• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@bufina dobrou noc sť vás blechy neštípou celou noc :grinning:
19. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Spíš ať mně dítě nevysává celou noc :slight_smile:Ti dva další si tu budou spokojeně chrápat.
19. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem zase dneska vytočená to je děs ,nejraději bych někomu zakroutila krkem :angry:
20. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ale copak se ti stalo? Já dneska zase nic nestíhám.... Ale už su doma, tak už mám klid.
20. říj 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 Tak žervé mělo úspěch, papal to hezky, akorát to měl napatlaný na kolínku a ve vlasech. Tak se dneska bude koupat aji s hlavou. A jak ste dojeli, usnul malej aspoň na chvílu. My jsme pak šli do CA a mezi regálama Adam vytuhnul :grinning:
20. říj 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina no usnul v autobuse asi ve čtvrt na 5 a to jen asi na půl hodiny
20. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: @pandysek :Chodíme do Dětské,jsem z Černých polí tak to mám za rohem :wink: .Tak ultrazvuk v dobrý říkal primář,ale na noc ještě to širší balení dávat a v lednu kontrola.
21. říj 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
ahojky
no tak to jste šikulky .Zajimavý co to dokáže dát jiný plinuše.
21. říj 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Tajk já doufám tam ti nic moc neřeknou,doktor lítal z jedné ordinace do druhé.Tak viděl na mě,že mám starost a ptala jsem se ho a špatné to není,jen trošku nožky od sebe a vše se dotvoří.Tak doufám,že to bude o.k
21. říj 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 nebo bude z malé fotbalista :grinning:
21. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ježíííííš ti mají děsnééééé očka :grinning: :grinning:
21. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 a co křesílko má furt úspět a nebo malou už omrzelo .Já Verunku přerazim uklízí binec ze země a dává si to do postele a říká utoho že uklízí a máma vysát
21. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Tak veselo koukám po ránu :grinning: JJJ lehátko fajn celkem baví zatím tak nejvíc 25min,ale jak některé maminy píší,že jim tam dítě usne tak to u nás nehrozí.
21. říj 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 jojo veselo uklidila mě klíček od zásunky a teď ho nemůžeme najít - už to byl posladní klíč :confounded:
malej mě vtom usl taky ale jen tak do toho prvního měsíce jinak taky eee
21. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahoj, tak nakupování děs, mám teda všechno co sem potřebovala pro Nikolku, ale jak si měla něco zkusit, tak byla protivná.... Kabát je super, ale musela sem vzít vel. 104, u ní bylo uvedený 3-4 roky, do 98 sem ju skoro nezapla. Z toho sem jí koupila v CA mikinu 92 a ještě ju má trochu větší...
U vás je fakt veselo, nikolka když mně někam něco schovala, tak vždycky řekla kde to je, nebo když ještě nemluvila, tak mně to ukázala.
21. říj 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina ahojda ,
jo to vona by to ukázala ale kdyby věděla kam to zašantročila . tak jsem nakonec vysála a Davídek zas jel na Verunčin stoleček a sebral ji misku s kuličkama od neskviku a samozřejmě to vysypal a ještě přejel chodítkem .Tak tu unás bylo vasáto asi tak 3 minuty ale aspoň pohlaha v obyváku zůstala umitá dýl ta vydržela cca 8 hodin -umývala jsem ji o půlnoci a před obědem naňu Veruna vylila čaj.
to stěma velikostma je úplně normální Verunka se mě vleze i do některých Dadinových věcí dokonce se mi vlezla i do velikosti 2-4 měsíců
tak už mám potvrzený závěrečky 24 . listopadu tak se budu modlit aby nesněžilo a nemrzlo ,ale při mé smůle bude 20 cm sněhu a klouzačka :frowning2:
21. říj 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to jsem chtěla už máme auto KO -asi se nám zadřel motor- nestartuje to :angry:
a srazíka si můžem dát příš .týden jestli chcete krom pondělí to mám odpoledne ještě poslední učebnu
21. říj 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to je dobrý s tím oblečením. A pokud jde o pořádek, tady to vypadá jak po výbuchu, tak musím uklidit... Malej usnul chvílu po šesté, to se zase bude zítra brzo vstávat, vidím to tak mezi 5-5.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sem teď četla o té ztracené Aničce, tu už asi živou nenajdou :pensive:
21. říj 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no bodejť by ti nevstával tak brzy když chrupká už o 6 to malej chodí tak až kolem 8
no bordel je tu zas nanovo a uklízet budu až usne Veruna jinak to nemá cenu,ale nejhorší je ta obrovská hromada prádla na vyžehlení to se mě fakt nechce :confounded:
taky si myslim - je to na ho .... chudáci
21. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aktuální teplota venku minus 5 stupňů :confounded: ----- já chci léto :sunglasses:
22. říj 2010 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Bych ho chtěla dávat spát později, ale nějak se nadaří.... Jak jsme byli dopoledne v Olympii, tak spal jenom chvílu, tak byl pak už kolem jedné unavenej. Vyrazili jsme ven s kočárkem a tam spal snad jen půl hodiny, takže nějak před druhou zase vstával. Vydrží být vzhůru tak 3 hodiny, takže kolem půl 6 začal být protivnej, tak dostal kašu a pak usnul. Je jak hodinky na to spaní. Kdybych mu to chtěla nějak natáhnout, aby usnul později, tak by to asi celý prořval... Se pak vzbudil kolem půlnoci, asi půl hodiny si brblal a dělal paci paci, vyřehtanej, ale pak zase usnul a ráno jsme lezli z postele o čtvrt na 8, to bylo dobrý, to sem nečekala.
22. říj 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Se už na teploměr radši nedívám.
22. říj 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ty bozy máme tyhle:
http://www.bata.cz/artikl/80953
Jen nevím proč mají na fotce červenou podrážku, my máme černou.
22. říj 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
ahojky
tak to ses krásně vyspala :grinning:
botky jsou suproví ,takový podobný jsem vyděla od nextu a pokukovala po nich že bych ji je koupila
22. říj 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Sem přesně nějaký takový chtěla, tak su ráda že sem je sehnala. Byli jsme se dívat aji u Daichmana, měli tam taky hezký a i levnější, jenže měli třeba úplně hladkou podrážku, což se mně zdá na zimu k ničemu...
22. říj 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no to taky nechápu jak nějaký blb může vymyslet ,aji pro dospělý to dělají :astonished:
22. říj 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: Brrrrrrr ani se mi nechce ven a Emča má uplakané ráno a včera měla večer tak nevím nevím.
22. říj 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem malému koupila boty na zimu v renu za 235,-, je to lonský model, ale to mi nevadí, protože ještě nechodí, ale chlupaté capáčky stojí 200,-, tak jsem vzala raději boty, bo malý se všude staví a je možné, že začne během zimy chodit.jsou kožené, mají ates žirafa a jsou takové vyšší s kožíškem a béžová s hnědou, fakt moc pěkné a malý má nohu asi 10,5-11cm a je to velikost 19 což prý odpovídá asi 11,5cm, tak myslím, že mu to na zimu vydrží.
22. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
já se Emičce nedivim mě se ráno taky chtělo palakat když jsem viděla tu námrazu :cry:

@hannah23 tak to je suprová cena -měly i ve většim ?já koupila otesánkovi botky že až mu bude kolem toho roku a oni jsou mu malý už teď a to jsou vel. 20 . jsem mu měřila nožku a má skoro 12 cm to je děs
a my jsme se s Davidem snažily mu ty botky narvat na nohu a nadávali jak jsou to blbý boty a oni mu chudákovi byly malý :sweat_smile:
22. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak malej včera usnul až o půl 8, o půlnoci byl vzhůru, zase si jak dlouho povídal a nechtěl spát, o půl třetí to stejný, to sem fakt myslela že mě z něho jebne no a v 5.50 se zase vzbudil a na spaní to už vůbec nevypadalo, tak jsme šli do obýváku. Takže jestli ho dám spat o šesti, nebo o půl 8, mezi tím se milonkrát probudí, tak bude asi stejně vždycky vstávat brzo. Sem myslela že když byl v noci dýl jak hodinu vzhůru že to bude chtít ráno dospat, no ani omylem...
23. říj 2010 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek