• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek Tak to je na houby, to je fakt lepší to obědnat tady, protože u té holky mám už 5% slevu a když bude obědnávka nad 500 kč, tak neplatím poštovný. Takže když se toho sejde víc dohromady, tak je to v pohodě. Už přemýšlím kolik toho obědnám na vánoce, máme v rodině samo mimina. Když nepočítám Adámka, tak je jich dalších 6 do dvou let, tak bych měla vystaraný. A chcu to pořešit co nejdřív jak budou peníze, než to nechávat na poslední chvílu. Tak řidičák snad uděláš ne? Švagrová koupila hezký rifle u ťamanů, tak se tam kouknu, ti měli vždycky větší velikosti a hlavně dole širší nohavice. Všude jinde to šijou jen na ty hubený nudle a zůžujou se u kotníků a to je naprd.
2. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no to taky nemám ráda když je to zůžený
David se ještě koukne na ibej u číňanů nakolik to tam vyjde - protože se koukal že to je stejně odnich tak třeba to tam vyjde ještě levněji
kupuje si tam náhradní díly na vrtulníky a letadla ,takže už to tam má zmáklý a udělanej účet atd..
2. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak třeba se mu to podaří najít. Mně se to právě z toho e-bay nechtělo objednávat, kvůli tomu účtu a tak, přece jen tady to taky není nějak moc drahý.
2. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
ti to potom napíšu a kdyžtak by jsme to objednaly přezemě abys ses tam nemusela registrovat
jdu sekat trávník a stěhovat rybičky do zimního domova ,aby nám venku nezmrli
tak si to dnes pěkně užijte a zatim čauky
2. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak si to sekání užij. Já tady u toho průběžně chystám oběd, takže dneska to bude clkem pohoda celej den :slight_smile:
2. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@pandysek Zkusím to vychytat pomalu,taky si myslíme s mamkou,že je to tím,že nemůže zabrat,jinak je zlatá .Dnes máme návštěvu tak jsem nachystala pohoštění a nejradši bych si šla schrupnout. :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
kdy máme dojít- co budeme mít dobrého :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí

@pandysek :Jasně klidně :grinning: :grinning: :wink: je buchtička,chlebíčky,jednohubky a pražené domácí mandličky :grinning:
2. říj 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 jéééééé
jednohubečky a ty pražené mandličky mňám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to se bude mít navštěva
2. říj 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se teď cpu topinkama s česnekem :grinning: Už sem na ně měla dlouho chuť...
2. říj 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina my měly poslední vejce a poslední půlku chleba :angry:
jestli nepřijde v pondělí konečně ta mateřská tak už tam půjdu udělat ostudu :angry:
si myslí že ty peníze asi serem a když mi prostě nepošlou za jeden měsíc ,tak se asi nic nestane :angry:
2. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No u nás je to teď podobný. David dělá v Olympii v Charlies a tam je teď od září zavřený, protože dělají kompletní rekonstrukci, takže sou bez práce. David to lepí tak různě brigádama, protože máme hypotéku na barák a kdyby jsme měli žít jen z mé mateřské, to by vůbec nešlo... Naštěstí se díky těm brigádám nějak uživíme, ale už se těším až zase v půlce října otevřou..... Byl to sice jen měsíc a půl, ale i tak, když vypadne jedna výplata, tak je to blbý... Taky doufám že do konce týdne dojdou peníze. Všechno by mělo chodit desátýho, to bude v nedělu, tak doufám že to dorazí do pátku.
3. říj 2010 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
je to v prrrr a nejhorší je že bude ještě hůř.No kdyby David stratil práci tak si to jdem hodit -dáváme cca 14 litrů na složenky i s hypetékou a půjčkama ,jelikož nám auto vydrží tak max rok tak si budem muset půjčit na nový .A jestli snim budu jezdit já tak ho možná odrovnám ještě dřív :grinning: ,Ale bez auta to prosetě nejde
tak včerejší námluvi nic moc -David snima byl venku přes dvě hodiny na seznamovačce a ta naše koza se kněmu nestaví .Dneska jdou zas tak jsem zvědavá -snad to klapne a na Vánoce nám tu budou běhat ridbegi
sice si vůbec nedokážu představit tu hoknu ,ale zase si myslim že jima zas zabavím hodně děcka .A toho želvího pláče co bude jak je budem dávat pryč - :cry: :cry: :cry:
3. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Buď ráda že hned nedá každýmu :grinning: :grinning: :grinning: My platíme taky tak nějak kolem patnácti měsíčně za všechno, teda nepočítám do toho telefony.... Včera spoň David potěšil že v půlce měsíce už zase otevřou. Hodně z měsíčních příjmů dělají dýška, tak to bude fajn, když bude v práci. Aspoň se nemusím rozloučit s celou vrácenou mateřskou, že bysme ju prožraly apod. :grinning: Sme byli teď hodinu venku hned po obědě, protože malej dopoledne nespal, tak sme vyrazili brzo.... tam je teda kosa :frowning2: Už sem teda konečně vytáhla sporťák a dala tam malýmu fusak. Sice ještě starej, novej dojde někdy v týdnu, ale hlavně že mu bylo teplo. Stejně i v tom fusaku tam vypadal strašně malinkej, jak novorozenec v hluboké korbě, ale zase aspoń vydrží na hodně dlouho.
3. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
malej jezdí ma chodítku a Verunka je zavřená ve skříňi a on ji schválně najíždí do dveří aby si nemohla otevřít.Malej se řechta a Verunka furt melej pomoc pomoc :grinning:
to je legrace
4. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to máš doma veselo, ale aspoň se na chvílu vzájemě zabaví :slight_smile: Sem před chvílou dala malýho spat, tak mám klid. Nikolka kouká na Horseland.
4. říj 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
co to je??
4. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co tak ten srazík ve čtvrtek nebo pátek zas kolem té 2-3 hod????
ale jen jestli mě dojdou peníze -jinak je to tu jak u vyjedenýho a vypitýho krámu .Jedna kapse prázdná a druhá vysipaná :confounded:
4. říj 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Dávají to v tv na minimaxu a sehnala sem jí to na dvd, sou tam koníci atd. Až budeš mít čas, tak si zadej horseland na youtube a uvidíš. Malá to miluje, už to tu běží podruhé. Na ty dny zatím nic nemáme, tak by to šlo a je nám jedno kterej den.
4. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Si vezmem kdyžtak nějakou sváču sebou :grinning:
4. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no já doufám že nebudete muset .
to je klid už mě oba hrní :sweat_smile: (konečně asi po 14 dnech usly zároveň) a já jdu taky asi udělat hají úplně mě to láká ani to ospalí počasí
4. říj 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to se máš že ti spí oba, Nikolka by neusla vůbec přez den. Malej spal skoro dvě hodiny, tak pak na další spaní kolem čtvrté vyrazíme naproti Davidovi k autobusu, spí totiž v kočárku max hodinu... Nikolka teda zase nechtěla spát vůbec doma a usla jen v kočárku. Jednou mě usla ve městě, prospala celou cestu dom a chrněla ještě na dvoře. Celkem skoro 5 hodin, sem ju chodila kontrolovat jestli je vůbec živá :grinning:
4. říj 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no malá spala jen hodiny ,takže žádná sláva .Já mám nespavce v kočárku oba .Malej tam vydrží taky tak max hoďku spíš tak půl a malá ta mě v kočárku spávala jen asi do půl roku ,tak už chtěla jen čučet ven
jdu uklízet ten bordel je to tu jak kdyby vybuchla bomba-to je děs -nejhorší je že to člověk na jedné straně uklidí tak za dvě hodiny a oni to na druhé tak do 5 minut rozbombardují
4. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek S tím úklidem to znám. Včera než jsme šli ven, tak Nikola měla na zemi rozházený pastelky a fixy.. Sem jí řekla ať je zvedne ze země a dá je na stolek. Čučela na mě jakoby tomu nerozuměla, tak sem jí to zopakovala ještě několikrát a nakonec na ´ˇnu zvýšila hlas, tak hned začala bulet. No myslím že je dost stará na to aby rozuměla tomu, když jí řeknu aby něco zvedla ze země... Tak nakonec to udělala... Jinak další věci uklízím až oba chrápou, jinak to nemá smysl... Včera spal malej v kočárku zase jenom půl hoďky, ale naštěstí byl pak hodnej, sem mu pak v kočárku zvedla záda a koukal ven, jen ten blbej fusak pořád sjížděl dolů, tak jdu obědnat ten novej...
5. říj 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no já stim opakováním a křičenim jsem už to vzdala .Řeknu ji to jedou a tak už vyhrožuju teď naní platí když nejde spát nebo když nechce třeba jíst ,tak ji řeknu že ji seberu dvd- čko . A když už to nezabere tak pak dostane na prdel ,ale to je jen když už je fakt nesnesitelně protivná a já vytočená .
jsem chtěla jít taky dneska dopoledne na procházku ,ale to je hnus to počasí ,vtomhle by zas chytli spátku akorád tu angínu .Už tam zas něco kramaří v kuchyňi -ach jo
jo prosímtě změřila bys mi tu vaší kuchyňku co má malá -našla jsem nějaký na netu ,ale zdají se mě hodně malinkatý .stačí jen výškově -tam ty mají jen 65 cm
5. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: fuj leje jako z konve děssss,co se dá dělat,jen ležet v peřinách :slight_smile: :slight_smile:,ale s tím Emča nesouhlasí.
5. říj 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek My máme tady tuhle, jen v jiné barvě. Na výšku má celkem 105 cm a po ty plotýnky na kastroly a umyvadlo měří 50 cm.
5. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 počasí je fakt hnusný, bych taky nejradši zalezla do peřin, ale co s dětičkama....
5. říj 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina :No právě Emča po ránu a dopo moc nechce spát tak mám smůlu.Ale musím si pořídit pláštěnku a holínky :grinning:
5. říj 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 Mně šel malej spát teď, vstával před šestou, tak vždycky je vzhůru asi tři hodiny a paj si tak dvě schrupne... Jenže to Nikolka ani náhodou, na to je už velká, tak občas chodím s malým jen když je manžel doma.
5. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek