• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@slunicko6_12 To máme kluky asi stejně starý, malýmu bude 10 m příští týden :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak to je dobré :grinning: :grinning: :grinning: Verunka koukala zas na tvoje fotky a ptala se kdy přinde tete a holčička a mimi
@slunicko6_12 do uklízet tak to nezmá :grinning: mi máme už jen pozbírat po zemi a to mám vystačí na celý den a vnoci po hadrníkách vyžehlit :sweat_smile:
15. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nemůže se stat malýmu něco -objevil u Verunky na stolečku štrůdl a samozřejmě se stim láduje jak kdyby jsme mu nedávili najíst a vypadá tedy že mu strašně chutná ????
15. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Já myslím že ne, je to těsto, jabka, cukr, skořica.... Jabka může normálně, cukr ho nezabije, náš malej pije normálně skořicovou kašu a těsto by mu taky nemělo nic udělat. Sem viděla u tebe na fotkách že už baští chleba, takže na lepek je zvyklej, tak se neboj. Samozřejmě to nemyslím tak že mu už máš dávat štrůdl pravidelně na sváču, ale malej kousek mu neublíží :slight_smile:
15. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no já si myslim taky
lepek mě doporučila doktorka že se má dávat aby potom neměl naněj alergii
15. říj 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Já sem dala malýmu poprvé lepek omylem. Koupila sem mu kašu, na které bylo že je od 4M, tak sem mu ju dala a až pak sem si všimla že obsahuje lepek. Ale četla sem že je dobrý lepek zavádět když se ještě hodně kojí, takže už po tom čtvrtým měsícu, i když je dost zaběhlý, že až kolem půl roku.
15. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: holky
17. říj 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
ránko tak brzy mi jsme vstávali až po 9 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Nevysírej :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
já to komunisti :grinning:
17. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
proč se mě vždycky povede místo polívky uvařit malýmu nepoživatelnou kaši prapodivných barev :sweat_smile:
17. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to přivez k nám, malej je taková popelnica co sní všechno :grinning:
17. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no já nevim nevim
jako malej to taky vždycky sní ,ale je to fuj
udělala jsem mu hovězí s květákem ,jednu mrkev sem mu tam hodila a trošku brokolice s těstovinama a vypadalo to jak jednou použitý
tak co akrobat ,už chodí po rukách :grinning:
17. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny den holky, teda doufam, ze alespon pro vas my jsme porad nemocny a dnes snad uplne nejvic :frowning2:
17. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
17. říj 2010 ve 14:32 • marcelachovan
autor
@slunicko6_12
ahojky , tak to ti teda nezávidim , nám se vlekla angína dva měsíce a pořád skákala na někoho jinýho, akorád můj starej to nechytl ,ale to je taky dobře protože to by bylo horší jak 10 nemocných :grinning:
17. říj 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to mohlo být dobrý. Já musím vařit pořád, bysme jinak asi zbankrotovali. Sem koupila malýmu velkou skleničku od Hami, tu 250 g a on to celý zbouchal... Po rukách nechodí, ale dělá kliky :grinning: Snaží se dostat na kolínka, dneska to usilovně trénuje celej den.
Co to tu zase bylo, že to adminka smazala?
17. říj 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
nevim co to bylo čoveče taky jsem nato koukala
kliky nám taky malej začal dělat je to tak tři dny -občas už je na kolenách -to je znamení že něco přijde asi lození
jo to malej taky hravě sežere celou sklinku ,pamatuju na Verunku ta to měla pomalu tak na 3 krát
17. říj 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky tak to ten muj rarasek uz beha, ale opravdu beha od 8 meho mesice chodi a ted se klidne rozbehne a vuibec nespadne nechapu jaakou ma na 10 mesicu motoriku
17. říj 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Nikolka měla skleničku taky na 2x, ti chlapi nějak moc žerou...

@slunicko6_12 Ty moje děti nějak na nic nespěchají, jedině na svět :slight_smile: Malej je narozenej v 34tt, tak je to u nás všechno pomalejší, ale časem to taky bude, není kam spěchat. Ale ten tvůj je teda šikulka.
17. říj 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunicko6_12
tak to je asi fakt divoch a velká šikula -to se snim asi nenudíš co :grinning:
17. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak přesně před sedmi měsíci jsem ležela v porodnici a čekal co země vyleze :grinning: toto uteklo
18. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo opravdu nevim kam specha prvni zub mel ve 3 mesicich a ted uz ma 8 cekam ze mi za chvili rekne mamko co po me chces vzdyt uz nejsem malej :sweat_smile:
18. říj 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunicko6_12
jéé já si vzpomínám jak jsem furt čekala až Verunka začne mluvit ,jakej bude mít hlas .....
teď ,teď ji říkám Verunko můžeš aspoň na 5 minut být potichu
říká se že je to dědičný to rostení zubá atd . tak jste byly asi šikovní s taťkou když jste byly mimina
já vždycky říkám že jsou moje děti zaostalý po Davidovi :grinning:
18. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak gratulujem k sedmiměsíčninám :slight_smile: A tys nevěděla že to bude kluk? Když píšeš žes čekala co vyleze? A s tím mluvením to znám taky. Aji když zrovna třeba nemluví, tak musí pořád vydávat nějaký zvuky... Malej taky pořád bručí a brble.
18. říj 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no neké já myslela že jsi pryč
ne věděla ,ale myslela jsem to tak jak bude vypadat-no stejně jak vylezl tak ho David nechtěl a já jsem se ho ten druhý den taky lekla jak mi ho donesli .Malej taky už začíná kecat -zní to jak kdyby říkal av av avvááá asi bude žalobníček
18. říj 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Nejsu pryč, jen je David doma, tak nic nestíhám, má krátkej týden, tak bude v práci až st+čt. To byl malej tak ošklivej? Náš malej byl hrozně hezoučkej. Na to že se narodil o tolik dřív, tak měl pěkně vypnutou kůžičku, jiný nedonošený děcka vypadají jako by měli kůžu o číslo větší....
18. říj 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no on byl hroznej ,on totiž chtel jít na svět obličejem .tak že jak mě furt před porodem prohlíželi a rejpali do mě tak mu samozřejmě rejpaly do obličeje .A když chtěl jít na svět tak já nemohla protože tam nebyl doktor -operoval .A já mu taky dala hašte jak jsem tlačila a přitom jsem tlačit nemohla .Když po 40 minutách přišel doktor ,aby mi konečně udělal ultrazvuk tak to tele porodní asistentka prohlásila že si to myslela že je to obličej ,ale myslela ji že mu nesahá do pusinky ,ale že je to očičko - jsem myslela v tu chvilu že mě hrábne, že mu strkala prst do očička .Nahodil se s obrovským nateklý rtem a neměl oči ,měl obrovstou hromadu kůže na hlavně přes oči atd .
oni to měly pojmenovaný jako nějaký nádor
18. říj 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi tak to je hrozny... Me kdyz se malej barodil tak byl strasne krasnej nektery mimina jsou takovy skaredoucky beloucky, ale on byl hned krasnej nadhernou kuzicku a hned tema svyma velkyma kukadlama koukal dokonce i pani asistentka rikala jak je mimoradne krasnej :grinning: jsem tena chlubil chjo :confused:
18. říj 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@slunicko6_12
no my to měly zas u Verunky byla taky nádherná
furt každý říkal jak je krásná ,jak má hezkou hlavičku a barvičku jak broskvička .Pak už kolem toho jednoho roku nás to začno štvát furt poslouchat jak je krásná že má jít do reklami a pokom je tak krásná atd.
člověk už nevěděl co má tořád odpovídat
18. říj 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek