• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@bufina no to je úplně normální -to je unás doma úplně stejný ven teda z donucením jde,ale těch keců .Samozřejmě musím všechno nachystat oblíct apod. Ale takový procházky jsou jen když už mám teda 40 horečku a nebo migrénu žebych tu všechny pozabíjela
no chlapy no -není dlouho co to psaly na internetu (beztak to psal chlap¨) že prokázali to že muži nedokážou zvládnout dělat dvě věci naráz jako ženský (já teda jich dělám vždycky minimálně aspoň 5 )
a žehlení to radši dělám až to tu usne ,protože Verunka je nemožná furt chce taky žehlit a malej mě jezdí po nohách v chodítku
9. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ten tvůj s váma taky odmítá chodit na procházky? můj říká že se v práci nachodí dost a když je doma, tak je rád že sedí. ale zas když má krátkej týden a je po, so, ne doma, tak aspoń v tu sobotu by snad s náma mohl jít.
9. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no neodmítá i odmítá -já furt brblu tak mu nic jinýho nezbývá ,ale je to tak jako spíš jednou za 14 dní a nebo když bylo hezky tak snáma šel tady na místní hřiště-je tam hospoda a slízalo se nás tam víc.
no a s výmluvama já chodim do práce -to tu máme pořád ale on tam furt sedí takže na běhání se nemůže vymluvit a hlavně vím že se tam moc nenadře, jako myslim fyzicky(má to blbí když jsem tam dělala taky, takže vim co to obnáší ) :grinning:
9. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek S náma právě taky jde až po mým brblání..... Ti chlapi sou na tohle úžasní, že oni chodí do práce... My asi sedíme celej den s nohama nahoře u televize...Vždyť od těch děcek nemáme pokoj ani v noci, zatímco oni si spokojeně spinkají. No mám teda kámošku a jakmile se jí malá vzbudila, tak ten její vstával taky a třeba hodinu s ní chodili oba po bytě. Ještě že tohle se nám zatím ani u jednoho nikdy nestalo, že by byli v noci dlouho vzhůru. Vždycky najest a hned spinkali.
9. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no hold jsme moc hodné a šikovné manželky a máme moc hodné a šikovné děti :grinning:
9. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jojo chlapi, ten můj sice je co se týká malého v pohodě, rád s ním je, jde s ním(námi) ven, koupe ho, krmí....jen brble že doma není nic udělané, moc si neuvědomuje, že to s malým není jednoduchý( a vůbec ne ted když už všude leze a vše objevuje..)
9. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 To je u nás to stejný a zvlášť když už máme dvě děti. Ten můj teda uklízí. Když vypadnem ven, tak třeba vysaje a umyje zem, ale to taky nedělá každej den. Takhle je to s ním v pohodě, kdyby musel, tak by se o děcka v pohodě postaral, ale chodit s náma na ty procházky, to je lenoch. A jak malej snáší že mu rostou zoubky?
9. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak co byste řekli tedy pondělku po té 2-3 hodině odpoledne ???
to už snad ty mí dvě holoubátka budou vyspinkaný
10. zář 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky hledám kamarádky, bydlím na Lesné teprve krátce, tak tu pořádně nikoho neznám. Malýmu Vašíkovi je sice teprve 5 měsíců, ale už je s ním sranda, je to pohodář, hlavně když je kolem něho živo, čím víc lidí, tím líp. :wink: Ráda se přidám k randíčku, tady na Lesné je Baby cafe ( Haškova), kde se dá pěkně posedět a není tam draho nebo Maják, kde taky mají docela levno a hřiště pro prcky. Zatím ahoj Zuza
11. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my máme akorát v pondělí od 11 do 12 cvičení, pak většinou prcek usne a jdeme domů na oběd a pak uvidím, jestli by se mi chtělo ještě ven, dělají nám výtahy tak chodíme do 6 patra pěšky a v pondělí navíc manžel nepřijede z práce, má nějaké cvičení přes noc tak bych musela i odpoledne tahat malého. :unamused:
11. zář 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jen abych věděla jestli zítra píct buchtu a nebo umívat okna :grinning:
@hannah23 bez výtahu to je naprd to věřim ,bydlela jsem v paneláku taky v 6 a niiiiic moooc dotěch schodů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To jako že bys nám upekla buchtu, nebo umyla okna abysme nepomlouvaly že je máš špinavý? :grinning: Nám by to mezi tou druhou a třetí vyhovovalo.
11. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se můžu přidat, kde to plánujete? Předpokládám, že v Soběšicích, tam mi jede -57-. My jsme dost často sami, bo manžílek je hasič a když nemá zrovna čtyřiadvacítku, je někde na brigádě, takže času máme dost. I když v Brně taky moc času netrávíme, raděi jsme u rodičů na Vysočině. Co ten Maják tady na Lesné, znáte to tam některá? Připadá mi celkem fajn :slight_smile:
11. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no ty okna umyt kvůli Vám a buchtu sníme my doma :grinning: to je přeci jasný ne
ne samozřejmě buchtu ,ale kdyby nikdo nepřišel tak ju doma nesníme ,tak proto se ptám abych ji nedělala zbytečně
tak kdyby jste dorazili tak by to bylo fajn ,pak ti písnu do zpráv adresu
zkus se zeptat tedy ještě švagrové jestli nechce taky dorazit a snad nám vyjde počasí a nebudem muset být zavření doma ,ale prej má být hezky až do středy
11. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka jj v Soběšicích u nás na zahradě když bude hezky .Soběšice a Lesná to je coby kamenem dohodil a zbytek došel pěšky :grinning: :grinning: :grinning:
to bude posezení asi matek samotářek jak tak koukám akorád ten můj se dovalí kolem 5 hodiny a bude křičet mám hlad :grinning:
11. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli to budete mít v pondělí, tak se asi přidáme až někdy jindy, jak jsem psala máme to cvičení a pak asi ještě pojedem něco vyřídit a pak znavená dom, ještě ty schody a v úterý ráno(dopoledne) přijede manžel a budem si užívat volného dne, tak musím vymyset program. :wink:
11. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK přijedu do Soběšic, máte tam hezký koníky ( ne modrý), ale zdržím se jen asi hoďku, na 17 mám zarezervovaný cvičení pilates, poprvé od porodu, to bude makačka! Ale těším se, hlavně doufám, že mi to pomůže od bolesti zad :angry:
Jinak samotářka určitě nejsem a právě proto trpím, když jsem dlouho sama s malým :confused: Tak si doufám padnem do noty a budem rajzovat po okolí společně :grinning:
11. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka
ok
11. zář 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jéé, se už těším :grinning: Ještě jí teda napíšu sms, vypadá to že sem asi moc nechodí.
12. zář 2010 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak my se přidáme až jindy, dneska mi došlo, že jsem uplně zapomněla, že na 13:30 jdeme na kontrolu s malým...tak si to užijte... :slight_smile:
12. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahoj, tak s náma asi dneska nic nebude. Malá začala kolem druhé v noci pěkně zvracet, takže děsný, sem lítala celou noc jen mezi převlíkáním její postele asi 4x a kojením. Tak uvidím co malé je až se vzbudí, zatím dospává. Ale už to takhle asi 2x měla a do ruhýho dne to bylo dobrý. Tak bysme se za váma tenhle týden určitě stavili, jestli máte ty další dny taky volný.....
13. zář 2010 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
@brzdinka
ahojky ,
tak to tedy necháme na jindy abych pravdu řekla tak se mi to aji hodí .Protože mě můj starej zas nas... a ještě kevšemu je po buchtě . uvidim jak budu mít autoškolu pak bych napsala

jojo to znám -mě to čekala když jsem přijela s malý z porodnice ,ale to bylo tak 3 dny
přeju brzké uzdravení
13. zář 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to su ráda že ti to nevadí. A co ti tvůj drahý perovedl?
13. zář 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
mě ani nemluv
domluvil si grilování s kamošama unás a já jak idiot to do 11 do večera musela uklízet a on si ještě klidně usnul před dětma a já jak byla nas... tak ani ta buchta se mi nepovedla a nic neuklidila doma
mám tu 5 praček na vyžehlení atd
a to moc dobře věděl že čekám návštěvu
hlavně že já se musím vždycky postarat o tu jeho
13. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to je na zabití, ale chlapi v tomto většinou vidí jen sebe.... Malej vstával ráno o šesti, mně se po té celé probděné noci vůbec nechtělo z postele, jenže malej si začal povídat a ten můj si schválně hodil polštář přes hlavu, tak sem malýho vzala s tím že sem mu nahlas řekla: pojď, jdeme dolů, ať se nám táta pod tím polštářem neudusí....
13. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
jo jo to známe
unás se ještě otáčí na druhou stranu a dělá že tvrdě spí
a nebo vykládá že chodí do práce a že se musí vyspat ,že já nato mám celej den :rolling_eyes:
13. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To se samozřejmě taky otočil na druhou stranu. Když sem měla jen malou, tak sem si s ní chodila lehnout, ale teď nehrozí že bych dala malýho spat a šla taky. Nikolka přestala někdy po roce spávat přez den. Zrovna teď sem malýho uspala a nejradši bych si vlezla pod peřinu k němu.
13. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že chlapi jsou všichni stejní, ale naštěstí mají i světlé chvilky, jinak proč bysme s nima byly, že? Ten můj má zase až moc rád pivo :rolling_eyes: , někdy je na zabití, hlavně když začne šišlat...
13. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je škoda, že se neuvidíme, klidně by to setkání mohlo být někdy i u mě na Lesné, akorát nám chybí ta zahrádka, ale dá se tu pochodit nebo sednout do kavárny s hřištěm, jak už jsem psala
13. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo ten muj taky rád pivo ,ale když chodí z hospody tak to už spíme takže šišlání a blbích keců jsem ušetřena .
Je to škoda i to počasí by nám vyšlo ,ale lepší to odložit než aby nám děcka zvracely všem a já bych byla dneska špatná společnice .
@bufina nevýhoda dvou dětí ,malá sice spí po obě (natom teda ještě trvám jinak bych se zní zbláznila úplně)
ale většinou když spí malá tak mě nespí Davídek
13. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek