• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@lucka.adis to jo, to chápu, ke všemu blízko, to je velká výhoda \Brna i co se týká vyžití pro děti, různých koníčků apod. Ale já jsem vyrostla skoro v lese, tak mám s tím věčným ruchem velkoměsta trochu problém, musím utíkat na venkov do klidu, abych nabrala sílu :grinning:
29. říj 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucka.adis
jojo zám ale jen trochu jezdila jsem tam jen rok a už je to taky 9 let zpět . no ten idos je na prd mhd taky ale to přeci jen jezdí častějš
29. říj 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky DOBROU valím do betle, zítra brzo vstávám, ve čtvrtek se k vám zase přidám :sunglasses:
29. říj 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka a že utíkáš pořád ty výletnico -taky bych chtěla někam pořád jezdit
jojo 47 m není moc prodávají se tu pozemky se strarýma barákama ale je to tu strašně drashý ,teď v ulici tu byla taková strašná chatrč na strhnutí a malinkatá zahrada a prodali to za 3,6 milionu .to mě přijde hodně za suť ,barák samozřejmě strhly a staví novej tak za 2 . to bych si zaty prachy radši něco velkýho a pěknýho postavila mimo Brno a ještě by mě zbylo na auto a dovču
@pandysek tak 9let tady fakt nebydlím :grinning: ono je to sice fajn, ale kdyby nebyli aspoň tak přeplněné.. jsem ráda, že mám své auto a nemusím se tam tlačit i s kočárem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@brzdinka :grinning: tak tomu věřím.. ono je to někdy fajn, že je tu ten klid, ale co je moc to je moc.. a ohledně toho využití pro děti atd. jezdím do Brna. Syn tam má fotbal a plno dalších koníčků a s malou bych chtěla také něco dělat, ale nějak nevím co :sweat_smile: chtěla jsem jezdit už od malička plavat, ale nebylo nám to až tak doporučené, takže jsem myslela nějaké to cvičení, ale nevím kde mám hledat. Vy se někdě sházíte v nějakém kroužku ohledně dětí nebo jste se ještě ani jednou neviděli :sweat_smile: ?
autor
@brzdinka
tak dobrou já jdu žehlit :confounded:
autor
@lucka.adis
no já bych taky někam chodila a vůbec nic mě nenapadá .Hlavně nevim jak bych to udělala s malou nebo malým ,když bych šla do kroužku s Verunkou tak by mě tam zas mrčel Dadin .Chtěla jsem s malým chodit plavat ,ale zas kam s Verunou .Tchýně je na hov .. ,věčně není doma a nebo pohlídá tak na hoďku a to ještě večer
já se viděla jen s bufinou se zbytkem to nějak ještě neklaplo :grinning:
29. říj 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis my ted chodíme cvičit do Orlíčku, je to tam docela fajn, je tam "cvičení" pro děti už od půl roku tuším, my tam jsme s malým spokojení :slight_smile:

http://www.orlicek.cz/
29. říj 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate koukám, že je to od roku... nám bude rok za 4měsíce :slight_smile:
Něco pro menší by nebylo?

@pandysek tak já mám 5ti letého syna, který je přes den ve školce a potom má různé kroužky, takže s ním buď jezdím já nebo manžel, ale ten s ním spíš jezdí na fotbalové tréninky a nějaké cvičení atd. ho nebaví :grinning: takže já kdych šla s malou někam cvičit, tak by se mi to hodilo dopoledne, když je syn ve školce a já mám čas.
29. říj 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis právěže tam maj i skupinku s dětma od 9 měsíců myslim, ti tam jsou před náma ve čtvrtek. tady to v aktivitách je:
http://orlicek.cz/aktivity.php#0

nevim, proč to na té úvodní stránce není taky napsaný :slight_smile:
30. říj 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčta :slight_smile:
@pandysek vypadá to u nás že to ranní vstávání už bude lepší, zase spal až do 6.50 :slight_smile: I když zítra to bude zase vlastně 5.50 :frowning2: Něco s tím budu muset udělat, zkusím ho dát dnes spát zase nejdřív o půl 8.
@lucka.adis já su původně z Bučovic, sem tam jezdila aspoń na víkendy, je tam hezky, ale taťka se odstěhoval, tak už tam není nikdo. U nás teda je to taky jak někde na dědině, jen sem tam nějaký letadlo :grinning: Ale to sem si už zvykla, tak hrozný to není.
30. říj 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate aha, tak ještě jednou teda mrknu, díky :wink:

@bufina Ahoj. Bučovice jsou od nás kousek a je tam pěkně je to něco na styl menšího města a né jako Brna. Tady se to také dá, ale je fakt, že když potřebuju dětem nebo nám něco koupit, tak musím prostě do Brna, protože tady nic pořádného není :confounded: :slight_smile:
30. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis To jo, malý městečko, ale na spoustu věcí je Brno pohodlnější.... Aspoň tam tak 2 roky zpátky postavili Penny market, tak sem tam zašla o víkendu, když sem něco zapoměla v Brně, ale i tak. Si už nedovedu představit život třeba bez DM drogerie, tam malýmu nakoupím úplně všechno, plíny, ubrousky kaše.... V Bučovicích se to dá koupit buď v omezeným množství v tom Penny, nebo v lékárně a ještě nemají žádnej výběr a drahý je to jako hrom. Rousínov taky znám, bývalej tam má rodinu, tak smetam často jezdili a taky do Velešovic.
30. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no jak tak koukám tak v Rousínově se to hemží samejma bejvalejma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lucka.adis
30. říj 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No jo, tam radši nelezt :grinning:
30. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak moje pokusy o pozdější spaní u malýho nevyšly... Šli jsme o půl 4 ven, sem myslela že tak do pěti bude spinkat a prd... Nespal vůbec. Takže už je tuhej.... Sem psala Davidovi a't nikde po baráku nepředělává hodiny, protože by mně ráno asi jeblo, kdybych ten čas viděla. To bude zase vstávat tak o půl šesté, takže ve 4.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no tak to ti nezávidim ,no nicméně ten můj drobek spal do 3 a odté doby nic ,tak to bude o 8 zas pěkně protivnej
30. říj 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
tady se taky maminka rozhoduje nad kočárkem :grinning: :grinning: to bude mít ježíšek letos překočárkováno
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/cvachna/album/kocarek-quinny-vase-nazory/
31. říj 2010 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ještě koukám na panenky. Koukni na tohle
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=68682
Bejt neplodná, tak asi vozím v kočáře nějakou tuhle :grinning:
31. říj 2010 v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ten chlapeček s tím plyšovým králíčkem je úžasnej :slight_smile:
31. říj 2010 v 05:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak sem našla aji do tisícovky, asi nějakou Nikolce obědnám.
31. říj 2010 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem obědnala tuhle:
31. říj 2010 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jak se mate pri vikendu? My jsme byli vcera krmit prasatka v obore. Brali jsme psa. Docela sranda byla, ze asi dve minuty stala vedle prasete, naprosto v klidu, nez si ho vsimla a pak, kdyz ho zaznamenala, tak se rozstekala jak blba :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska bychom se meli jit fotit, tak jsem zvedava :frowning2:
31. říj 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ahoj a jaký focení, profi s bříškem?
31. říj 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina No profi asi ne ... ale kamarad ma docela dobry fotak, tak nas pujde cvaknout ke konikum :slight_smile: Bude to jirka, kun, ja - razeno dle velikosti :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak aha... No zatím to vypadá že bude docela hezky. je fajn že je dřív světlo. Sme dneska vstávali ve 4.30, děsný, aspoń že byla ta hodina navíc....
31. říj 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Jezis, to bych teda asi neprezila :D Ja jsem vzhuru asi teprve hodinu. Ale asi bych mela zacit trenovat prerusovany spanek. Od te doby, co jsme koupili ty nove matrace, spim nako mrtva. Pred tim to teda byla hruza :confounded: Moc peknou panenku jsi koupila :slight_smile: Ja jsem docela rada, ze mame toho kluka, protoze teda mnohem vic rozumim legu, nez kocarkum a panenkam :angry: To uz je na vanoce?
31. říj 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina ahojky to je živí?kde to objednáváš ? 4.30 tak to je vražedný .já se na davídka koukala škaredě když podle novýho bylo 6.50
31. říj 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vás tady čtu a nechápu o čem to píšete a on to čas :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak ahojda .
jé a kam ke koníků jdete ? ty v noci spíš já už trénovala tak 2 měsíce před porodem,býla jsem tak stokrát vzhrů furt jsem chodila na záchod , potila se jak prase , křeče v lítkách . Matraci jsem ukradla dětkovi ten má super tvrou do 150 kg tak naní sem pak líp spala jinak to byl děs .
no mě se teda nakupuje líp pro holku , ty věci pro kluky se mě vůbec nelíbí - takoví ti roboti ,spidrmani apod.
31. říj 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek