• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@bufina
před 6 to by byla moje smrt
malej bruček dneska kolem 7 a už tak hoďku chrní
a z verunky jsem udělala popelku -třídí gumičky do vlasů podle druhu a sponky taky :grinning: už se stim baví půl hodiny a kouká jak jinak na garfilda .Tak jsem ji to uté příležitosti ty vlasy konečně rozčesala a udělala culíky -úplně to česání nesná .Má ty vlasy zacuchaný pomě -já to taky zaboha nemůžu rozčesát
děkuji zatu kuchyňku -já si říkala že se mě podle fotek nezdálo žeby jste měly tak maličkou
5. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek já jsem si už tak nějak zvykla na to vstávání. U nás malá opět kouká na Horseland a malej ještě pořád chrní. Já si budu dneska muset vlasy umyt, už to mám hrozný a David chce jet zítra na nákup do Olympie, takže mezi lidi. Dneska ani nevím jestli půjdeme odpoledne ven, když je tam tak hnusně.
5. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
na nákupy :cry: :cry: :cry: :cry:
vůbec tohle slovo předemnou nevyslovuj
5. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Šak taky velice omezeně, máme totálně vyžranou lednicu, takže nějaký základní věci. Na mateřskou čekám jak na smilování. Jestli do pátku nedojde, tak o víkendu už asi hodíme na pekáč našu Bobinku, nebo nevím :grinning:
5. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
chudák malá
Jdu kuchtit táta dojel domů na oběd tak jdu aby zas nebrblal že tu furt sedim,děti už jsou taky vzhůru :confounded:
no mě prachy chodívaly 6 tak nevim jak to bude teď ,obzvlášť když mě ještě dluží za předchozí měsíc
5. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak tak čtu tak s tím rodičákem si dávaj na čas,si myslí,že ty peníze se......... :grinning:
5. říj 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak pokud máš mateřskou v kombinaci s rodičákem, tak ten ti dojde nejpozději 10 týho. Což je blbý že je v nedělu. Mně teda minule přišel už osmýho.
5. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no to právěže už nemám ta mě zkončila 12 srpna :angry: a ještě mi zmetci neposlali do dneška ten doplatek -dorovnání do těch 7600 :angry:
5. říj 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
no asi tak nějak
šak prej máme peněz až dost
5. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Jasně to je pecka,že si s těma penězma i tapetujeme.Já mám mateřskou tak jsem zvědavá,ale tento týden to asi nebude. :unamused: Taky chci na nákupy,potřebuji podzimní bundu,brrrr zima na mě mooocccc.
5. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Aha, takže by ti měl dojít zbytek srpna a celý září? Tak to snad už budeš mít teď do toho desátýho. A papíry jsi měla vyřízený všechny? Mně to chodí z UP na Mojmíráku a zatím bylo vždycky všechno v pohodě.
5. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no totiž já měla včechno v poho ale tam byl problém vtom jak oni tu mateřskou zas vrátili natu předchozí úroveň tak ta ženská na mojímíráku nevěděla kolik dostávám od toho druhýho úřadu
ta ta kráva natom druhým úřadu ji to nechtěla nafaxovat ,takže tam david musel letět a vzít si to odtaď a donést to na mojimirák
5. říj 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
vy taky ,mi už máme vytapetovanej obyvát ,ložnici atd. :grinning:
bundu už mám ,ale nemám žádný rifle a svetr -v Tescu jsem zas zahlídla výprodeje na hračky apodobně a radši jsem se vyhla tomu obloukem jinak bych tam plakala jak želva
5. říj 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Aha, to je blbý. Asi záleží na jakou krávu na úřadě narazíš. Já sem si před porodem nestihla vyřídit ten přechod z rodičáku opět na mateřskou, jako že sem to měla na Mojmírák nahlásit.... Když sem tam šla osobně, tak na mě ženská skoro hulákala že na mateřskou se chodí 6 týdnů před porodem, že kdo ví jak dlouho pobírám neoprávněně peníze na dvě děcka a docela dlouho jí trvalo než pochopila že se malej narodil dřív, než sem vlastně na tu MD měla nastoupit. Pro změnu naše účetní v práci dostaůa v půlce prosince papíry o mím nástupu na MD, ale vůbec se to neobtěžovala zanést na Gajdošku a to mně sama řekla že to za mě vyřídí, že já tam s tím chodit nemusím. Samozřejmě v lednu peníze nic, v únoru nic..., tak sem jí volala a ona že to ještě navyřídila. Tak sem ju seřvala a pak to bylo rychlý, do deseti dnů sem měla na účtě peníze za celý období, takže si s tím na sociálce taky pospíšili. jo a mám už doma ty legínky se čmeláke a žabkou, tak ti můžu poslat tu fotku v mms. Číslo tu někde v IP mám.
5. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jjjooo -posílej
Jsem chtěla včera aby se mě nato david koukl -na tu ebay ,ale usnul ještě před dětskama tak snad dneska
5. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pandysek
tak to je suprový
ten čmelda je bombastickej
jakou to má velikost že mu je to akorád- všude píšou že jsou to spíš 3/4
5. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
já su debil pošlu si odpověď sama-ach jo
5. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
tak to je suprový
ten čmelda je bombastickej
jakou to má velikost že mu je to akorád- všude píšou že jsou to spíš 3/4
5. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To se mně taky stává že píšu sama sobě :slight_smile: Ta holka od které sem to kupovala psala že sou nohavice trochu kratší... Vzala sem malýmu 80, délku má dobrou měří zatím 71 cm, tak mu to aspoň chvílu vydrží.
5. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak to já budu muset vzít tomu mímu otesánkovi větší-já ho už radši neměřim a nevážim
5. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina musim uhnout verunka se jde koukat na fotky nikolky :grinning:
5. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to si budou holky rozumět, malá mně taky pořád vyhazuje od pc, že se chce dívat na fotky. Zkus malýho změřit, tyhle mají celý na délku 39cm, tak jak je dlouhej od pasu dolů...
5. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
jojo
malá se mě ptala jestli děti přijdou
5. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak se mně na jednom bazárku podařilo prodat povlečení do postýlky, takže králík je zachráněn a může si dál spokojeně hopkat po baráku :grinning:
5. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
tahle fotka se Verči líbila nejvíc
lítala po baráku a scháněla hrneček že má taky stejnej a ten pošťák pet v tv se ji líbil a ještě ta jak dostává tašku s dárkem a je naní minií a micky
5. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
nemůžu se dívat na facebook -vždycky tu oprdelkuje a pak mě vyhodí že se bude koukat ona
5. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: :grinning: To je zlatíčko :slight_smile: Taky tu kolikrát přepínám koníka mezi FB.
5. říj 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
copak fb to je taky věcička co vymysleli ,člověk tam narazí na lidi co tak 100 let neviděl a ještě pak zjistí že se kamarádí a nebo jsou příbuzní zas nových kamarádů.
5. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To jo, nebo že máš s někým společný kamarády a ani by tě to nenapdo :slight_smile:
5. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No, to je v podstatě to stejný co píšeš ty :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek