• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
Adámek si už brble mamama, to je hééézký a tata nic :grinning:
25. říj 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no to doufám
jééé já chci taky , jsu zvědavá jakej hlásek bude mít ten muj drobek .Nato nejvíc jsem byla napnatá u Verunky .
tak Dadid tu hlídá Davida na zemi malej si hraje a velkej tu během půl minuty začal chrápat
25. říj 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Sem myslela že první bude tata, protože malej Davida úplně zbožňuje, pořád k němu natahuje ručučky, dívá se na něho jak na pánaboha a v noci se taky překulí k němu a tulí se. Já ho zajímám až chce mlíko.
25. říj 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
tak to je zajímaví to unás obě děti na tátu prdí ,ale malej je zatim pořád potvora prodejná -kdo kněmu natáhne ruce že si zo vezme tak se začne řehnit a jde
25. říj 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To byl náš malej taky cca do sedmi měsíců, pak jak viděl někoho cizího, nebo někoho koho dlouho neviděl, tak svěsil koutky dolů a byl řev. Ty moje děti sou obě na Davidovi závislý, Nikolka taky celej den kde je táta a pojedeme za ním do práce atd.
25. říj 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu uspávat, malej už prudí...
25. říj 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jo, urcite, bohunice jsou strasny moloch, bojim se toho. A hlavne chci bondingovat, coz tam nepodporuji :frowning2: Ale buhvi jak to bude nakonec. Kde jsi rodila ty?

@bufina Jirka tam chce jit a chce si smiknout pupecni snuru (ale to asi jen proto, aby se tim mohl chlubit :grinning: coz mu rada dopreju). Ale asi ho na druhou dobu porodni vyhodim nekam. Mam takovy pocit, ze to uz mi moc nepomuze, ze budu potrebovat poslouchat PA a ne aby tam na me nekdo sahal mezi kontrakcema a vykladal mi, jak to bude dobry :slight_smile: Takze optimalne bych to videla tak, ze kdyz PA rekne, ze se teda jde rodit, tak ho vysupnem ven a pak pro nej rychle skoci, az bude maly venku na brise, aby si maleho odstrihnu. Myslis, ze je to realne, nebo jsem uplne mimo?
25. říj 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ahojík co autoškola??? :wink:
25. říj 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak no i trochu vedle jo - no máš to naplánovaný hezky
v prvé řadě se chci zeptat co je toto bondingovat -- to vůbec neznám
já rodila obě u miloušů a byla jsem tam nadmíru spokojena . Je pravda že je to naprd když je tam ten chlap - ten můj mě hladil furt za ruku a mě to děsne vytáčelo ale zas na druhou stranu když člověk něco potřebuje tak to podá ,dojde se optat , nebo když si potřebuješ zanadávat na doktory nebo naněj tak je to dobrý když tam je .Já bych ho tam nechala po celou domu říká se že si tu ženskou aspoň potom víc váží, když vidí tu bolest co musíš vytrpět .Já teda taky měla oba císaře a oba porody vyvolávaný takže to byla rychlovka - u malé tam byl chvilku protože pak musel být akutní císař a u malýho byl cca 3 hodiny a pak šel i na sál k císaři .
25. říj 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
ahojkýýý no dobrý byla jsem jen na učebně , jízdy jsem neměla tak jsi mohla chodit po venku :grinning:
je to na alšové tak tam se moc nezdržuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Dekuji za uprimnost :slight_smile: Je mi jasne, ze je to trosku naivni a na miste to bude vsechno jinak, tak se k tomu moc neupinam. Kazdopadne nehodlam se tam nejak hlidat a kdyz me ta jeho pritomnost bude rusit, tak jde nemilosrdne ven :grinning:

Bonding je prvni kontakt s miminkem, na obilnaku jsou k tomu hodne nakloneni. Jde to jn kdyz je vse v poradku. Miminko ti hned daji, zabali ho spolu s tebou, takze ho mas na holem tele, muze te vic vnimat, hned se zkousi kojeni. Mereni, vazeni a takove ty veci se delaji az po hodine, co mas miminko u sebe. Ale jak rikam, musi byt vsechno v naprostem poradku, jinak si to zadny doktor nedovoli.

A kde delas autoskolu???
25. říj 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Jo jo jsem si říkala,že tě dnes nevidím jsem chodila celý den po venku:slight_smile:.Nevíš náhodou co je to za značku má logo opičky???Je to oblečení pro děti i kabele.
25. říj 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
čoveče to fakt nevim ,jsem ještě nic takového neviděla , kdes natom byla
25. říj 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Šak uvidíš, ale myslím že budeš ráda že ho tam máš. Mě tohle strašně mrzí, že sem to nezažila, oba mně hned po porodu odnesli. Sem z toho byla nešťastná, že se chudáčci narodili, sou z toho asi pořádně v šoku a musí někde ležet sami na novorozeneckým :frowning2:
25. říj 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Kamoška mi psala ať to zjistím na netu a jste už docela v dětech zběhlé :grinning: :grinning: ,že jsem si myslela, to budete určo vědět. :wink:
25. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak aukolškolu dělám v černých polích ,ale pozor už jezdim po celém Brně :grinning: :grinning:
no vono i to prví kojejí není taky důležitý udělat hned.Prý miminko to vůbec nepotřebuje že má zásobu teď přesne nevim jestli 2-3 dny až pak vlastně začne chtít pít :Ale zas máš aspoň vevšem pořádek když ti to půjde vše normálně A co se týče strachu -ten já měla taky ,ale přejde tě to hned a musíš si říkat když to zvládly jiní tak ty taky:Já byla na všechno sama nikdo mi nepomáhal ani neradil a taky jsem to úspěšně zmákla asi :sweat_smile:
25. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 viš co možná kdybych to logo viděla tak si to vybavim ,znám jen na cedulce medvídka
25. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
už mě taky malej chrupká -to zas bude vstávat před sedmou ach jo :confounded: jak dneska
25. říj 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak A ten můj viděl prso porpvé v deseti dnech a vůbec mu to nevadilo, kojíme doteď :grinning:
25. říj 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Chudáčku, doufám že to přežiješ...... :grinning: To já čekám budíček kolem šesté. Doufám že bude zase spinkat hezky celou noc a když se vzbudí, tak snad bude jen ohrabávat Davida a zase usne :grinning:
25. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jo ale já chodim taky spát kolem druhé a né o desíti jak někdo a nespim přes den jako někdo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a Dadin se budí aspoň 5 vnoci :angry: bych se taky už chtěla vyspat celou noc už toho mám tak akorád pokrk
25. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak choď spat o desíti jak někdo :grinning: Nechápu že se ti tam chce do dvou strašit.... Sem si schrupla jen proto že mně bylo blbě a proč toho nevyužit když je David doma. Máme za sebou jen dvě prospaný noci po skoro třech měsících, tak tomu nedávám dlouhý trvání... Přece jen má zatím jenom dva zuby.
25. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina prej bolí jen ty první a ty už máte za sebou
no když Veruna straší do půl 11 tak to moc nejde a pak to tu musí někdo uklidit a uvařit na druhý den
25. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To já bych už teda nevařila :slight_smile: No ani nevím co budeme zítra obědvat. No nic, jdu si dát další kolo v uspávání. Nikolka jde spát. Zase si do postele stěhuje půl baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: :grinning:
mi budeme mít kuřecí čínu.
tak ji popřej dobrou noc .Já jdu zas :confounded: žehlit
25. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ty jo, co pořád žehlíš? I když tady je taky pořád něco, ale většinou čekám až se to nahromadí. Nahoře to pěkně chrápe, tak pověsím prádlo a jdu se k nim přidat :slight_smile: Dobrou
25. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina to mě neříkej že furt nežehlíš
já peru narvaný dvě pračky děckýho každej druhej den .Jedna je malýho a druhá Veruny .Dadim má spotřebu aspoň takovejch min. 5 triček za den a veruna jedno pyžamo , dvě trika a to nepočítám když jde ven tak to většinou zakopne a má špinavý kolena a na zahradě je taky jako čuník
25. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak teď jsem dožehlila a malá akorád usla ,tak jdu douklízet do kuchyně a šupky dupky do pelíšku
25. říj 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Dobré ráno :slight_smile: Tak u nás se tolik nepere, ale bývalo to horší. Teď máme tak 2 pračky týdně děckých věcí a jednu našu. Nikolka má pyžamo tak na 3 dny a malýmu ho měním obden a občas se stane že mu aji bodýčko co má na doma vydrží 2 dny, ale to fakt jen občas.
26. říj 2010 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
Dobré rano koukám že zas dnes před 6 .unás Davidek 8.15 a verunka 8. 40 :grinning:
tak to máš dobrý .Davídek furt strašně slintá a hlavně všude matle ty sušenky . Malá se v noci furt hodně potí a nebo snídá sama jogurt a včera byl jak na pyžamu tak na koberci i pak na peřině jak mě vletěla do postele :confounded:
26. říj 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek