• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek Nebo se diví že nejsu večer svěží jak rybička a na nic nemám náladu... On se vyspinká min. do osmi, pak si dáchne přez den a já pak su ráda že padnu večer do postele a v klidu kouknu třeba na ordinaci...
12. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
vždyť chodijou do práce a my se flákáme doma na dovolené a přes den chráteme s dětskama a ráno minimálně do 9 ne -já to slyším každý den .To já ho všera zase zdrbla že když konečně něco dodělám tak je 11 hodin večer a pak když si chci aspoň přečíst knížku do autoškoly ,že utoho usínam je celkem na hovno že jsem přečetla 15 stránek ze 300 a za 14 dní mám zkoušky a odezva žádná .Jako typu tak se nato vybodni já něco udělám aby ses mohla učit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pak se bude divit až budu dělat opravky .Ještě včera namě že mám bráchovy vyprat všechny hadry ,že je má v pytle a kdesi cosi .to je jak kdybych toho svího neměla až pokrk .Naco tu kur.. mají tu matku -ta by se měla starat ne
12. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To jo, když ju máte v baráku... David byl teď 6 týdnů bez práce, pořád jak bude chodit někam na brigády a nakonec chodil jen dva týdny, takže měl měsíc volno.... Tento týden chodí do práce uklízet, ale zase jen od tří odpoledne do 11 večer. A je z toho nějakej schvácenej. Si nedovedu předtsvit že bych onemocněla a bylo mně fakt hodně blbě, protože malej když prudí, tak ho David akorát tak okřikuje, nebo mu na všechno narve flašku s čajem, místo chování, nebo hraní. Tosi ho teda maximálně posadí na klín a dál čučí na televizu. Sice se umí postarat, neměla bych strach je nechat třeba i pár dnů samotný, ale vím že by ty dny strávili u tv a nic jinýho. A malýho by si vzal až by byl opravdu moc protivnej.
12. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no já teda nevim nevim ,unás o Verunku by se asi taky postaral sice by byla neumitá ,neučesaná a hladová tak jak když jsem byla v porodnici ,ale malýho zmákne hlídat jen tak max 5 hodiny ale jen malýho .Kdyby měl hlídat obě dvě celý den tak by se asi oběsil .A ten bordel co by tu byl ,to by ti šváby už tu fakt křupaly pod nohama .Uvařit t umí ,teda jak co a jak kdy(někdy nechápu jak mohl dělat 10 let kuchaře) ,ale jakmile by měl umít nádobí nebo podlahu či něco zvednout ze země to by byl asi nadlickej výkon
12. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co máte dnes dobré na oběd - my zapoměly uvařit takže budeme mít zdaví oběd od číňanů
kebab nebo giros s nudlama :grinning:
12. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to se máte, bych si teda dala taky.... My jsme koupili v Albertovi věpřový maso na houbách, tak to dnes máme už druhej den. Včera s rýží, dnes s hranolkama. Zítra plánuju tortelini s carbonarou.
12. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No a konečně dorazila mateřská, hurááá :grinning:
12. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina hmmmm ,
nudliky byly dobrý už je máme vsobě . já mám ráda noky s kuřecí ,špenátem a se smetanou .Teď mateřská no vidíš a mě z mateřské a z toho vrací zbylo dohromady už jen 2 tácky ,ale naštěstí došla Davidovi výplata -z té taky zbyde prdlajs
12. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme malé koupily kuchyňku v tescu na Vánoce ,ale zítra ju jde hned reklamovat(klasika v tescu -cokoliv tam koupíme tak druhý den valíme na reklamace) chybí tam dveře od trouby .Ještě ji musíme dokoupit nejaký ten balíček potravin , je tam jen nádobí.Davídkovi takovej ten kamion s těma tušim 12 autíčky tak pak můžou ničit s Verunkou až trochu vyroste
12. říj 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to je blbý teda, naštěstí do vánoc času dost. My chceme malé koupit ten uklízecí vozík a ještě mám vyhlídnutej na internetu kočárek. Malýmu teda zatím nevím co...
13. říj 2010 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak teď jsme s malým vstávaly-se překonal i v noci jsme byly vzhůru jen asi 4 x(ale šel spat asi kolem půl 10)
a Verunka zase usla u babi .
13. říj 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak dnes mi volali a přivezou Emičce nové lehátko :grinning: :grinning: tak jsem zvědavá co na to řekne :wink: :grinning:
13. říj 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mi Verunce chcem jseště koupit nějaký to miminko s příslušenstvím a co děco dělá .A už pak naní prdíme má už ten spacák hájáček postylkáček,projekční želvičku -lampička, oblečení a ještě nějaký drobnosti .
včera už doplnovaly zboží - hračky v tescu mají tam toho mraky ,ale nevim jak natom jsou cenově to tam ještě u spousty věci neměly .Ale ty autíčka jsou super a za 4 stovky je to bomba :grinning: když si stim dětska nevyhrají tak táta ano .už tam čuměl zas na autodráhu :rolling_eyes:
@bufina :Já ještě nemám mateřskou sakva :angry:
@pandysek :Jéééé to je dárečků,taky chciiiii :grinning:
13. říj 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ahojky ,no já myslim že musí být spokojená a jestli ne tak bude asi náročná od malinka :grinning: protože vypadal suprově
13. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
jak to . mě už došla minulý týden obě dvě -to jsou darebáci :frowning2:
13. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :To jo snad nebude po mě :wink: ,ale celkem deka s hračkama má úspěch tak si myslím,že to klapne.Večer jak to dojde tak jí tam dám a napíšu.Jinak s tou mateřskou už mě seřou,jsem zvědavá kdy mi to dorazí
13. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :To jsou teda d..........
13. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 jojo to napiš jak si dopadla -jinak ji řekni že se půjdu pohoupat já :grinning:
myslim že by ti měla dojít do 15
13. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Snad jo,jinak volám na sociálku.Jasně dojdi se zhoupnout :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
jééé no já se uvás budu mít - ostříhaná , pohoupaná ještě mám slíbený od minula ty pražený mandličky a jednohubečky - no už se těšim až tam dorazim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :To jo jako v pohádce :wink:
13. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Si pak člověk říká jestli to tatínci všechno kupují synáčkům, nebo sobě :grinning: My razíme za chvílu do tesca a do Ikei.
13. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina sobě to je jasný
ZÁVIST tak to okoukni co tam mají pěkného a dej vědět :grinning:
13. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak to fakt byly asi zuby -objevila jsem 3 zub .Jedničku nahoře už ju má kousek vyklubanou
13. říj 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No tak vidíš, aspoň to jeho prudění mělo nějakej důvod :grinning: No jo, v Ikei by se nakupovalo, koupili jsme deku co dáme přez sedačku, teda spíš takovej světle modrej pléd za 29 kč :slight_smile: , ale je hezkej, malej z něho má ušitej povlak na peřinku do kočárku. Po malé byly růžový, tak sem nechtěla vyhazovat prachy za nový, tak mně mamka ušila povlak. No a klasika, zase všechny možná druhy voňavých svíček. A dali jsme si tam oběd. A dneska konečně taky dorazil fusak.
13. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
jojo svčky taky furt kupuju
a co fusak -dobrý a nebo sklamání
13. říj 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Fusak super, jen su zvědavá jak dlouho vydrží ten vnitřek krásně bílej :slight_smile:
13. říj 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak už máme dárek i pro malýho
je to bomba dělá to spoustu zvuků , vyhazuje to balonky z komínu a hraje to melodii z mašinky tomáše .je to jakoby odrážedlo napsaný od 2 let ale malýmu se to teď líbilo a už dosáhne aji na zem
13. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek