• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@terak jojo, na vánoce. No já mám zase problém co malýmu, zase se nevyznám v těch autech atd... Pro holky mně přijde obrovskej výběr a pro kluky nic moc, nebo to sou úplný ohavnosti...

@pandysek Je to super jak to vypadá jak živý. Je to z mimibazaru, že to vozí ze španělska. tebe tady vidět tak brzo ráno, to je zázrak :grinning:

@kaaatinka jojo, čas, příííšerný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaaatinka jo jo přesun času to je katastrofa , nechápu proč to někdo vymyslel :confounded: Večer o 5 bude tma jak v pytly .Ven z děckama už se bude chodit jet dopoledne ,protože Davidek čučí na rožlí lampy místo toho aby spal v kočáře
31. říj 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina brzo podle starýho je skoro 9
31. říj 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás změna času taky nic moc, malej byl vzhůru už o čtvrt na 8 nebo o půl 8 :frowning2: Podle novýho času teda :grinning: Snažila jsem se ho uspat později, to se podařilo, protože usnul i přes den, ale stejně vstal takhle brzo :-/
31. říj 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já bych si být tebou spíš užívala, že ještě můžu spát celou noc :grinning: :grinning: :grinning: vstávání přijde samo, ale celou noc se pak v klidu nevyspíš docela dlouho :grinning:
31. říj 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To jo vlastně :slight_smile:

@k.ate Taky sem měla v plánu to malýmu posunout, asi to nějak vytušil, tak moje snahy naprosto bojkotoval... Měl jít odpoledne spát nějak kolem třetí, tak sme vyrazili ven o půl čtvrté, sem si říkala že tak do pěti bude spát a prd. Neusnul vůbec. Takže večer byl už před půl 7 tuhej, to vždycky znamenalo ráno vstávání mezi 5-5.30 a taky že jo. A teď bylo ještě o hodinu míň. Sem tomu mímu říkala ať nepředělává hodiny, že by mně ráno při pohledu na ně asi jeblo. A co on? Samozřejmě všechny hodiny předělaný a on si ještě spokojeně chrápe....
31. říj 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@k.ate jojo já už se pořádně nepřerušovaně nevyspala 3 roky v kuse . když se Verunka naučila spat tak jsem čekala Davídka a všude mě tlačila postel atd.
31. říj 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Tak ja to mam presne naopak, pro kluky same super veci i obleceni a pro holky nic :grinning: :grinning:

Tak konici se nekonaji, jsou jak prasata, zabahneni a fouka tam vitr. Takze to by ani nevyslo :angry: Tak pristi tehotenstvi :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak hezkej pupík :grinning:
31. říj 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Pěkná fotečka :slight_smile: Tak to já su asi víc na ty holčičí věci. Na kluky mně přijde že nemají žádný pořádný oblečení a pro holčičky hromady...
31. říj 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jsme na tom stejně, taky nevím, jak bych holčičku oblíkla, pro kluky se mi toho líbí hodně :grinning:
31. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek atak mě to zas tak moc nevadí..leda to vstávání ale to by bylo i bez toho posunu za chvilku... nijak moc změnu teda nepociťuju vstávám stejně, spat jdu taky ....časem se stejně neřídím takže....
31. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me to ani neprislo, ale ted jsem vedle sebe videla tri fotky - 3 mesic, 6 mesic a bez 5 dnu devaty mesic a je to teda fakt rozdil :grinning: Nechapu, kam to dite bude posledni mesic jeste rust, ale uz vypadam jak pet minut pred porodem :confused:

Jinak s tim oblecenim, ono asi jak se to sejde. Krasnych veci je dneska hrozne moc. Jen mam trosku problem s takovou tou stylizaci detskeho obleceni do dospelackeho. U kluku se s tim smirim lehce, vypadaji jako mali frajeri. Ale u tech holcicek s tim mam problem. I kvuli tomu, ze se mi to zda nebezpecne, kdyz devitileta carocka chodi oblikana styloveji a odvazneji nez ja, ma promelirovane vlasky a vypada nejmin na 13. V mnoha pripadech se tem pedofilum proste nedivim :frowning2:
31. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak
jojo taky mám strach o cácorajdu je to přeci jen blondýna s dlouhejma nohama ,ale když si to vezmaš tak těm oucholům je v poslední době jedno jestli to je holka nebo kluk . A co mám děti tak se vůbec nedivím mé mamce že se bála mě někam pouštět večer nebo samotnou .aco se týče břícha tak mě malýho před porodem ultrazvukem hledaly až úplně pod prsama :grinning:
31. říj 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No, to je pravda, radsi nemyslet. No pod prsama uz ho citim, ale spis posledni dobou citim, jak se mele hlavicka uplne dole a obcas se natlaci jeste vic a to se pomalu bojim jit vycurat :grinning: No uz se tesim, az budu venku a pujdu s vami kocarkovat :dizzy_face:
31. říj 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak jojo - kdy máš termín ?
no já týden po porodu u Verunky říkala že ji chci vrátit spátky a nejlíp až k tatínkovi :grinning:
no jo ho tam měla protože měl necelých 55 cm
31. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak
@pandysek Tak to buďte rády že ste neměli mimčí KP. Mě ta hlavička děsně tlačila do žeber a navíc bylo vidět kde ta hlavička je, jak mělo to břicho divnej tvar. Ale aspoŃ sem je mohla přez břicho hezky po té hlavičce hladit, ale ohnout se byl fakt problém. Su ráda že se narodily dřív.
31. říj 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jejda, to teda byl trosicku obrik :( 6.12. Ale mamka me i segru prenasela 2 tydny a oba porody byly vyvolavane, takze to taky na obilnaku nahlasim a asi me to taky ceka.

@bufina Tak to nevim, co je prijemnejsi. Kdyz te na mocak jen tlaci, nebo do nej kope :slight_smile: No ja mam obcas taky bricho jako z vetrelcu, zvlast kdyz se nahrbi a prohne, tak mi vyleze pater a mam to takove sisate. Uz je presne narovno. Hlavickou dole, nohama pod zebrama. Jeden dva tydny si tam jeste muze pobyt, ale pak uz by taky mohl vypadnout :angry:
31. říj 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Oni do močáku nekopali. Seděli tam pěkně na turka :slight_smile: Se divím že mají oba kyčle vpořádku.

@pandysek Už si malej to vstávání protahuje, dneska vstával až ve 4.50 :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je děs. On má snad v sobě zabudovaný nějaký hodiny podle kterých usíná a vstává a změna času je mu úplně ukradená. Jak byl zvyklej usínat nejpozději o sedmi, tak včera byl už tuhej o šesti a to zase usnul dole v sedačce sám jak po obědě, asi to už nemohl vydržet. Ach jo...
1. lis 2010 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina ahojky ,tak já Dadídka udržela vzhůru do půl 8 ,ale bylo mi to houby platný ,byly voba vzhůru o sedmi .Sice je to proněkoho krásnej čas ,ale když jde spat ve dvě tak je po naprd.Koukala jsem včera ještě na bazaru naty miminka a jen jsem valila oči ,měly tam úplně jak živý ,teda cena od 6 do 13 litrů ale bylo to bomba
1. lis 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahoj, tak se asi budeš muset naučit taky chodit spávat brzo :slight_smile: Před tou pátou to bylo děsný a to už se budil delší dobu, sem se ho snažila vždycky taky nějak ještě ukojit, ale mlíko moc nechtěl a zabral vždycky max na pět minut, takže sem byla zase vzhůru už tak od půl 5 :frowning2: Nikolka se dívá na dvd Hallo Kitty. To je ještě větší blbina než krtek...
1. lis 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no jo no když veruna usne o 10 a pak vařim atd. :confounded:
já to ještě nikdy neviděla to snad ani nikde nedávají
1. lis 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ne, nedávají, buď ráda, to je fakt moc aji na mě :grinning:
1. lis 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky koukám ranní ptáčátka :wink:
1. lis 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina Dadin se už pěkně plazí a zlobí Verunku - všechno ji krade a ona neví kam se má schovat
@elfka11 ahojky ty jsi vstávala tak pozdě nebo co
1. lis 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina :Ty panenky to teda koukám,úžasné i ty ceny :slight_smile:
1. lis 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Néééé,ale malá to má nějaké posunuté či ci,normálně vstáváme kolem 4-5hodiny papá se a potom 8-9hodiny.Dnes v 3.30hod a kolem 7.15 :unamused: a jsem ted nějaká unavená,ale nevím z čeho :grinning:
1. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no jo když jsi zvyklá na 8-9 hodinu a nebo byla zase o víkendu nějaká návštěva :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :No právě :grinning: :grinning: Nééé tentokrát nic,jsem jeli na obídek k našim.Ale ted o víkendu budeme mít pro změnu návštěvu. :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no to je život :grinning: závidim :confounded: já furt sedim doma jak pecka :angry: kamarádi bydlijou tady takže se potkáváme v tejdnu venku apod. ,nebo zas bydlej daleko a na oběd nás nikdo nepozve, tchýně nám za celých 9 let co tu bydlíme neuvařila spíš vždycky sežere to co uvaříme Verunce a dáme ji to když je unich . Můj otec si dovedl domů takovou krá.. co svět ještě neviděl a nebavíme se snim , švagr je momentálně nastěhovanej unás -ta jeho si našla jinýho a segra ta furt maká nebo aspoň otom furt vykládá
1. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek