• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@bufina Já prala autošedačku včera ,měl ji špinavou jak jetel .
já na Pelíkovou chodila furt asi je to podle toho kde rodíš bych tak tipla
19. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sluuuuníííčkooooo
19. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky co říkáte natu Aničku ?
Já myslim že už tu chuděru nenajdou je to hrozně dlouhá doba.Stat se to mě tak se asi fakt zbláznim
19. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
My chodili taky na Pelicovu
19. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hannah23 no koukala jsem že jsi taky rodila u miloušu -to bude asi ono
19. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
19. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hannah23 a kdo tě rodil ??
19. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek por.asistentka Lazarová a šila mě dr. Zahrádková
19. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek
@hannah23 No to bude asi tím, z Bohunic posílají samozřejmě do své nemocnice....
19. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Si myslím že ju najdou někde mrtvou...., nebo ju má zavřenou někde nějakej pedofil. Kdyby ju někdo unesl pro prachy, tak by se už ozval. Si taky neumím představit kdyby se to stalo nám..
19. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hannah23 uu Verunky nevim co jsem měla za asistentku asi žádnou protože tam to bylo hektický a starala se omě rovnou dr. Krouželová- teď jsem se koukala naten papírek z porodnice a nějaká asistentka je tam napsaná ale nemůže to přečíst a dalších 6 doktorů .A u Davídku jsem měla bručouna Nagyho a asisitentku mladý tele Žákovou ale vpoho já tam byla spokojená
19. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina si to taky myslim že bude někde v lese už zahrabaná - beztak to byl nějakej uchylák -je jich tu plná prd--- člověk by se bál vylést i ven a nebo pustit samotné dětsko do školy .Na únos se mi to taky nezdá není to v čr zvyk .
nejrohší je že těma uchylákama jsou i pomalu malý děcka co mají 12 -13 roků.
no doufejme že to bude mít šťastný konec a nestalo se to nejhorší :cry:
19. říj 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek já jsem chodila v těhu k Francovi a ten byl super, měla jsem na vaječníku cystu, tak proto a ted ji mám taky, tak jsem zvědavá na co přijdou, ve čtvrtek jdu na CT
19. říj 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
já si myslím, že to byl nějaký úchyl a taky je možné, že je už za hranicemi, dnes je to jednoduché....
19. říj 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hannah23
ajjjjaj no snad to bude v pořádku -držím palce .Jak jsem ležela v porodnici a předtím na gyndě tak to tam měla taky snad každá ženská
19. říj 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to taky -no naše tele malý ještě neumí říct že je Verunka ,ta kdyby se mě stratila jen v obchodě tak ani neřekne nikomu jak se jmenuje
19. říj 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Tak Nikolky když se někdo zeptá jak se jmenuje, tak odpoví Němcová :grinning:
19. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina no to já vim že je to šikulka šikovná a že krásně říká i Nikolka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek No vidíš, to mně nedošlo že sme se vlastně viděli, tak to říkala. Si to můžem někdy zopakovat, ještě tu máme pro Verunku ty kokina :slight_smile:
19. říj 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina jojojo
taková slušná (nikolka je moc hodná ) a skromná návštěva je unás vítaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek No počkej až se trochu otrkáme :slight_smile: Tak dej vědět až budete mít zase někdy čas. David už teď má pravidelně prácu, tak věčně čumíme sami doma.
19. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina no hlavně nesmíš zapomenout vzít kočárek ,aby jsme mohly natu procházku a za bubákama do lesa
19. říj 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek No mně povídej, David jak pořad hraje ty svý hry, tak Nikolka je z toho úplně zblblá, pořád samá kostra a zombie, tak jak jsme jeli od vás, tak začala že sou v lese bubáci a nakonec že tam zombie s kostrou zbírají houby :grinning:
19. říj 2010 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky. Tak my jsme porad nemocny a malej jak kdyby chytl nahradni energii a je silenej rostak takze se nemuzu ani vylezet :(
19. říj 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunicko6_12 Tak to je na houby. Sem na jaře chytila nějakou blbou chřipku, bylo mně blbě a byla sem fakt ráda že to nejhorší bylo o víkendu, když byl ten můj doma. Jinak bych se šla asi zastřelit.
19. říj 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina jo tak to vim o cem mluvis je mi fakt hrozne a uz nevim cim mam toho rostak zabavit, nejhorsi je, ze by mel byt tky vklidu, je taky nemocny, ale fakt nevim jak to udelat...
19. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina JAKTO ŽE JSI TU
19. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Omylem :grinning: Dokoukala jsem Ordinaci a šla dolů malýmu pro vodu a vypnout PC, tak jsem ještě sem nakoukla a vidím že je tu živo :grinning: .
19. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina jojo já taky čučela na ordinaci .Malej už mě spí a vERUNKA VAŘILA S dAVIDEM V KUCHYNI A STRČILA MU PRST DO VROUCÍ OMAJDY TAK TU BYLO VESELO.nO ZAS JI CHVILKU HLÍDAL A JAK TO DOPADLO
19. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Jejda, chuďátko malý a už dobrý? Malej usnul někdy po sedmé, sem ho dala do postýlky, krásně spinkal a o půl devíté začal řvát jak kdyby ho někdo vraždil, tak je zase rozvalenej u mě v posteli. No nic, valím taky do peřin. Zítra je David v práci, tak tu budu mít víc času. Dobrou, klidnou :grinning: :grinning:
19. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek