• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek uvidíme, jak to bude ve čtvrtek. Malej a samozřejmě já vstáváme mezi 8-9hodinou, tak když by nemohl dostap, tak přijdem. Kdyby bylo něco odpoledne, tak by nám to vyhovovalo více, třeba příště
14. kvě 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek tak se nezůčastníme. Jiřík spadl z postele a ve čt jdeme na kontrolu. Tak snad příště
15. kvě 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský dlouho se tu nepsalo nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: o chvíľu sa sťahujeme do Brna a nikoho tam nepoznám, tak by som si rada našla nejakú kamošku-mamičku na spoločné kočíkovanie, pokecanie a tak :slight_smile: Budem bývať v časti Slatina a môj malý má 3 mesiačiky :slight_smile: Ak sa nejaká mamička bude chcieť pridať, ozvite sa :slight_smile:
30. črc 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veroni87 ahoooj, vítáme tě do Brna =) Já jsem teda z Bystrce - opačný konec Brna ale holky tady jsou ten směr :slight_smile:
2. srp 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veroni87 Ahoj, moc ráda se seznámím! Naše holčička Eliška bude mít zítra měsíc a bydlíme na Vinohradech, což není od Slatiny moc daleko :wink:
5. srp 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kathule Ďakujem pekne, super dúfam že sa mi s niekým podarí sa stretnúť, nepoznám tam ani nohu :slight_smile:
@m.artina ahoj, to je super :slight_smile: ja tiež, inak zmena, drahý mi to upresnil a nebývame v slatine, ale tej časti hneď vedľa - Líšeň. Pekný výhľad na Brno je z tade, keďže je to tak na kopci :slight_smile: Včera som aj s malým prvýkrát navštívila náš bytík, doniesli sme prvé veci a dali sme prechádzku po sídlisku trochu to tam okukať a drahý mi chcel "pomôcť" zoznámiť sa s nejakými mamičkami, tak sa im zdravil :grinning: ale tie sa len pousmiali, tak to asi radšej skúsim keď pôjdem len sama s malým :slight_smile: A hneď vedľa je tam aj nejaký les a kameňolom, či niečo také.

Tak, už sa len zabývať, zvyknúť si, spoznať nových ľudí a budúcich priateľov a bude super :slight_smile:
5. srp 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
My jsme z Brna Bystrce, jen na kočárkování nás neužije - zásadně nosíme v šátku, případně v nosítku, ale o to jsme mobilnější :wink:.
6. srp 2012 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq no nás taky ne =D mi už capkáme s motorkou :grinning:
6. srp 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se hlasim na kocarkovani :slight_smile: Jsme z Bystrce... :slight_smile:
6. srp 2012 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veroni87 :grinning: Akční tatínek. Tak ať se Ti v Brně líbí, napsala jsem Ti vzkaz :wink:
6. srp 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroni87 Ať se ti v Brně líbí, kdybys potřebovala poradit, kde nakoupit kvalitnější a lokální potraviny, tak se klidně ozvi - já jsem prostě na jídlo "magor" :grinning:.
6. srp 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky z Brna,, můžu se vetřít???

@veroni87 ahojky,,, bydlím na Vinohradech, je to hned vedle Líšně,, v podstatě jsme s @m.artina sousedky :slight_smile: už jsme byly i vyzkoušet prochajdu a obídek v Mariánským údolí, je to kousek, jely jsme MHD a myslím že to bylo super :slight_smile:
6. srp 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carrynka ahooooj a jak jsi dlouho v Bystrci?
11. srp 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, mam skoro 3-měsíční holčičku a hledám nějaké maminky na kočárkování nebo kávičkování v brně :slight_smile:
2. zář 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj mohu se k vám přidat,jsem ze Šlapanic.
2. zář 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petamok @fretecka Ahoj holky, určitě ;) My jsme s Romčou @romca13 z Vinohrad ;)
3. zář 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy tak chodite holky ven ? :slight_smile:
3. zář 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petamok ahojky,, a odkud jsi? My chodíme jak kdy,, když potřebuju dopolko něco vyřídit, tak jdeme i dopoledne, jinak většinou odpoledne,, taky podle toho jak jsem unavená,, když malej odpoledne usne, a já jsem KO,tak jdu lehnout s ním :slight_smile:
3. zář 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja su z lisne tak kdybys mela cas tak muzem zajit na prochazku :slight_smile:
3. zář 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím sice nemám kočárek ale ráda bych ven vyrazila,jen zatím jsem omezena vycházkama.Nejsem původem z Brna,takže všechny kamarádky mám na druhé straně republiky
3. zář 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petamok
@fretecka no já myslím, že se klidně můžeme sejít,,, myslím, že můžu mluvit i za @m.artina, že rády poznáme nové maminky i zatím nemaminky :slight_smile: Líšeň je kousek a Šlapanice v podstatě taky :slight_smile:
3. zář 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fretecka @romca13 @petamok Ahoj holky, určitě něco můžeme podniknout, Líšeň i Šlapanice zase tak daleko nejsou :wink: Těším se!
@fretecka Taky nejsme původem z Brna a zcela Tě chápu, bylo to těžké, když jsem se přestěhovala do Brna a nikoho jsem tady téměř neznala.
3. zář 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina jsem tu 10 let a vlastně kromě kolegyn z práce a přítelovo kamaradu nikoho neznám,to budu ráda líšen je kousek
3. zář 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fretecka Paráda, můžeme se domluvit. Chodíš ještě do práce nebo jsi už doma? Ať se Ti můžeme přizpůsobit. Říkaly jsme si s Romčou, že bychoms e třeba ve středu mohly projet do Líšně, teda já ještě uvidím, jak na tom bude naše Eliška, dnes jsme poprvé očkovali.
3. zář 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina já jsem na rizikovým,takže mohu od 2 hod to mám vycházky
3. zář 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petamok @fretecka @romca13 Tak co říkáte holky třeba zítra kolem 14.30 - 15.00? Můžeme se setkat v Líšni nebo na Vinohradech, to je kousek od sebe. Líšeň neznám, nevím, jak to tam je s možností procházek. Na Vinohradech si můžeme jít sednout do lesoparku do hospody Sheerwood, chodíme tam s Romčou a krásně se tam s kočárky vejdeme :wink:
4. zář 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m.artina
@fretecka
@petamok souhlasím,,, a je mi jedno, jestli půjdeme do Líšně nebo projdeme Vinohrady a sedmeme na něco dobrého :slight_smile:))
4. zář 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13
@m.artina
@fretecka holky já dneska nemůžu já jdu dneska k holičce..
4. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petamok mysleli jsme zítra :slight_smile:
4. zář 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek