• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
Dnes přijede mamča s tatkem s oběděm :grinning: a kouknout na Emču.Potom chceme jet s manželem koupit malé lehátko houpací,snad se jí v tom bude líbit abych ji dopoledne chvilu zabavila.U vás se to holky ujalo doma????
10. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 Ahoj, my jsme to neměli, my jsme malého dávali do autosedačky, je to jak lehátko, ušetřili jsme peníze a ted se nám to doma neválí...
10. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Dala mu jméno Sára :slight_smile: A to ti malej dělá běžně že v noci dvě hodiny nespí? Malej byl teda taky chvílu vzhůru, ale v pohodě, ohrabával Davida a pak usnul. Já sem dělala že spím :grinning: Spal do 6.45, tak to bylo dobrý. To je s Nelinou dobrý, chvílu dělala ofrky, jakože není ku... a pak si dala říct, to budete mít pod stromečkem veselo. Bych štěňátko brala, ale až vyroste, tak bych vám ho asi vrátila :grinning:
10. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11
@hannah23 Ahojte, my jsme to doma taky neměli, malej byl jak u Hanči v autosedačce a bývá tam občas ještě teď, na jídlo a chvílu potom aby se nepoblil. Sestřenka to lehátko měla a ten její malej tam moc dlouho nevydržel, ze začátku jo, ale pak ho to přestalo bavit, jak si na to zvyknul, tak řval tam.
10. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
@hannah23
@bufina
dneska nějak zaostávám
my lehátro měly -vibrující a naprostá spokojenost z obou stran-nechápu jak jsme to s Verunkou bezněj dělaly.Já to brala jako super věcičku , chtěla jsem to mít i na krmení do začátku (nemají tam vtom tak slisovaný bříška jak v sedačce) ale zmákl v tom jednu flašku a pak jsem měla strach aby se to pod cvaldem neohlo a nezlomilo .Doporučuji koupit takový to od fisheru ale to jak se zněj ubělá to houpací křeslo -vydrží vám to dýl.

No Silvi nevim co to snim je ale v poslední době tak 4 dny furt straší v noci - převrátí se na břicho a brble a brble .Už jsem ho měla dnes tak akorád plný zuby ,tak jsem ho nechala brbla a dokonce se kněmu otočil i táta a občas doněj šťouchnul nebo mu dal dudlíka
Sára jo j,á čekala že to bude Elinka když ji to jméno tak pěkně šlo
No s Nelinou to nevíme najisto radši půjdem na veterinu na kontrolu (máme tam známou) tak aby naní koukli a řekli nám co ajak.Jinak si myslim že bys vracela spíš to štěně -ty rozkousaný boty ,schody atd.... no už se nato těšim
10. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek A lidskej těhu test by nefungoval? Ještě jich doma pár mám... :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
to čoveče nevim -možná jo
ale teda že by se mě chtělo po ránu trajdat s tyčinkou psovi pod zadkem aby mi občůrala ruku
no nevim nevim
no unich to poznáme asi za chvilu jestli nebude mít falešný březí ,četla jsem že někdy už 20 den jde vidět jak se ty štěňata melou v břichu a celý jim to trvá prý jen 63 dnů
10. říj 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek A že my se stěma miminama musíme tahat tak dlouho, mně stačilo těch 7,5 měsíce, natož 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: A veterinář to pozná jak, to jí bude brát krev? Škoda že se pejskům ještě nedělají ultrazvuky aby se poznalo kolik štěňátek bude jakýho pohlaví :grinning:
10. říj 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
to čoveče nevin jak to dělají ,ale vim že když jsme byly na veterině tak jsem si všimla dveří s nápisem porodní sál.
no vidíš já se snima tahala 41 týdnů a to nechtěly vylézt ani po vyvolání :grinning:
dneska nemáš Davida doma nebo jakto že tu jsi tak často .já poklidila trochu binec doma a ted jdu pokračovat na zahradu
10. říj 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Je doma, byli jsme odpoledne venku, zajeli jsme na Mohylu míru se projít po okolí. Jako nesedím tu u toho, spíš když jdu kolem tak nakouknu.
10. říj 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jééé ,tak to závidim nás vzal akorád ráno po obchodech aby jsme zjistli ceny vany a o 6 jsme šly svičit parkování :confounded:
taky bych někam vyrazila
10. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vyyhráááli jsme ve sportce -------- 85 kč-------- můžem se jít rozšoupnout :grinning: teda ta sportka nás vyšla na 74 kč ,ale korunka ke korunce a mercedes na dvoře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sluníčko dnes svítilo , ale klamalo tělem -bylo mě celej den teploučko a teď mám nateklý mandle a je mi děsně :frowning2:
doufám že je to jen chvilkoví a že se ztoho vyspim jak minule :confounded:
10. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :wink: Tak jsme objednali od Fisher price,houpací s hračkama :slight_smile:
@pandysek :Supeer pomalé začátky,tak to bude brzo ten milion :grinning: :grinning:
11. říj 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
jééé no kdyby stačilo by tak 5 :grinning:
11. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Tak to mě tak 4 :grinning: :grinning:
11. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 tak to jsi skromější ,ale myslim že si otom můžem nechat jen zdát .Co malá princezna je hodná nebo taky zlobí maminku tak jak ti naši raubíři.Já už kolikátou noc nespim .už se fakt těšim až jim bude aspoň tak kolem toho 4- 5 roku
11. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :No zatím noc ťukám v pohodě,dnes ji měla sice neklidnou,ale v pohodě.U nás se brečí tak navečer a někdy dopoledne a když se chystáme ven,to než se obleču a dochystám to je mela.
11. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 to stim oblíkánim to taky nesnášim -to tu řvem taky běkně hlavně když něco dáváme přes hlavu a je to už asi 3 vrstva .Vůbec se netěšim natu zimu než to tu všechno obleču tak uteče hodina a další hodinu to tu budu uklidňovat ..A jaký lehátko jsi vybrala od fischuru
11. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.multihracky.cz/4675/fisher-price-houpacka-rainforest.html Manžel seděl hodku u pc a ten jsem i viděla v obchodě
@pandysek
11. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no jééé ten vypadá užasně je i s melodií -já chci taky pohoupat
11. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 to je teda heeeezký :slight_smile: Z té jejich řady rainforest má malej lahvičku na kašu. A u jedné holky tady na koníkovi sem včera viděla aji povlečení do postýlky a další věci. Je to moc hezký, ale asi tomu bude odpovídat aji cena...
11. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dnešní teplota minus 2 ,5 stupně -tak to už tu bude asi vážně zima :angry:
12. říj 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ty jo, taková kosa. Sem koukla na teploměr až teď a to už je teda +4. Ale že má být ještě asi 14 dní sluníčko, tak su zvědavá. Zítra konečně dojde ten fusak U nás se vstávalo zase v 5.30. Do šesti sem ho nějak ještě udržela v posteli.
12. říj 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no nám ten teploměr ukazuje denní minimální teplotu .No unás zas katastrofa tak od půlnoci až dorána se budil cca po 20 minutách a jediný jak ho šlo uspat bylo dávat mu mlíko ,takže mám popraskaný bradavky a když se kemě přicucne tak myslim že znovu porodim jaká je to bolest.By mě zajímalo co snim je.
Malá včera usla poprvé u babičky a ještě není zpátky tak aspoň to je dobrý ,doufám že nedojde protivná
12. říj 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to bude asi taky zubama ne? Malej se vzbudil večer v 11, tak sem si ho dala k sobě do postele, v pohodě spal do 2.15 a pak chtěl taky pořád mlíko a usnul vždycky max na hodinku. Tak to su ráda že to jeho noční kojení na mně žádný následky zatím nenechává, až na ty bolavý záda...
12. říj 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
ti chlapy furt musí mít něco extra -s malou bylo vše v poho ,ale teda on co vyvádí .
tak u pejsků se těhotenství pozná ve 20 dni na sonu na veterině
12. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Šak to vidíš u dospělýho. Dostane chřipku a tváří se že je to jeho poslední hodinka... Sou to větší cytlivky. Nikolka měla zoubky taky úplně v pohodě, ani sem nevěděla že rostou.
12. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jojo to je přesně jak unás ,naposled měl David asi milimetrovou třísku v noze a pomalu vyváděl jak kdyby jsme mu tu nohu měly amputovat :grinning:
teď tu malej ustavičně řve a řve a řve a nevim proč a co chcea on to myslim taky neví
ach jo
12. říj 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No to je teda děs... Sem dala malýho spat a za necelou hodinku byl vzhůru. David tu teď chrápe na sedačce. Ráno na mě z vrchu řval asi v 7.45, jestli nechcu nějak stišit malýho. Si trochu nahlas brblal a milostpána to rušilo. Ale že já s ním vstávám o půl 6, to jakoby nic. Hlavně že on si vyleze z postele až po osmé a ted si tu zase chrápe. A to mě ještě kolem deváté vyhodil ven přeparkovat auto. Sem zapoměla na blokový čištění. Kdyby to řekl normálním tónem, tak nic neřeknu. Řídit nechce a není ani schopnej přeparkovat auto.
12. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no nemáš to snim taky lehky -nakopat je všechny do prrrr. a pak se blbě diví když ta ženská uteče za někym jinym .
12. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek