• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek Se s tebou asi přestanu na FB přátelit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Terka to taky vidí na Facebooku :grinning:
@bufina
24. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
co já to oni a ty
24. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jo??? Tak to sem teda netušila. a už jsi z ní taky udělala úchylačku?
24. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
ještě ne ona mě asi pořá nešmíruje
a vůbec vyšla jsi mi i jako ---přítel který mě nikdy neopustí---
24. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: :grinning: :grinning: Sem tam jednou taky tyhle blbosti zkoušela, zrovna to byli myslím že ty děti a od té doby mně chodí denně milion spamů, tak sem si říkala že už nikdy víc.
24. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no to je problém musíš klikat jen nato čemu rozumíš -mě se to taky minule stalo
dá se to tam někde zastavit -kouknu se ti kde
24. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tady je problém že za mě ještě taky občas kliká Nikolka nebo Adámek. Odpoledne mně tak mlátil do klávesnice, že se mu podařilo ju přepnout na angličtinu a pak sem to musela přepisovat, protože tam kde měly být čárky a háčky byly čísla :slight_smile:
24. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 Ja bych potrebovala tak 20 :grinning: Jsem zvedava, kolik necham v porodnici, ale obavam se, ze to budu muset vsechno vydietovat sama :frowning2:

@bufina V domecku nastesti, ale s malou zahradkou a nechci pejska vyhanet tam, protoze nici travnik :frowning2: Tak jsem zvedava na venceni. Vidim to tak, ze si bud na maleho poridim satek nebo nositka, nebo ze psa udelam tazneho psa na kocar :slight_smile:

@pandysek Ja bych to tak nejak rada vedla normalne, spis me zajimal vas nazor na ty navstevy, vychazky atd. Jestli proste nejsem divna, kdyz hodlam k miminku poustet kamaradku :slight_smile: No a psik ... toho uz od leta ucim, ze proste do druheho patra nesmi (nahore jsou loznice). Nejen kvuli chlupum, ale kvuli tomu, aby pozdeji nechodila malemu do pokojicku a nezabavovala hracky. Docela se mi to povedlo, i kdyz obcas jeste proklouzne :grinning: A ocuchavani bude urcite :slight_smile: No jsem na to zvedava...

Az zacnes hubnout, tak rekni, rada se pripojim :slight_smile: Od ledna mam v planu behani a zumbu a manzel mi slibil, ze me zavre do sklepa a neda mi pul roku najist :grinning:

24. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak tak to je dobrý stim manželem :grinning: :grinning:
já měla z venčení taky strach ale šlo to -pejsek pochopil že když nebude hodná tak ven nebude chodit .Ale asi tak 3/4 cesty běhá na volno protože chodíme do lesa .Někdy vypadám jak vánoční stromeček - tlačim kočár s malým , za krkem nesu Verunku (když ju bolí nožičky) a na vodítku táhnu psa .nejlepší je když malej začne ještě dotoho vřeštit
a co máš za hafana ??
zumba je prý dobrá .segra si ji včera stáhla z netu tak si to chci pujčit na zkouknutí ,ale nevim jak bych ju tu tancovala asi s oběma dětma na noze
tady unás ji cvičí taky ale 150 kč za jeden vlez se mi zdá přehnaný a je to tu narvaný
odkud jsi ??
24. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Mám amerického kokra, většinou je hodná, ale někdy je potřeba na ni zavolat, když jde kolem pejsek, abych ji pak nenaháněla po lese. Tak hlavně, že nemáš toho "nosícího" psa, čivavu nebo něco podobného. To bys na sobe tahla jeste vak s pejskem :wink: Indiánská babička hadra.

Já myslím, že se to dětem bude naopak velmi líbit, až uvidí maminku, jak blbne. No a až to budeš zvládat, tak ti můžou dělat zátěž :slight_smile: NEvím bohužel kolik stojí, naštěstí kamarádka má hodiny, tak můžu chodit k ní. Ale narvaný to bude určitě, je to docela trend, ale to za chvilku opadne uvidíš. Já se psychicky připravuji na to běhání. Vím, že tím se hubne nejrychleji, ale je to hrozně otravné a nebaví mě to :frowning2: Já jsem z Brna, odkud vy holky?
25. říj 2010 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak
to ne já ty nosící psejky moc nemusim
běhání mě taky nebaví ,bavilo by mě jezdit na kolečkových bruslích ale s děckama to nejde a není tu ani kde a jezdit mhd až do komárova nebo kde je ta stezka pro ciklisty a inline -to mám moc zruky
Já jsem Brna -Soběšic
25. říj 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
kdepak já tě mám :slight_smile: ,to ještě chrupkáte :grinning:
25. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahoj, jsme hned ráno vystřelili do města, musela jsem jet podepsat nějaký papíry do práce atd. Takže sem nechala Nikolku na Lesné u švagrové, s malým do města a pak zase pro Nikču. Nechtěla sem je v tom dešti vláčet oba. A navíc s Nikolkou by to všechno dlouho trvalo, než bysme někam došli. To jestli ještě spíme byl dobrej vtip :slight_smile: Ale náhodou malej zase spal celou noc, tak to by lo fajn. Vstával o půl 7. A co vy děláte? Na FB nejseš....
25. říj 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No to je pravda, tam to an koleckovy moc neni. Ja jsem ze zabin :slight_smile: A tady to zas neni na behani, je to porad do kopce, z kopce, opruz....

25. říj 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Na kolečkový brusle to není snad nikde, až na ten Komárov, vede to pěkně až k Olympii. U nás taky nehrozí, jedině že by zrušili letiště a uvolnili rozjezdový dráhy :grinning:
25. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak A koukám že už se ti přehoupnul další týden, včera jsi tam ještě měla 34tt. To už máš hotový miminko, jako byl Adámek když se narodil :slight_smile:
25. říj 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Tak vis co? Tak v lete budeme chodit na brusle spolu :slight_smile: Vezmeme kocary a povalime :grinning:

Aha no vidis ... ach jo ... nemuze to byt zase 25? Porad mi to nedochazi a zacinam se docela bat. Ale to je asi normalni.
25. říj 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak jo :grinning: No su ráda že sem to měla tak nečekaný, že sem se ani nestihla začít bát. Ale buď v pohodě, když to šlo dovnitř, tak to musí jít aji ven.... Sice to bolí jako kráva, ale na to brzo zapomeneš :slight_smile: A epidurál je naprosto úžasnej vynález :grinning:
25. říj 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Jo, ale dovnitr to slo v trosku ... prijatelnejsi podobe :grinning:

Ale zatim se to k porodu nechysta, tak tam snad maleho udrzim. A jinak, ja zatim statecne tvrdim, ze bez epiduralu. Te jehly se bojim 100x vic nez samotneho porodu :frowning2:
25. říj 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina I kdyz ... buhvi jak to bude ... treba ucitim prvni kontrakci a na obilnaku, jen co vpadnu mezi dvere, budu rvat EPIDURAL!!!
25. říj 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak To sem si taky říkala, byla to pro mě děsná představa že by mně někdo píchal něco do zad a pak v těch bolestech bych si to nechala bodnout klidně aji do oka, to mně bylo už úplně jedno. Nakonec to stejně skončilo císařem.
25. říj 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina taky to tak nejak vidim :slight_smile: Vsak co, do planu si muzu napsat co chci a pak to 100x zmenit. No neboj, ja se vam za pet tydnu pochlubim, kdyz uz jsem se vam, sem nasomrovala :wink:
25. říj 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Šak co, aspoń je nás tu víc, chvílu to vypadalo že tu máme s pandyskem soukromý téma :grinning: A ty si chystáš aji porodní plán?
25. říj 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina No nevim ... mozna jen takovy strucny, cemu davam prednost. Vis, kdybych nahodou dobehla na posledni chvili a uz nebyl cas to resit s PA, tak aby ji to manzel vrazil do ruky :grinning: Jinak kdyz to bude probihat standardne a budu tam nekolik hodin, tak ji tech par veci reknu osobne. Vlastne toho zas tolik nechci, co by na tom obilnaku nedelali standardne.
25. říj 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky už jsem tu -měla jsem autoškolu
@terak ty půjdeš na obilnák?? :confounded: .
25. říj 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak A manžel tam má v plánu být s tebou? Ten můj u prvního porodu byl, chudáček nevěděl co má dělat, pořád tak na mě koukal :slight_smile: Sem mu řekla ať si sedne do křesla do kouta a vůbec na mě nemluví. Do toho asi milionkrát volala mamka, jestli už..., tak sem chtěla házet mobil z okna :grinning:
25. říj 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahooooj
25. říj 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
ahooooj
čoveče ráno jsem byla jak bez ruky když jsi tu nebyla :grinning: chybělo mě mé druhé já
25. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Promiň, už ti to víckrát neudělám :grinning: Zítra tady budu, jen pak odpoledne jedem do Komína k doktorce.
25. říj 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek