• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
no je tam park u intersparu tam se da ale my kdyz jdem ven tak do mesta a tak...
4. zář 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme dneska den.... Ráno tu bylo chladno, tak sem pustila topení, když je malej už většinu dne na zemi, tak ať se nenachladí a samozřejmě se dokulil k topení a rukou hrábnul na kovovou trubku co vede od topení do zdi. Spustil šílenej řev a teď tam má velkej puchýř. Tak sem hned volala sestřence, ta je doktorka, tak co s tím...... Budu to tam u topení nějak muset zadělat. Navíc dnes máme na odpoledne pozvanou návštěvu, manžel je samozřejmě v práci, tak musím všechno nachystat sama, chlebíčky a tak, takže s dvouma děcka za zádama je to super a ještě se tu musím snažit udržet trochu pořádek. Se tak ve dvě možná půjdu oběsit.... :grinning:
5. zář 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: :grinning:
tak to nezávidim ani jedno ani druhý
5. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dnes jsem si byla pro potvrzení na řídičák u doktorky
že jsem tam lezla -obávala jsem se toho aby mi neřekla že potřebuji brýle-ale to mám v poho
ale prozměnu namě vybalily preventivní prohlídku - tak tlak v 150/120 -no děs běs a to jsem byla v klidu
zítra odběry a tetanovka
a sledování tlaku
no potěš
6. zář 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No jo, dokud člověk nevleze k doktorovi, tak mu nic není. Manžel taky si šel jen pro zdravotní průkaz do zaměstnání a byl měsíc na neschopence :grinning: Jinak naše Nikolka začala včera říkat "ty vole", takže super, musíme ju to nějak odnaučit. Pořád přemýšlíme kde na tom byla... Ale v úterý jsme byli na návštěvě u manželovýho kolegy z práce a byli tam ještě další, takže to asi slyšela tam, jak se mezi sebou bavili. U nás se takhle nemluví.
6. zář 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to měl teda dobrý to by mě asi trefilo
to já zas určitě povalim do špitálu pro hromadu prášků ,který samozřejmě budu zapomínat brát
no co nemají to se naučí hned ,malá zase říká blbe .počkej až nastoupí do školek to teprve bude slovní zásoba :sweat_smile:

@bufina
6. zář 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No to jo. Sem letos ještě školku neřešila, když su doma s malým, tak sem to nechala být, ale doufám že na příští rok ju vezmou.
6. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
já bych ju tam chtěla taky dát příští rok ,ale budu mít smůlu máme tu paní ředitelku na obálky -víš jak to myslim :cry: :zipper_mouth:
a hlavně je podmínka chození do práce .Né že bych se chtěla malé zbavit ,ale chtěla bych ju tam mít aspoň na dopoledne aby si nachvilku vyhrála z dětckama a zvykala si být bezemě ,když už nikam jinam jít nemůže .Sice u segry vydrží 3-4 hodiny ,ale spaní tam nehrozí má 1 +kk a spí tam se starým na jednoapůl lúžku .Tak uvidim zkusíme zápis a domluvit se s kamoškou co tam dělá
příští týden pondělí nebo úterý bysme mohly teda něco spáchat asi dopoledne co ?má být prý 24 stupňů polojasno a možná sem tam přeháňka
6. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Sem to ani letos nezkoušela ju dát do školky. tři roky bde mít až teď 25týho, takže by ju asi stejně nevzali, ale ten příští rok bych už taky chtěla aby si začala zvykat na děcka. Bez nás vydrží, to je v pohodě. Byla 10 dní u babičky a bez problémů. Tak se pak o víkendu domluvíme. Pro nás by teda asi bylo zase lepší odpoledne, ale uvidíme, se domluvíme.
7. zář 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A přidá se k nám někdo??? :slight_smile:
7. zář 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
napište kdy a kde a já bych se možná přidala,ale nevím, jsem nějaká nachlazená, dneska už je to teda lepší.
7. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok domluvu bych nechala na pátek nebo sobotu to budem moudřejší jak s počasím tak i s nemocí :sweat_smile:
7. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak jo, napíšem si. Snad bude hezky.
@hannah23 Brzo se uzdrav :slight_smile:
Jinak jakej máte na zimu fusak do kočárku? Chcu už dát malýho do sporťáku, tak nějakej sháním a nevím jakej, když je jich tolik.
7. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my máme sparťanskou výchovu -takže žádný
ani u malé jsem žádný neměla a nikdy si nestěžovala -máme kombinézu a podtím je teple oblečená a na kočárku je většinou ten nánožník a ještě je zakryji dekou
a hlavně Verunka aji Davídek nemají rádi takový to stísnění -nemohly být zakrytí v rychlozavinovačce ani v porodnici
když jsme byly malý tak nánožníky v kočárkách nebyly a pomalu ani ty kombinézi a stačilo to
7. zář 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Aha, tak u nás sou děcka taky zvyklý na zimu. V zimě tu máme max 22st, někdy ani to ne, ale v kočárku jsme vždycky fusak měli. V zimě měl malej v kočárku fusak co pasoval aji do autosedačky, ale už by mu byl asi malej. Navíc ho už budu muset dát do sporťáku a ten je zase obrovskej, tak ten prostor chcu zmenšit právě tím fusakem. Ale už sem včera nakonec našla budu ho obědnávat.
8. zář 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my bydlíme na Vinohradech. Jinak malej mi začíná dělat scény v kočárku, když je chladno a musím ho navléct a zachumlat. Je zvědavej a chce všechno vidět tak si nedokážu představit zimu. Jinak je fajn že jste založili diskuzi Brňandy :slight_smile:
8. zář 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no já asi taky počítám na zimu spíš ze sporťákem .Náš drobek nějak roste vtom kočářě a zachvilu se tam nevleze :grinning: .My jsme měly v zimě ještě takovou tu přenosnou tašku na mimi co se ještě vloží do korby takže to bylo něco jako fusak .Měla jsem klasický fusak ale zkoušela jsem mu to teď a ani se tam nevlezl a to neměl kombinézu asi nepočítaj s obříma miminama :sweat_smile:

@nejinka ahojky - no to mě malej dělal taky ,že tam nechtěl být ale musí to člověk zorjezdit a vydržet to
8. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina no koupila jsem takový fleesový v tesku a jinak pouijeme ten co jsme měli v hluboké asi a tam jsme měli ještě po nás fusak
8. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina ty dáváš malýho teprve ted do sportáku, on se ti furt ještě vlezl do hluboké???
8. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme o něco větší, jsme zvědavá jak se s fusakem do hlubokýho vejde. malej má tři a půl měsíce a oblečení nosí na šest až devět měsíců
8. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 Vleze se do hluboké pořád v pohodě. Má na délku asi 75 cm a malej má 69 cm, ale už to opravdu na dlouho nebude. V tom sporťáku vypadá naprosto směšně, ten je na něho zase obrovskej. Sjíždí pořád dolu, jak má ten pás mezi nohama a pak to vypadá že by se za něho v pohodě vešlo ještě jedno děcko. S tím fusakem už to bude dobrý a pak na jaře bude už dost velkej. S fusakem by se do hluboké už určitě nevešel. Taky jsem měla ještě po nás, ale teď chcu aby měl díry na popruhy.

@nejinka To je malej asi docela obřík :grinning:
@pandysek Oni teď snad všechny kočárky mají hlubokou korbu malinkou. kámoška měla X-lander, malá se jí narodila koncem května a na zimu už musela být ve sporťáku. To su fakt ráda že byl malej v prosincu.
8. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je velikej po tatínkovi :slight_smile: tatínek je vysokej
8. zář 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsou to jen chlapy a to musí být přece kus - musí někdo bránit holky -nějaký tintítka by to nezmákly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: to máš pravdu
8. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zítra mám první jízdy ráno -tak doporučuji nevicházet ven :grinning: :grinning: :grinning:
doufám že nebudu mít takovou mlhu jako byla dneska a že nebude pršet
:frowning2:
9. zář 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jéé, tak držím palce, my se naštěstí ráno od ulic nechystáme :grinning:
9. zář 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Slatina je kousek od Tuřan :grinning:
9. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek My většinou vylízáme ven až odpoledne, takže to je v pohodě a bydlíme v takové zastrčené ulici že nehrozí že bys nám "zaparkovala" v obýváku :grinning: A kdo bude hlídat děti?
9. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to máte štěstí :sweat_smile:
asi na ulici mě ještě nepustí budu jezdit zatim na cvičáku
hlídat je bude manžel v práci je to jen na hodinu a půl tak to není tak hrozný a šéf už tak jako rezignoval (byl to i můj šéfik -než šla na mateřskou )
no ale v sobotu mám učebnu od 8 do 12.30 (jdu na dvě přednášky abych to měla rychleji zkrku)a to už si Verunku vezme na dopoledne moje ségra ,protože to by asi nezmáknul pohlídat obě dvě natak dlouhou dobu
9. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ale že my to s těma děckama musíme zvládat samy.... Sem chtěla jseden den žehlit, se mně toho moc nakupilo, tak manžovi říkám jestli nechce jít s děckama ven. A on že ne, jak by to dělal tlačit kočár s malým a mít k tomu malou na odrážedle, že by mu určitě někam ujela a tak..... No hrůza. Hlavně že my jsme takhle venku skoro každej den.
9. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek