• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@bufina chudinko
já udala Verunku ségře a ona tam usla , David byl v hospodě a spal v obyváku a já byla v ložnici s malým sama v postely a vstávaly jsme přesný čas 8 :43
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jojo, vy se fakt máte. Sem před chvílou vyrazila s malým do lékárny, sem si naivně myslela že budou mít aspoň chvílu otevřený... Chtěla sem malýmu koupit nosní odsávačku na vysavač, vypadá to že chytnul taky rýmu. Hned v kočárku usnul, tak sem ho zaparkovala na dvoře a doufám že aspoń do desíti tam vydrží.
23. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina v sobotu mají jen v těch hypouších otevřený lékarny .Tak rýmu to vám fakt nezávidim.Verunka už je doma ,byly spolu na chvilku vyvenčit psa a došli zmrzli jak rampouši .musím jít na zahradu shrabat popadaný listí brrrr už se nato moooc těšim :confounded: .Abys z malýho neměla taky krápník,ale jestli má rýmu tak se mu tam bude chrupka dobře
23. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak já sem byla zvyklá z Bučovic, to je celkem malý městečko asi 5tis. obyvatel, tam 3 lékárny a všechny v sobotu otevřený do 11ti. Malej je hrozná citlivka a nenechá na sebe šáhnout, tak si říkám že držet mu odsávačku, nějak jeho aby se nevrtěl a do toho odsávat sopel, na to fakt nemám, tak ho budu jen držet a vysavač to vytáhne místo mě. Sem se chtěla zeptat, s jakým psem by měla mít vaša Nela ty štěňata? Jak sem ti říkala že naše ex švagrová měli taky černýho labradora kříženýho s pointrem, tu Sáru, tak se jim ztratila. Takže pokud byste měli štěňátka, tak bych možná zájemce o jedno měla.
23. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak Nelinka je křížená labrador s ridbegem a nechali jsme ju připustit s Rodesky Ridgeback s papírama .
mě se ta rasa totiž hrozně libí .Ale těžko říct co ztoho vyleze jestli z toho něco vyleze
23. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No tak to budete mít ještě překvapení jak budou vypadat. jin ta Sára občas vyběhla ze zahrady ven, jen tak se prošla kolem baráku a zase dom, ale teď vyběhla ven a slehla se po ní zem. Navíc má epilepsii i musí brát každej den prášky.
23. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
chuděrka a nenašli ju teda jo ?
no to se pozná až se to narodí ale snad když už vtom budou mít přesahu ti ridbegi tak to bude ridbeg .pozná se to podle barvi ridbegi jsou jen rezavý .
Auto žijéééé a už je opravený . Těsnění bylo úplně na sra... a všude voda a chladič byl zhňilej .Švagr je šikulka tak aspoň dostal oběd a možná mu i vyperu a vyžehlim :grinning:
23. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No bohužel, se už těžko najde, už je to víc jak týden. Tak to je super že máte zprovozněný auto. Aspoń že máte šikovnýho švagra a nemuseli jste to dávat někam do servisu. My jsme byli odpoledne u taťky v Blansku, vrátili jsme se před půl 7. Malej už děsně řval, byl přetaženej, protože celý odpoledne nespal. Teď už chrupká. Jdu žehlit a David bude drhnout koberec. No prostě příjemě strávený sobotní večer :slight_smile:
23. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
my taky potřebujem vydrhnout koberec i vyžehlit
23. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Dneska máme krááásné ráno. Malej se vzbudil až před půl 7 a co je hlavní, tak se v noci vůbec nebudil. Byl vzhůru snad jednou a pak trochu brblal před pátou, že sem měla strach že už vstává, když tak krásně celou noc spal, ale naštěstí ještě usnul. Takže dnes po dlouhé době zase dobrá noc :slight_smile:
24. říj 2010 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no tak to máš super -žeby to bylo tou rýmou ? :grinning: :grinning:
tak jsme byly včera v pompu v olympii a koupili tam malé do kuchyňky síťku se zeleninou za 99 boulí a za 199 ještě kde jsou vajčka ,párek a kuře a pak jeli do ikei a tam jsme ji koupily ještě tu tabulu a malýmu tu židličku ,ale na papír do tabule už nám nezbyly prachy tak doufám že naněj nezapomenem to by si tak neměla naco kreslit pod stromečkem :sweat_smile:
byly jsme tam teda na jídle a celkem mě sklamaly . :confounded:
24. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Taky budu muset už pomalu začít dělat zásoby na ježíška. A co ste si dávali k jídlu? Malá má tu jednu rolu papíru už víc než rok a to maluje hodně. teda spíš čmárá. Jestli budete na tabulu kupovat aji fixy, tak nějaký co jsou určený na bílý tabule, my jsme koupili ty z Ikei a nešly vůbec smazat, jedině Alpou.
24. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina žádný fixi :angry: jen pastelky,protože jak ju znám tak by to bylo počmáraný všude a všechno a kdo to má tak malovat.
David si dával ty koule(chutnalo to jak osvaženej lančmit) a já smaženej sýr a ten byl teda děs -pidi kousek , a kdych jsem doněj řízla tak normálně namě vychrstl doslova a do písmene gejzít oleje,takže byl nahozenej malej a i já .
No možná to bylo tím že jsme tam byly o 8 večer
ještě něco koupíme malýmu a já něco Davidovi a máme to všechno
24. říj 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to já mám ty koule ráda, si je tam dávám skoro pořád. Ten sýr je fakt prťavej, v létě ho měli za 20 kč, tak jsme si dávali každej 2 :grinning: A jak je na těch kuličkách ta omáčka, tak tu si kupuju dole v obchodě a dávám doma na karboše. Dárky už mám pro děcka vybraný, hůavně v Tescu a Pompu. Sem si říkala jak malé koupíme nějakou novou panenku do kočárku a jí se nejvíc líbí mluvící vrtačka, tak nevím.... :grinning:
24. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no hele mi Verunce koupily na narozeniny spoustu věcí ,ale víš zčeho byla nejvíc nadšená - z obrovské sady nářadí co ji dal děda(ten to původně měl schovaný pro Davídka) vrtačka vrtá ,obyč pilaka řezala ,spoustu šroubováků a helmu a včera jsem ju přistihla jak si otočila to přenosnej dvd přehrávač a jakože šroubovala lízátkem šroubky ven .Asi zní bude selej tatínek ,ale ten to má v práci všechno aku a když si vezme obyč. šroubovák tak si ho vždycky vrazí do ruky :grinning: :grinning:
Davídek si zase nejvíc začal rozumět s panenkama miminkama
24. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ahoj Terko , prosimtě víš co bych potřebovala vědět ?Když si barvím doma vlasy tak mi vždycky naprd chytne barva mám to více barevný ,to je asi kvůli tomu když tu starou barvu nemám ještě odrostlou že?Akdyby jsme se potom domluvily natom šmikání a asi i barvení ,tak to mám ještě chvilku radši vydržet a nebarvit si to sama nebo je to jedno a je to zbůsobený tím že si kupuju šmejdy barvy :sweat_smile: ?
24. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ty děcka to mají tak nějak na opak. Malej od švagrové u nás vždycky vaří, nebo jezdí s Nikolčiným růžovým kočárkem :grinning:
Nejlepší je si barvit hlavu na černo, tam se nedá nic pokazit :grinning:
24. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no hlavně aby se nám prdci nezačali oblíkat do růžové .Od známe malej zase si hrával taky s panenkama , v obchodě si chtěl kupovat růžovou a doma se koukal na balet a krasobruslení a to mu bylo cca 2 roky .
no ségra si to barví už asi 6 rokem na černo a už těch vlasů tam moc nemá a mě ty vlasy padají nehorázně už teĎ ,kdybych si nato ještě prdla tu černou tak mám za chvilu po starostech protože mě tam nic nezbude :sweat_smile:
24. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Já sem měla vlasy hrozně dlouho blonďatý, pak mě to začalo štvát a přebarvila sem je na černo, to je nějakých 8 let zpátky. Pak když sem čekala Nikolku, tak sem si je v těhotenství nebarvila, sem tam dala barvu až jí bylo snad půl roku a u malýho to stejný, takže měli čas se trochu zregenerovat. David našel malýmu v pusince další zub, nahoře. Tak to asi byly ty dvě šílený noci.
24. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
houby tys byla blondýna :grinning:
no vidíš to ,Davídek byl taky nemožnej tak 3 noci ,prý ty vrchní zuby jsou nejhorší než se vytlačí ten první, tak by jsme to už mohly mít za sebou .Malej už má krásně veliký ty dva spodní a tak 2 mm venku ten jeden vrchní a druhej už je vidět že se mu taky řeře ven
24. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Malýmu zatím nic dalšího vidět není, je to legrační že má jeden nahoře a jeden dole :slight_smile: Nikolka měla první dva dole, ale pak to byla rychlovka a valil jeden za druhým.
24. říj 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ahojky jak na tebe kouknu tak ti určo řeknu,ale to může být barvou a správným probarvením.Není problém pak mi písni do IP a domluvíme se abych tě zkrášlila.
24. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ty umíš i plastiku :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Můžu se pokusit :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
:grinning: :grinning: :grinning: taková pizizumbka zněj bude jo :grinning: :grinning:
já myslim že mu to taky pofičí rychle , to poznáš až tě pokouše
24. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
jsme našly v garáži asi 30 kg sádry ,tak ji mám vzít sebou žebys někoho odlila a nalepila nemě
24. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :No jasně to bude onoooo :grinning: :grinning: Manžel šel ted s malou ven.Máme návštěvu dnes tak jdu udělat něco dobrého. :wink:
24. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 čoveče vy jste taky furt samá návštěva a kolik už vážíš-pořád něco dobrého :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neprovokuj porád
já už bych se neunesla
24. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek On už se teď tváří hrozně zákeřně s tím jedním zubem :grinning: Ale až mě rafne do kozy, tak nevím... Kolikrát je přicuclej a prudce trhne hlavou, si nedokážu představit že by se držel třeba ještě zubama. Sem Nikolku nekojila, tak nemám s čím srovnat. Teď malej dlábí masážní kartáček na dásně z DM.
24. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina já s Verunkou neměla problém a to jsem ju kojila do jednoho roku a to už měla hubu plnou zubů ,ale zato teĎ mě vždycky vydra jedna kousne ze srandy do prstu když ji něco dávám do čuni a nepustí :astonished: :cry:
24. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek