivoláš, když je budeš očekávat :wink:
12. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule jo, na to jsem taky už přišla, že chrápání ho budí :grinning: :grinning: budu zkoušet dál...zkusím nurofen, jestli je to od bolesti...jen abych věděla, kde je příčina... :slight_smile: to uřvávání nechám až na konec :slight_smile:
12. dub 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinatrnkova já mám debilní den dneska... nic co jsem si domluvila nefunguje a všichni mě serou ... asi zalezu pod stůl :rolling_eyes:

@janakkk jasně, já kdyby to nevzal do ruk taťínek tak ho mám v noci na klíně do teď :grinning:
12. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! Můžu se k vám přidat na pokec? Jsem přistěhovalec do Šlapanic (přes kopec za Slatinou), ale skoro 25 let jsem bydlela v Líšni. Moc kamarádek s dětma nemám (zatím dávají přednost kariéře) a když děti mají, tak nejsou z Brna :unamused:
12. dub 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 jé, ze šlapanic? ja jsem původně z Prace ... Aby jsme se nakonec neznaly :wink:
12. dub 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinatrnkova to asi ne....protože já tady ve Šlapanicích skoro nikoho neznám :wink:
12. dub 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 jsem četla, že seš přistěhovalec ze šlapanic :grinning: , ale to neva...možný je všecko, ne? A nebo třeba někoho z rodiny...my jsme rozesetí po celých šlapanicích :grinning: :grinning:
12. dub 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinatrnkova tak to potom třeba jo :wink:
12. dub 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky ....ve čtvrtek vyrážíme s dalšíma maminama koníkářkama na brusle k olympii, tak jestli máte vhodný kočárek a brusle tak se přidejte :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ahoj... a jak jste bruslařsky zdatné? :grinning: já jsem s kočárkem ještě nejela :slight_smile:
7. kvě 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jee, koukám, že to byl asi jinej čtvrtek :D
7. kvě 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janakkk hehe jj byl ale tento se jde zas :grinning: jak kdo a jak kdy ,ale většinou jedem pomalejš ,stěma kočárkama moc frčet nemůžeš
7. kvě 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janakkk
@lucifer84
@martinatrnkova holky pořádáme sraz maminek z koníka ,ve čtvrtek v mariánským údolí v Líšňi u eldoráda pravděpodobně dopoledne ....tak se přidejte :sweat_smile:
14. kvě 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek bude nějaké bližší info ohledně času?
14. kvě 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinatrnkova jj zatím to není jistý ,ale asi kolem deváte
14. kvě 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek tak to asi nic, to je na nás brzo.
14. kvě 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinatrnkova tak to můžeš přijít klíďo pozdějš budem tam určitě tak tři hoďky
14. kvě 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ahoj, diky za info, jeste nevim, jestli nebudu mimo Brno, kdyby mi to vyslo, rada se pridam :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek