• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek Jojo, šli jsme dolů v 5.37 :slight_smile: Ale vstává se líp, když v noci hezky spí. Když se budil milionkrát za noc a pak vstával tak brzo, tak sem byla úplně hotová, ale takhle mně to nevadí. Teď zrovna zase povalí spat, už je protivnej. Má celej den na sobě bryndák, jinak bych ho taky převlíkala dost často.
26. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásí se ztracená ovečka :confused: Byla jsem asi 3 týdny bez počítače a musím říct, že mi chyběl!! A hlavně pokec s váma :wink: Vidím podle počtu popsaných stránek, že jste nelenily a dokonce i přibraly další do party. My už týden přikrmujeme, míchám brambory, mrkev, cuketu a špenát dohromady a docela to Vendovi chutná, i když ty začátky byly dost sranda, tvářil se, jak kdyby jedl hov..!
26. říj 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka no nekkéééé
ahojky ztracená ovečko ,my si říkali kde jsi ,myslely jsem že zas někde cestuješ :grinning:
no ona to zrovna moc valně nechutná ,nevojí a ani nevypadá - já bych to do huby taky nestrčila
26. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Mně se na to malej taky moc netvářil, ale jakmile sem do toho přidala maso, tak to bylo jiný... Ale teď je mu to úplně jedno, zbaští všechno a nejradši by sežral aji misku.
26. říj 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Sem se na FB už odpojila, valím spat.
26. říj 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dnes to tu balim jdu uklidit nákup a binec a snad dneska usnu před půlnocí
dobrou noc všem :pensive:
26. říj 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
tak dobrou noc a hezky si to tam užijte
pa
26. říj 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už vám tak závidím, že to těhotenství máte za sebou... už mě to fakt sere :frowning2: Strie mě svědí, spát nemůžu, pořád se mi něco vrtí v žaludku a teď proběhl mnou iniciovaný pokus o sex a připadala jsem si jak vyvrženej vorvaň. No strašný!!!!!!

Že já jsem to nešla rozchodit :frowning2: Za jak dlouho se to tak vrací po porodu do normálu?
26. říj 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak co máš na mysli?
no já ti spíš závidím že to máš ještě vevnitř - pak se taky nevyspíš ,neodpočineš si a strie už ti taky nezmizí
26. říj 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To je mi jedno, ale ja uz fakt nezvladam ten pocit, ze mam uplne cizi telo :frowning2: A to mi defacto nic neni, jen bezne tehu problemy. Je to proste moc dlouhy, ted hlavne ten posledni mesic asi ....

Mam na mysli to, kdy se zhruba das znovu do formy, ze proste znovu ovladas sve telo :slight_smile: Neucuravas si pri kychnuti, nepribiras bez vlastniho pricineni, proste jsi to zase ty :slight_smile: To si jeste pockam co? Zvlast jestli budu kojit, coz chci a uz ted pro to delam vsechno. Musela jsem si koupit formovace bradavek, takze tu chodim po byte a vypadam jak mimozemstan :grinning:

Ty jsi strie mela? A zlepsily se aspon trosku, nebo to uz tak zustalo?

Dneska jsem mela v kurzu prednasku o sestinedeli a kojeni, tak na me asi s predstihem prisla laktacni psychoza :grinning:

Mas krasny status, doufam, ze se k takove rovnovaze taky nekdy doberu :slight_smile:
26. říj 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak To bude po porodu dobrý :slight_smile: Budeš mít takový starosti kolem malýho, že na svý tělo zapomeneš a samo se to vrátí do normálu, já sem s malou přibrala 20 kg a kila nějak odešly samy. S tím učůráváním při kýchnutí sem se pobavila... Sem si vzpoměla jak sem ráno ještě pospávala a praskla mně voda, sem si myslela že sem se počůrala, až cestou na wc mně došlo že je to voda :grinning: No a tebe kope malej zevnitř, mě ten můj zase z venku, se mně každou noc stěhuje do postele a pěkně se rozvaluje. Pokud jde o laktační psychózu, tak občas přemýšlím že sem ju chytla ještě teď po deseti měsících, takže to neřeš. Já teda naštěstí strie nemám, ale břicho mně zůstalo trochu větší, sice není že by mně nějak viselo dolů, ale je takový pořád nafouklejší. Po Nikolce sem ho měla do tří měsíců jak kdybych vůbec nerodila, ale po druhým dítěti to už tak asi bývá. No a že kojím, to byla celkem výhoda, konečně sem měla v létě v plavkách pořádný prsa :slight_smile:
27. říj 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina No jo, s tou vodou to asi neni sranda :slight_smile: Tak jeste ze ti praskla doma, co bys delala treba v obchodaku :grinning:

Dneska bude krasne, co budete delat? Me ceka nakup v globusu a pak jedu pro zaclony do IKEI. Doufam ze je vydrzim nepovesit, nez prijede manzel :sweat_smile:
27. říj 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak ahojky
sluníčko svítí ,ale je tam minus jeden -brrrrrrrrrrrr a máme všude ještě bílo
no já u Verunky mě strií plný břícho -vystouplé a strašně krvavé -po porodu to hrazně bolelo asi tak týden 14 dní a u malýho už se mě jich udělalo jen pár .Mazaly jsme to jak blbci ale je to dědičný a stim člověk prostě nehne .Mě to začlo stráce trošku až teď a to je tomu už 2,5 roku - ale já to měla fakt jako strašný ,říkají že se to normálně stratí (zesvětlá)tak do roka .A co se týče kil navím tak u Verči jsem nabrala něco přes 20 kg porodem jsem ztratila 11 a ten zbytek se mě držel ,jelikož jsem kojila tak žádná dieta neprobehla a po kojení jsem ještě ten měsíc otěhotněla s malým takže mě to zůstalo .No a s malým jsem se držela a nabrala nějakejch 13 a to jsem nechala v porodnici ,ael nevim jakto -jedla jsem stejně jako po porodu a naskočilo mě zpět během týdne 6 kilo .Takže dohromady mám navrh kolem 20 kg .Ale znám tu ženské které po porodu jsou hubenější jako předtim .Hlavně nesmíš jenivět hned ze začátku a nechodit pořád spánat s mimčem přes den ,ale bude to težky
27. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak a stěma záclonama -já měsíc před porodem jsem malovala chodbu , dva dny před porodem umívala okna a 14 dní po císařu dělala s manželem fasádu na baráku :grinning:
a nestresuj se užívej si to ( vím že se mě to teď už mele , ale někdo si to vůbec nezažije a ty nato budeš vzpomínat celej život ) Já první těhotenství prozvracela ,druhý byla jak sud a všechno mě bolelo ,ale po druhým porodu jsem hned říkala že bych chtěla i třetí .Sice mě už to teď přešlo ( už si chci odpočnout a jít do práce a mít normální peníze) ,ale zaten krásnej pocit když se koukneš na miminko když spí a řekneš si to je jen moje -to zato stojí
27. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ja ty kila ani nepocitam, i kdyz by bylo pekne mit zase 68 (chachaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) ale vylozene mi chybi sport. Pred tehu jsem byla skoro kazdy den na konich, bez ohledu na pocasi nebo teploty. A od tretiho mesice smitec. Takze ted vyjdu schody do tretiho patra a jsem zrala na resuscitaci :slight_smile: Ale mam koupeny kocarek, trojkolku, tak budeme chodit behat :slight_smile:

No dikybohu, neznam zadnou zenskou, ktera by byla po porodu hubenejsi, s takovymi ja se nekamaradim :grinning:
27. říj 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Chodim ted za kamaradkou do porodnice a je pravda, ze maly je ta nejlepsi televize. Takze uz pomalu zacinam chapat, jak muzou rodice sedet dve hodiny pred postylkou a sledovat mimco :slight_smile: Je to docela sranda...

My jsme minuly tyden vyklizeli pudu a ja jsem prumyslovym vysavacem, asi pet hodin, vysavala bordel. Problem byl, ze to slo jen bez nastavce, takze jsem byla v podrepu. No nemusim ti pak vykladat, jake byly ty dalsi tri dny :grinning: Mela jsem poslicky, bolely me zada jak blazen a nemohla jsem si ani lehnout do postele, natoz se z ni zvednout. Tak ted jsem si slibila, ze budu opatrnejsi, nicmene me ceka zazimovavani zahrady, takze smolik pacholik :grinning: :grinning: :grinning:

Ale vidim, ze ty jsi ten klid v tehotenstvi taky pojala po svem, tak zustavam v klidu :slight_smile:

27. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak
tak to je dobrý aby ti to nadšení vydrželo :grinning:
jo jo 68 kg by se mi taky líbilo taky to byla moje váha před.no nic jdu chystat tu mou havět k doktorovi než to tu naženu a oblíknu tak bude zas hodina v prr ..
27. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Vydrzi, vis do kdy? Nez poprve vylezu ven, zjistim ze je tam minus deset a s klidnym svedomim se na to vys.....

No ona to nebyla moje vaha pred tehotenstvim, ale pred VS. Ale bylo to krasne :slight_smile: Tak utikej nahanet, jdete jen na nejakou prohlidku?
27. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
na prevenar 13 pro malýho už má poslední dávku
27. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak at to mate rychle za sebou ... na ockovani a krev bude muset chodit s malym tatinek, maminka omldliva a ma fobii z jehel :grinning:
27. říj 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak jo jo já su to samý a ještě kevšemu mě ztoho strachu neteče krev :cry:
27. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ahoj, četla jsem to s tou prasklou vodou, mě to málem potkalo v kině, kdyby to přišlo o den později seděla bych na Souboji titánů ve Špalíčku :grinning:
27. říj 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Tak tematicky to s tim soubojem titanu souvisi :grinning: Takze jsi to kino stihla nebo ne??
28. říj 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nestihla, to už jsme byli s malým u Miloušů :wink: Kino mělo být v pondělí večer a Vašik se narodil v pondělí v pět ráno :slight_smile:
28. říj 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no jo, taky jsem cestovala, bo na zadku nevydržím, byla jsem za kamoškou na Lomnici u Tišnova, zrovna vyšlo počasí, tak jsme si aj užili :sunglasses:
28. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina masíčko taky brzo zavedu, mám u známé objednanýho králíka, tak uvidíme. A večer budu muset zavést kašu, protože ty noci jsou čím dál horší, ale aspoň poslední tři dny si nechává kakánek až na ráno, tak nemusím ještě 2x za noc přebalovat, to je hned lepčejší :angry:
28. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jo a s tím běháním nevím nevím, mně to jde až teĎ půl roku po porodu, ale ty máš určitě lepší fyzičku. A kam jsi chodila na koníky, to jsi jezdila i parkury nebo tak něco?
28. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka fyzicka - bejvavalo. Ted vyjdu do tretiho patra a jsem zrala na resuscitaci :angry:
28. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka tak to si teda malej umí vybrat dobu na kakánek :grinning:
28. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky můžete mě říkat debi le - objížděli jsme dneska hřbitovy a já de... jsem si propálila novou podzimní bundu , kterou mám 14 dní :angry: :angry: :cry: :cry:
a ještě na blbím místě tak jdu čučet po nějakých hadrách jestli by tam nebyla vhodná nášilka
28. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek