• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek Jéé, to je hezký :slight_smile: No já sem včera čučela co v tom Tescu mají všechno za hračky..... A jakou ste koupili tu kuchyňku? Sem ju plánovala na letošní vánoce taky, kdyby ju už nedostala. Takhle budeme kupovat nějakej kočárek, se rozmýšlím mezi dvouma, co mají přední otočný kola, pak nějakou panenku, už větší, ten uklízecí vozík a asi ještě jí rozšířit její sbírku petshopáků :grinning: Malýmu asi taky nějaký auto, pak tam měli dobrej volant, co má různý tlačítka a dělá zvuky a dál nevím. Pro ty holčičky se nakupuje o dost líp. Jo a včera měl malej taky na sobě to bodýčko co má na fotce Davídek :slight_smile:
14. říj 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Na dvouletý dítě mně to přijde docela pozdě ta mašinka, taky bych to koupila asi taky už tak kolem roku, max 18m. Pokud dosáhne na zem a udrží se na tom, tak to fakt může mít hned.
14. říj 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak lehátko vypadá,že bude mít úspěch. :wink:
14. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Hezký dáreček :grinning:
14. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ahojky
no vidíš to já si to myslela .My jsme bez lehátka jak bez ruky,ale natoho mího macíka už ho nedělají :grinning:
14. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Zdálo se mi,že i chvilku usla v něm.Ale má to tedy rychlost ti řeknu.Houpe to jak o život až jsem se lekla. :grinning:A kam chodíte ven s děckama????
14. říj 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no až malá přibere a nebo až bude docházet baterka tak se to spomalí :grinning:
já jen kolem Soběšic jsou tu pěkný cesty v lese i klasická betonka až skoro ke globusu vede a nebo je pěkná procházka na panskou líchu ke konim ale o víkendu je to naprd tam jezdí moc aut , jinak jen s kočárkem to je v poho (promě naprd když zamnou ještě pletuje Veruna co neposlouchá a pes )V sobotu jedu zase brouzdit ulice do Černých pol. s autoškolou tak opatrně :sweat_smile: teď budu mít prozměnu octávku a jinýho učitěle co vypadá jak ouchyl
14. říj 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ježíííššš tak to v sobotu abych nechodila moooc vennnn :grinning:
14. říj 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 hahahahahahahaha
14. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nejen že máme propiskou pomalovaný stěny na chodbě, sedačku , a puzzle pro malýho ale taky stěnu v obyváku a tak kam nedosáhla si ještě vzala židličku ,takže to máme od vrchu až dolů :cry:
15. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To bude talent na malování už od mala :slight_smile:
15. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ahojky tak to hodte na plátno :slight_smile:
15. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky muzu se k vam pridat ? :slight_smile: Moc maminek neznam mam 10mesicniho prcka potkala jsem tady na koniku uz + super maminku a rada poznam dalsi :slight_smile:
15. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
@bufina
hahahahaha holky vy jste snídali vtipnou kaši že
15. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunicko6_12
ahojky určitě může
teda aspoň já nejsem proti :grinning:
a co máš holčičku nebo klučinu ?
15. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No když jsme u toho, já sem se ani nasnídat nestihla v tom fofru kolem děcek, takže to byly asi večer vtipný párky :grinning: Dnes nevím o co se malej snaží, ale dělá stojky. Se opře o ruce a zvedne tělíčko a nohy do vzduchu, vypadá to zajímavě :slight_smile: Možná nebude lézt, ale chodit po rukách :grinning:

@slunicko6_12 Jasně, přidej se a odkud z Brna seš?
15. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem si dala s dětma dvacet -poté co mě malá spadla ze schodů tak jsem byla jaksi mimo .Ale usla jsem tak brzo že nevim jestli Verča spala taky a nebo čučela na dvd .To poznám za 3 hodiny až bude protivná jak prd..
Dneska večer budu zase sama doma -ach jo -zas ten pátek a to jeho pivo -taky bych zašla .
Neuděláme dámskou jízdu někdy večer bez dětí a manželů ??je to by byla paráda ,ale už bych se měla asi probrat a přestat snít
15. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj brno-Jundrov :slight_smile:Mam kluka je to certik :slight_smile: a myslim, ze zrovna vstava takze to zase zacne :slight_smile:
15. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak to bude cirkusák
může se přidat k Verunce ta taky dneska dělá salta :sweat_smile:
15. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko6_12 Tam to trochu znám, mám tam dvě kámošky a jezdíme vedle do Komína k doktorce :slight_smile:
15. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunicko6_12
tak vítej do klubu taky máš chlapečka cíťu a uřvánka ,když ho bolí někde??
ti mí jsou ještě v tranzu ztoho spánku takže zatim tu ještě můžu sedět .No Veruna už zase táhne někam židlu to bude asi zase řev.
15. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale dikybohu mame auto, takze kdyz kamkoli potrebuju tak se dopravim bez auta je to trochu zruky :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verunka namě hlásí z obyváku binec -tak mám strach se tam jít podívat co zas provedla
15. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on je nejvetsi urvanek kdyu neni po jeho to se umi opravdu vzteknout a rvat klidne 10 minut kdyz jsem doma tak ho necham, ale kdyz je to nekde ve spolecnosti tak musim delat co ditko chce, abych nevypadala jako matka tyranka :dizzy_face:
15. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak je to samozrejme nejvetsi andilek :sweat_smile:
15. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunicko6_12 no tak to jsou všichni ,teda hlavně když spí že :grinning:
15. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jak tak koukám tak jsem stim autem zaostalá jen já a všichni jste mobilní .Ach jo
tak snad to dopadne dobře asi to vypadá že to budu dělat 9 11

@bufina co pejsek ještě má uspěch nebo ju omrzel
15. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo tak to jsou nejhezci chvile dat nohy nahoru a odpocivat nechapu proc se rika materska dovolena :grinning: teda dovolenou si predstavuju jinak :slight_smile: ale je to proste uzasny pozorovat tu stastnou tvaricku ze vseho co se kolem deje kez by to dokoazal i dospely clovek :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Pejsek ještě pořád frčí, nosí si ho do postele a ráno zase do obýváku :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takze je vzhuru rostak ale nejak se mu zalibil plysacek tak mozna jeste chcili vydrzi v postylce at muzu douklizet :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek