• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek :Tak to jo,se nedivím,že by jsi taky ráda..........něco dobrého na návštěvě :grinning: :wink:
1. lis 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek To sme na tom s rodinou podobně, moja mamka se zase vzala naprostýho debila, takže se s ní moc nevídáme. On jí totiž tak organizuje život, že na nás ani nemá čas. Furt nadává a stejně s tím nic nedělá. Zato taťka si vzal super ženskou a ta je děckám mnohem lepší babičkou než moja máti.
1. lis 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina tak si předsrav že ten muj malej špunt furt nespí a chytá tu Verunku po ložnici .A co vy a rýma už ji má vpoho
1. lis 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek No počkej až bude chodit :slight_smile: Rýmu má a nemá, teď byl dva dny úplně v pohodě a ráno zase funěl, do toho ještě kašlal a pěkně chroptěl, tak uvidíme. U nás to bude něco až bude Adámek chodit, už teď kolikrát Nikča brečí že jí malej něco udělal....
1. lis 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina jojo unás je to samý hlavně ju tahá za vlasy a nepustí
:cry:
1. lis 2010 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Včera Nikolka procházela kolem něho, seděl v sedačce a jako vždy kopal radostí že ju vidí, jenže se trefil do ní, ta zavrávorala a spadla a samozřejmě byl řev. Teď mu ještě uteče, ale pak teda nevím, to u nás bude asi řev celej den.
1. lis 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek
@bufina ježiš já se začínám děsit co bude u nás
1. lis 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina jojo
to máme taky buď huláká jeden nebo druhý ,Malej si chce sní hrád a ona mu schválně uteče.
1. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kaaatinka
no to stejný ,ale malá už má rozum ne když ji je 5 co nebo eee
1. lis 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaaatinka Máš hezký datum porodu :grinning: To mně loni pouštěli na štědrej den z porodnice dom :slight_smile: Tak tvoja malá je už trochu větší, to by mohlo být u vás v pohodě :slight_smile:
1. lis 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Malej je jakejsi protivnej, pořád mrčí, něco se mu nelíbí, pomalu lituju že neusne už o šesti, abych měla klid. Hraje si s Nikolčiným noťasem, ta mu ho bere, jakože to je moje..., teď ju tahá za nohu... A jinak se pěkně rychle přesune přez celej pokoj, válí sudy... :grinning:
1. lis 2010 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina jo ,k válení sudů ještě unás nedošlo
Davídek leze jak do zákopu
1. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek To znám od Nikolky, po plovoučce se jí tady líp plazilo než lezlo.
1. lis 2010 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek
@bufina no já jen doufám. A co žárlení? to jste zvládli? z toho mám dost obavy.
V létě jsem se muchlala se synovcem 2letým a ona se urazila
1. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kaaatinka
no já měla taky strach ale to je úplně vpoho ,ještě když brečí tak mě zanim posílá, nebo když jdem spát a já jdu zaní tak řekne že nám jit dělat hají za bráchou aby se nebál
1. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek jo tak to je malá dobrá :slight_smile: tak snad to bude v poho, jsou od sebe vlastně 6 let a to je jak dva jedináčci :wink:
1. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaaatinka U nás taky žárlení nebylo, malá byla spíš taková pečovatelka :grinning: Tvoja malá by už spíš mohla mimčo brát jak živou panenku ne?

@pandysek Sem se dneska konečně vyspala :slight_smile: Malej vstával v 6.30 a dobrý je, že je venku světlo.
2. lis 2010 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina no...jenže ona na panenky vůbec není.. spíš ji baví dinosauři :grinning: :grinning: :grinning:
Ona se na něj těší to jooo, musím ji holt zapojit, už ted říká jak mu bude dávat pitíčko a dudlíka, že mlíčko musím já :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaaatinka To malá taky malýmu podávala dudlík když hulákal... Chodila mně do kuchyně oznamovat že se malej pokadil a jednou když začal brečet, tak sem něco dělala, řekla sem jí ať jde za Adámkem, tak za ním přišla a řekla mu : co zase řveš harante... :grinning: Ale jinak dobrý, fakt ho dokáže zabavit, ten se řehtá jen jak ju uvidí.
2. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina ahojda tak unás nalej usnul o9 a vstával v 7.15 ,ale vnoci byl jednou vzhůru :grinning:
2. lis 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina no mě už teď malej kope víc když ji slyší..třeba jede na víkend k tatínkovi a on pak radostí v neděli kope :grinning:
2. lis 2010 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaaatinka Ty děcka mají k sobě nějak blíž, já pořád říkám že s malým to nejlíp umí Nikolka, já su jen ta co přebalí a nakrmí...

@pandysek To ses teda taky konečně vyspala ne? Malej se teď v noci víc vrtí, ale to bude asi tím že mu roste nahoře další zub.
2. lis 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina už budete trojzubci , Davidek už má 4 a klube se mu další nahoře a křoupe zubama potvora.
teď uvažuju o zrušení postýlky , stejně vní nespí akorád ho tam dávám na kolotoč .A koukám Verunce po autosedašce že ji koupíme novou a Davídek půjde do její už mu zní hrozně trčí nohy do sedadla , si myslim kdyby jsme měly havárku tak mu je přeláme .
2. lis 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek To jo, taky mu tak říkám, nejdřív to byl jednozubec, pak dvojzubec a teď je to trojzubec :grinning: Nad autosedačkou přemýšlím taky. Asi dám malýho do té po Nikolce a jí pořídíme novou. Má to dobře chráněnou hlavu proti bočnímu nárazu, ale moc se pod to už nevejde ramínkama a nejde to oddělat, tak jí koupíme něco jinýho. Je modro stříbrná, tak to pro malýho bude dobrý.
2. lis 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Mně spal včera malej v postýlce taky asi jenom 15 minut, ale rušit ju zatím nebudu, třeba se umoudří a bude v ní spávat zase dýl. Tak v roce a půl bych ho už v naší posteli nechtěla. Si pamatuju jak se Nikolka rozvalovala...
2. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina
mi máme pro Verunku sedačku od caretero a jsem sní spokojená tak ji koupíme asi i v 9-36 kg
tu první máme ,
2. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Tak nad touhle taky uvažuju. Mají je v jednom e-shopu kde sem kupovala malýmu postýlku, tak tam mám slevu. Se právě specializují jen na tuhle značku.
2. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina no to taky Veruna cestoval ,ale v roce a měsícu jsme ji čuply už do její velké potele tak to chcu aji s malým ale nevim nevim kam tu postel dám.Včera už se nám odstěhoval švagr dole z naší budoucí ložnice-našel si ženskou 26 let rozvádí se a má dvě děti a znají se dýl ale jsou spolu 14 dní ,tak jsem zvědavá kdy bude zpět :grinning:
2. lis 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina já ji kupuju tady
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=597419
mám uní už taky internetoví slevy a David proto jezdí do obchodu
2. lis 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina :grinning: :grinning: atak zas lepší než aby ti pořád vysel na krku :wink:
2. lis 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek