• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@brzdinka děkuji :slight_smile: pročpak ji nemáte zamčenou?
29. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, už dlouho vás šmíruju, tak přemýšlím, jestli se odhodlat a vetřít se taky? :grinning:
29. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tedy zítra jedu k našim, takže do středy se tady neobjevím, budete mi chybět :frowning2:
29. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis Zatím jsme neměly důvod zamykat, jsme rády za nově příchozí, že holky?
29. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate no né, nás tady najednou je, to je krása!
29. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate Ahoj, také jsem se vetřela a šmíruju je už také dlouho :grinning: :grinning: ale nějak jsem se neodhodlala napsat.
29. říj 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis já se odhodlala díky tobě :grinning:

@brzdinka :slight_smile:
29. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis mimochodem máš parádní fotky :slight_smile: čím fotíš? :confused: :grinning:
29. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate
@lucka.adis jojo, já tady po večerech vysedávám, malýho mám chudáka na klíně, bo nechce spávat, až tak kolem desáté, někdy to s ním jde a někdy ne, teď zrovna začal vřískat, takže se mu jdu chvilku věnovat a zkusím mu zacpat pusu prsem, třeba usne :wink:
29. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate Děkuju za pochvalu fotek... fotím zrcadlovkou, jestli chceš můžeš mrknout na toto Album
http://www.facebook.com/pages/Lucka-Zemlickova-laicke-FOTO/108745065854467?ref=sgm :slight_smile:
29. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka tak to děti už spí, teda aspoň malá. Starší syn je na prázdninách u babičky :slight_smile:
29. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka malej, když byl malej, chodil spát taky kolem 10, dokud jsme nebydleli v tomhle bytě, tak usínal na delší spaní klidně až ve 3 ráno (stejně jako my s manželem :grinning: ), takže 10 je ještě pohoda. Teď mi přestal spát přes den, takže usíná už kolem půl sedmý a to slavííím :grinning:

@lucka.adis zrcadlovku jsem poznala, ale já myslela jakou konkrétně. My máme doma Nikon D40, ale nic moc objektivy :frowning2:
29. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis tak jsem ti prolezla i FB a fotky fakt super, to já se můžu jít rovnou zahrabat :grinning: :confused:
29. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate mám tu zrcadlovku týden :grinning:
29. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate Canon 550
29. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vy ste se teda rozjeli :grinning: Tak je nás zase víc :slight_smile: A odkud z Brna jste?
29. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Já bydlela v Židenicích, ale teď jsme se přestěhovali kousek za Brno... ale jinak v Brně jsem každý den :grinning: jsme takový jakoby závislák, tak snad to nevadí, že jsme se vetřela k vám do diskuze :sweat_smile: :confused:
29. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina já jsem ze žabin :slight_smile:

@lucka.adis pěkná mašinka :slight_smile:
29. říj 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka o autoškole mě nemluv zkoušky dělá až 24 listopadu takže to bude asi na ledu a sněhu a předpokládám opravky tak na ježíška :confounded:
29. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@k.ate ahojky -my už se známe z jiné diskuse žejooo :grinning:
29. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucka.adis tebe taky vítám
29. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :slight_smile:
@k.ate jaká mašinka :sweat_smile: :confused:
29. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucka.adis jé no koukám taky na Fb ,ty jsi z Rosínova to je kousek tam jsem jezdila za mým bejvalým . :grinning: :grinning:
je tam celkem pěkně takový klídeček .Krásný fotečky ,mít tě tu před rokem tak si tě vezmu na focení svatby-nám ty fotky totálně zprasily
29. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Já myslím, že to zvládneš napoprvé, jako Pája! Taky se bojím ledárny, asi řidičské pokusy nechám na jaro, ale už se hrozně těším, až budu na chlapovi nezávislá MATKA ŘIDIČKA :dizzy_face:
29. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek JJ, jsem z Rousínova, ale snad to nevadí :slight_smile: na focení svatby? To nééé, nejsem žádný profík :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale většinou teď fotím dětičky atd.
Ty to tady znáš? Ano, je tu celkem klid, ale Brno je Brno... jsem takový menší závislák :grinning:
29. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Vašouk usnul, ale mám ho tak rozmazlenýho, že nejen, že už nechce být v postýlce, ale i když večer usne a já si dovolím odejít, tak za chvilku řve, kam jsem si jako dovolila zmizet?!? To jsou vyhlídky, co? Věřím a doufám, že se časem osamostatní bez nějakých drastických odvykacích procedur :confused:
29. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis to já to mám zas naopak, vůbec by mi nevadilo z Brna odjechat. Líbily by se mi třeba Babice
29. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek apropo, když jsme u toho bydlení, chtěla jsem tě poprosit, kdybys věděla časem o prodeji nějakého staršího baráčku v Soběšicích nebo okolí dej vědět, ju? Příští rok začnem asi řešit jiný bydlení, protože náš nynější byt má 47 m2 a to není nic moc
29. říj 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka mě to nevadí, že jsme se odstěhovali. Myslela jsem to tak, že člověk byl několik let zvyklej na velkoměsto a najednou je v menším městě, kde jezdí jenom IDS pokud nemáš auto + řidičák (nebo řidiče) a všechno má tak nějak dál než před tím :slight_smile:
29. říj 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek