• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek pokom je tak krasna?to vam opravdu nekdo rekl? to zni dost hrozne :sweat_smile:
18. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@slunicko6_12
jojo to říkají :grinning: no vono je to pravda :grinning:
18. říj 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Jejda a nemáš ho někde vyfocenýho? :grinning:
18. říj 2010 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina jojo nějakou krásnou vyberu :grinning:
18. říj 2010 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no do prdele -furt se nám vypínal sčot a David říkal že nám odchází asi jeden z disků a vono asi fakt jo
kurva zrovna ten kde máme veškerý fotky za 3 roky
no doufám že to jen odpojil jinak by mě mrd..
18. říj 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek hehe no to je teda sprostych slov :grinning:
18. říj 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@slunicko6_12 no se nediv
jsou tam veškerý fotky děcek ,svatby atd. a samozřejmě je jinde nemáme
18. říj 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tyjo no snad to nebude ztraceny :( se ti nedivim nevim co bych delala
18. říj 2010 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Ty jo, aby ti to adminka nesmazala, že píšeš sprostě :grinning: Sem to řešila včera s bráchou, že máme všechny fotky v pc. tak že donese jeho noťas a vypálíme to na cd, vzhledem ke stáří našeho pc člověk neví dne ani hodiny :frowning2: A jak jsi psala do toho fotoblogu, hladem to asi nebude, udělala sem mu 200ml kaše do flašky večer, to nechtěl, tak sem to přelila do misky a ještě víc zahustila ať to teda může lžičkou a snědl to všechno, vyšly mu plný dvě misky, takže byl nacpanej pořádně a vzbudil se do půlnoci asi 8x. Možná mu bylo horko, sem vypla v ložnici jedno topení, tak uvidíme co dneska...
18. říj 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
uf tak to David naštstí odpojil ,ale je špatnej takže to bude muset dát všechno na cd a zkusit zkopírovat na druhý disk

@bufina tak to je Adámek slušná popelnička , četla jsem že miminka bolí i to jak rostou že vlastně rostou přes noc že v noci se můžou natáhnout o 1 cm
a co ty zuby už má venku nebo to má nateklý
18. říj 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek To jo, on žere za dva :grinning: Dásně má nateklý už hrozně dlouho, už víc jak měsíc před tím než vylezl první zub. Další zatím nic. Ráno sem si všimla že má trošku osypanej hrudníček, tak jestli to nejsou potničky, že by to bylo fakt tím teplem v ložnici, uvidíme dneska. tak mně došlo že vy slavíte dnes 7 měsíců a my zítra 10 :slight_smile: Si odpoledne Adámek úplně kleknul a už se začíná na kolínkách houpat, tak to snad během pár dnů vypiluje a za chvílu poleze :slight_smile:
18. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina
no vidíš to - jhá doufám že taky zachvilku polezeme - teĎ koukám na fotky s Verunkou a ta byla strašně šikovná vlastně před půl rokem už seděla a ještě předtím lozila po 4 .Teplem to určitě může být my tu máme tak 21 stupňů a nespí ani pod peřinou a jestli má i potničky to mu je asi fakt vedro
18. říj 2010 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Hezký fotky, to budu muset pak pořádně zkouknout až kindoši usnou. Ale sem viděla že máte sporťák Zopu. Taky sme ho měli, nedávno sem ho prodala. To naše Tako má sporťák dobrej, tak by to už nebylo potřeba mít dva. Vyhlížím nějaký golfky, ty sou do auta skladnější, když se jede třeba na nákupy. Za chvílu už vyroste ze sedačky.
18. říj 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina jojo já jsem snim spokojená hod se pro oba a dobře se snim i jezdilo
18. říj 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina
koukám na Verunčiny první narozeniny -jééé ten dortík ten byl ale dobrej mňam mňam
18. říj 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Akorát je děsnej ten přechod mezi odpruženým kočárkem a Zopou, ta je ze začátku jak děsná hrkačka, než si člověk zvykne.
18. říj 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek No vidíš, taky bych si nějakej dala. Musím vydržet do vánoc, to pak budu nadávat, že peču cukroví a ještě se patlu s dortem.
18. říj 2010 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina jojo taky jsem nadávala když jsem poprvé vyrazila že je to hrkačka
to já se stím nepaplu necháváme ho dělat v rozprýmu mají je výborný sice to vždycky vyjde na 600 ale je to fakt výboný, hezký a bez práce.Kdybych to měla dělat já tak to vynde tak na litr, protože by 3 zkončili v koši ,bylo by to škazedý a nedolo by se to jíst.Ale teď to zkusíme od kamošky máme dvě cukrářky -jedné se nechce ale ta druhá si stím přividělává
18. říj 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Já sem Nikolce k prvním narozkám dort dělala. Těsto bylo z pudingu a nastrouhaných jablek, vrstvy byby prokládaný piškotama a banánama a nahoře další ovoce. Chtěla sem něco co by mohla jest taky. Te´d ty další dvoje narozeniny měla už kupovanej.
19. říj 2010 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina já ji dala i ten kupovaný -byl ovocný a moc toho nesnědla ,ale spíš se obavám když jej koupím Davídkovi že ten ho zblajzne celej aji s podnosem :grinning:
Co Adámek v noci ,bylo to lepší nebo se zase budil ?
19. říj 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Bylo to lepší, asi fakt stačilo vypnout topení a vzala sem malýmu do postele aji flašku s vodou, na jeden zátah to skoro celý vypil. Byl vzhůru asi tak 4x, což bylo dobrý a vždycky hned usnul. Vstával v 6.15. By mně zajímalo proč jsou ti chlapečci takový nenažranci. Sem měla už ve čtyřech měsících pocit že by malej potřeboval místo mlíka rozmixovat řízek. Když se v pěti měsících začal u kojení tvářit že by nejradši sežral aji mě, tak sem mu koupila kašu, aspoň na večer. A to mu podle termínu porodu bylo teprve necelých 3,5 měsíce, ale dalších 14 dní bysme tak asi nevydrželi.
19. říj 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina
no aspoň že tak já mám taky u postele proněj nachystaný pití kdyby náhodou .
Davídek včera taky vyžahnul před spanim celou flašku kaše a ještě by si dal asi jednu ,ale to bych už fakt naněj potřebovala příruční vozík .
19. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :wink:
19. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dnes nás čeká kontrola Emči na kyčlých tak nám držte palce ať už je vše v pořádku. :wink:
19. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elfka11
Ahojky , palečky určitě držíme i na nohách :grinning:
A vy jste to měly špatný ty kyčlíky ?
19. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek :V těch 6 týdnech na kontrole ta levá kyčel slabší.Tak jsem dávala 4týdny 2 látkové pleny.Tak snad dnes mi řeknou,že nemusím dávat.
19. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elfka11
ješkovi oči chůďátko
no tak to snad už bude dobrý .By mě zajímalo jak se to stane že ta kyčle je špatná .Já mívala vždycky taky žaludeční nervozu stoho co zjistí ,vždycky jsem měla před sebou maminu u které bylo něco špatně ,ale spíš měly i ledviny nějaký divný .
19. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek :No já doufám,že to bude v poho :slight_smile: .Jinak mě klepne,ještě je tam tak nepříjemná sestra,jsem chytla nerva jak jsem vylezla ven a ještě mi to bylo líto za Emču.
19. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elfka11 co sprda tě za něco ? kam sní chodíš na Pelíkovou nebo do špitálu
19. říj 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@elfka11 Tak taky držíme palce, se divím že ti moji měli kyčle v pořádku, byli oba KP, tak si tam seděli pěkně s nohama na turka :slight_smile:

@pandysek Se chodí aji na Pelicovu? My jsme byli vždycky v dětské.. Se malej teď tak poblil, jedl, jedl a najednou to z něho na 3x vychrstlo. Byl v autosedačce, tak se to rozlilo všude kolem něho, že vypadal jakoby se v tom koupal. Asi mu něco leželo v bříšku, protože tolik koho toho vyblinkal určitě nesnědl. Taky doufám že se to vypere, měl v tom mrkvu.
19. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek