• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
Já klidně mohu zítra jen mi musíte říct místo,já dorazim
4. zář 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě dám vědět mám 37,8 tak pokud to stáhnu tak určo zítra s váma půjdu
4. zář 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fretecka Tak nenecháme to raději třeba na pátek, až Ti bude lépe? Přeci jen horečka v těhu není žádná sranda...
4. zář 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina já doufám že to přejde,opakovaně mám krev v moči tak doufám,že je tojjen nejaká virozka a bude to ok
4. zář 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fretecka @romca13 @petamok Holky, moc se omlouvám, ale nakonec zítra odpoledne nemůžu :( Úplně jsem zapomněla, že mám zítra narozky, manžel přijde dříve z práce, ať si můžeme udělat hezké rodinné odpoledne. Nezlobte se, jsem trouba. Ale mohla bych třeba v pátek?
@fretecka Držím palce, ať je Ti brzy lépe. Já si taky v těhu užila, furt jsem měla nějaké streptokoky a bakterie v močáku, brala jsem asi 4 x antibiotika. I chřipku jsem si prodělala. Tak se drž!
4. zář 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak na mě něco vlezlo,bolí mě v krku ,jsem zvědavá co zítra ty ledviny,takže já bych mohla až příští týden,nejdříve
5. zář 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nemáte někdo zkušenost s bílkovinou v moči a přitom,proběhlo těhu v pořádku. Výsledky na nefrologii,no žádný zánět neprokázán,v ranní moči bílkovina není v 24hod jí je hodně a krev je stále taky jen o dost nižší.Za tři měsíce mám dojít na kontrolu.a zbytek sledován v poradně.Jsem z toho docela špatná,a ještě ten můj chlap zlobí takže podpora žádná,
6. zář 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky z Brna, prosím vás neviete mi poradiť nejaký dobrý obchod s detskými postieľkami v Brne ? Ikea, Kika to už mám popozerané ale chcela by som pozrieť a možno aj vybrať niekde inde, ďakujeeem :slight_smile:
12. zář 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroni87 Ahoj Verčo, super výběr a dobré ceny jsou v Sambaby na Hněvkovského (jak se jede na Ikeu, tak je po levé straně). Máme odtamtud postýlku i kočárek a jsme moc spokojeni. A jak se jinak zabydlujete v Brně?
12. zář 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dnes kontrolní UZ a vše v pořádku,já už bez teplot,tak můžeme se domluvit na vycházku i třeba. :slight_smile:
17. zář 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fretecka Za mě určitě a moc ráda, příští týden můžu kdykoliv kromě úterý. Můžeme se tedy setkat na Vinohradech nebo v Líšni, jak bylo původně v plánu :wink: A je moc fajn, že už jsi v pořádku a miminko také!
19. zář 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroni87 Ahoj Verčo, docela hezký výběr mají na Tomkově náměstí, Kočárky Balli se to jmenuje :slight_smile: a mají tam všechno možné, určitě si vybereš Ružka
21. zář 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruzovkas Ďakujem za radu, nakoniec sme predsa kúpili v Ikei a spokojnosť zatiaľ, tak dúfam, že vydrží :slight_smile:) Ale po obchodoch po Brne sa určite vyberiem, keď pôjdeme pozerať fusak na zimu, stoličku na papanie a také tie veci :slight_smile:

Btw ešteže máme tak blízko Detskú fakultnú nemocnicu, prvý týždeň v Brne a už sme ju museli využiť :((( ale našťastie všetko dobre dopadlo, milé doktorky nám pomohli. Každopádne dúfam, že to nebolo nejaké blbé znamenie uch :confused:
23. zář 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak co se třeba domluvit a sejít,konečně :slight_smile:
14. lis 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamičky, tak skúsim ešte raz. Ak by ste niektorá chceli ísť kočikovať budem veľmi rada. V Brne som krátko a nikoho tu nepoznám, tak zatiaľ brázdime s malinkým po vonku sami a c hýba nám nejaká spoločnosť. P.S Bývame v Líšni. Pekný deň :slight_smile:
24. lis 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroni87 Veru, kde přesně v Líšni byslíš? Já bydlím na Vinohradech, už jsem to tu psala, ven chodíme s @m.artina, která bydlí hned naproti,,,,, nevím, jak mi to vyjde tento týden, ale určo bychom se některý den mohly sejít :slight_smile:
25. lis 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky ,koukám koukám že se nám skupinka nějak rozrostla ...tak Vás tu všechny vítám :sweat_smile:
27. lis 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veroni87 Ahoj, teď jsem taky psala na fórum, že hledám nějakou maminku na procházky. Jsem bohužel ze Slatiny, ale autobusem je to do Líšně kousek, tak kdybys chtěla někdy pochodit budu ráda. :slight_smile:
30. lis 2012 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saffir66 Ahoj, my se scházíme s @romca13 a @veroni87, my s Romčou jsme z Vinohrad a Verča z Líšně, tak bude fajn, když se třeba někdy uvidíme i ve čtyřech ;) A koukám, že máme i stejně staré děti :wink:
30. lis 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina Super, budu moc ráda pokud se ozvete než se zase někdy sejdete. Já jsem reději zvolila tuto formu seznámení, protože oslovovat maminky přímo na ulici se mi moc nechce. :grinning: Díky
30. lis 2012 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saffir66 Ahojky jasné, veľmi rada pôjdem kočíkovať :slight_smile: Môžeme sa potom dohodnúť, aj ako Maťa písala vyššie. Čím nás bude viac tým lepšie :slight_smile: A Slatina je fakt kúsok
30. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroni87 Bezva, dají se tu psát nějaké souromé zprávy, že bysme si vyměnily telefon nebo mejl?
30. lis 2012 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky nedáme srazík třeba příští týden na svoboďáku na svařáček a tak ,chodíme tam už třetí rok z holkama tady z koníku co jsem zakládali tuto diskuzi?? :astonished:
30. lis 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek já bych mohla v úterý po práci :wink:
1. pro 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zatím předběžná domluva je středa kolem jedné hodiny
2. pro 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky z Brna, neviete mi poradiť či odporučiť nejakú predajňu s detskými topánočkami ? Ďakujem
14. led 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroni87 Verčo, v centru na Masarykově, kousek od hlavního nádraží je prodejna Balo. Dole mají botičky a nahoře je textil. Když půjdeš po Masarykově od Hlavního nádraží, je to po pravé straně.
A pak je ještě výborná Žirafka: http://www.zirafka.com/ Tu si maminky hodně chválí, má kvalitní obuv.
17. led 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina vďaka za tip :slight_smile: Našla som dobré ohlasy na Botičkárnu na Čápkovej, tak asi pôjdeme skúsiť tam najprv
17. led 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veroni87 V Bystrci je Audy. Mají tam celkem výběr, dá se tam dobře zaparkovat a personál je milý a poradí. :wink:
17. led 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veroni87 botickárna je fajn, pani je tam velmi ochotná, kupovali sme tam zimné botky a na jar tam zavítame zas :wink:
17. led 2013 ve 22:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek