• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek Doufám že malej taky nebude kousat. Sem ho teď uspávala po obědě a prso nechtěl vůbec, jenom vodu. Spal max třičtvrtě hodiny a s ječákem se probudil.... Sem mu odsála nos, tak to byl ještě větší řev. Davídkovi odsávání nevadí? Si nedovedu představit že bych mu do toho nosu měla rvát tu hadičku.
24. říj 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no odsavačkou mu to nevadí- je až moc klidnej
ale Veruna byla a je děs -řev řev a řev
24. říj 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek A Verunka ještě sama nesmrká?
24. říj 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
prosím tě ne je strašný trdlo .ona do toho kapencíku foká pusou :sweat_smile:
24. říj 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak jednou na to přijde jak se to správně dělá. Nikolce to taky trvalo docela dlouho. Si říkám že už aby uměl malej smrkat. Si tu musím najít téma o té odsávačce na vysavač. ode všad sem slyšela jak to skvěle vysaje všechen sopel a stejně tam malýmu vždycky něco zůstane.
24. říj 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no zůstane ,ale je to dobrá věcička :musíš prostě hold často odsávat ,ale je naprd že když potom plače tak se mu ten soplík hned zas udělá .Ale tak 3-4 dny odsávání a je klid .A máš i nějaký kapky do nosu ?
24. říj 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Mám Otrivin, takovej roztok v ampulích, nejdřív mu to tam naliju a pak vysaju :grinning: Doufám že ho ta rýma bryo přejde. V noci chroptěl, funěl, se divím že tak hezky spal.
24. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
jojo to Dadin posledně taky u rými pěkně spal .Teď si malej hrál s indulonou a rozšrouboval si ju a já si říkala proč se oblizuje -no samozřejmě ju měl i trochu vymáčklou v papuly
24. říj 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina malá teď úplně ražraně už tak 15 minut pozoruje Babicu
:grinning:
24. říj 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny vecer, zajimalo by me, jakou mate zkusenost s cestovanim a navstevami s miminkem? Chodila se divat rodina na miminka hned jak jste prijely z porodnice, nebo byly nejakou dobu v "karantene"? A co prochazky a nakupy s miminkem. Od kdy je mozne to provozovat? Mam termin 6.12. a pulku rodiny mame v Domazlicich. Myslite, ze bychom se tam mohli autem vydat kolem 18.1. kdy ma maminka narozeniny, nebo je to nerealne?
24. říj 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Třeba z ní jednou bude kuchařka :slight_smile: Nevím teda, ale to co vařil teď byl docela humáč..... Všechno máchat v sojovce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ahoj, mě by asi spousta mamin ukamenovala, ale sem s tím nikdy nedělala vědu. Nemá cenu držet dítě ve sterilním prostředí celý šestinedělí apod. Malej se narodil o měsíc a půl dřív, za deset dní jsem si ho mohla vzít dom a normálně se k nám na něho chodila rodina koukat, ale samozřejmě nemocnýho člověka bych k němu nepustila. Ven jsme mohli až bude mít 3 kg, ale normálně sem ho zbalila a jeli jsme do Olympie nakupovat. No a přežil to a svoji první rýmu má až teď v 10ti měsících :slight_smile: Za tou mamkou úplně klidně jet můžete :slight_smile:
24. říj 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Díky za uklidnění. Mě taky přijde, že když není nikdo nemocný, tak se klidně může přijít podívat hned po porodnici (a samozřejmě když je miminko v pořádku). Ten leden stejně uvidíme, protože jedeme i se psem, tak jsem zvědavá, jak to zvládneme :slight_smile: Jinak mám teda v plánu miminko psovi ukázat hned jak přijedeme, ať si ho očuchá a ví, co to přišlo domů. Jinak manžel pronesl, že prý jak u psů, až bude přeočkovaný :grinning: Tak jsem mu vysvětlila, že u miminek to očkování není tak jednoduché, jako u štěňat. Ale zasmála jsem se u toho nápadu.
24. říj 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ježiš, co ti chlapi nevymyslí :slight_smile: Tak třeba náš malej není naočkovanej doteď. Pořád se mu nehojilo ramínko po očkování v porodnici, tak nám to doktorka pořád odkládá. Malej byl v inkubátoru, takže na něho návštěvy čučely přez sklo, ale malou sem měla normálně u sebe a chodily za mnou návštěvy do porodnice, každej den několik, rodina, kámošky, kolegyně z práce a bylo to v pohodě. Pak jsme skoro pořád někam jezdili, co doma, takže cestování MHD, obchoďáky, baby kavárny atd. Malá má takovou imunitu že nechytla ai neštovice od sestřenky když je měla :grinning: To kámoška se s její malou pořád držela doma, max kolem baráku a stačí aby ju ofouklo a je nemocná. No samozřejmě všeho s mírou, ale pokud jde o cestování, nakupování, srazy s kámoškama, tak to s dítětem není žádnej problém a nijak tě to omezovat nemusí a pro dítě je to dobrý.
24. říj 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Ja jsem si to tak nejak myslela, aze rekla jsem si, ze se radeji zeptam. Tak jsem rada, ze jsem rovnou narazila na nekoho normalniho :grinning: kdo na to ma stejny nazor jako ja. Ten nas chudacek bude chodit uz v lete ke konikum, tak nekde tu imunitu musi ziskat :slight_smile:
24. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
jdu vykoupat tu mojí havěť a pak se přidám .jestli tu ještě budete
24. říj 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Naša havěť je už vykoupaná :grinning:

@terak Šak to uvidíš sama, že být celej den doma, nebo chodit celý dny někde stejnýma cestičkama kolem baráku, to by ti brzo hráblo.... Lepší je zajet někam mezi lidi atd. Ale samozřejmě když řádila chřipka, tak sem se snažila MHD vyhýbat.
24. říj 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Tak mamka pracuje cca 2 kilometry od nas, tak to vidim jako peknou prochazku na dopoledne. Tam muzu byt s malym jak dlouho chci. Manzel ma praci taky tak 3/4 hodky pesky, takze za nim zase budu chodit na obedy :grinning: Jsem zvedava, jak to budu delat se psem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Právě,že už snad na nějaký čas poslední :grinning: Tetka s bratrancem neviděli ještě malou.Jo děssss potřebuji zhubnout 4kilaaaaa :grinning:
24. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No to asi s pejskem moc jednoduchý nebude. Jste v bytovce nebo RD? Ale časem si nějak zvyknete, jak skloubit oba dohromady.
24. říj 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 To se máš že jenom 4 :grinning:
24. říj 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina :No chtěla bych tak 6kilo,ale ta žravá mě vždy trochu přemůže :grinning: :grinning:
24. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak
ahojky -co se teho týče tak naprosto ve všem souhlasím s bufinou
uvidíš podle sebe jak se budeš i ty cítit .Já jsem byla třeba i ráda když se mi narodila Verunka že jsem ty návštěvy zakázala na tejden.Byla jsem ráda že jsem leže (šla císařem a já se valila jak chobák a bolelo to)a pak ten binec co tu manžel sám úřadoval celej tejden to byl taky děs
malá se teda narodila v květnu ale to zas místo zimi všechno kvetlo ,tak zas doktorka říkal že ven by nemělo kvůli alergii a šla jsem a nanic alergii nemáme
hlavně nic nepřeháně
víš jak se to říká ---všeho moc škodí---
a co se týče pejsků rozhodně dát hned očuchat- musí ho přijmout za člena rodiny
ta naše velká obluda snáma spí v posteli a nikdy nic se nestalo.Akorád by měl být ten pejsek často odčervovaný
24. říj 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
@elfka11
4 kila coooo ?já musim 15 .
24. říj 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 Si říkám že to půjde třeba až přestanu kojit. To mám pořád chuť na sladký.
24. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek já tak 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina šmírák potřebuje 10 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
já taky to zkusím až přestanu kojit -to budem mít doma odtučňovací kůru všichni
jsme se tak domluvili s Davidem ten se taky furt motá kolem stovky a už nás to ser...
tak zmákly jsme spolu přestat kouřit tak snad i zhubnem
24. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No jo, škoda že se šmírováním nehubne.
P:S: pro děvčata co neví o čem se bavíme, nesnažte se to pochopit :slight_smile:
24. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
co šmírák ale ještě ktomu úchylnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek