• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek třeba nee... mi s přítelem jsme se poznali za 14 dní se sestěhovali :grinning:
2. lis 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaaatinka houby ,tak to je dobrý je pravda že já se stěhovala asi do půl roku ,ale unás to bylo kvůli tomu že jsem odešla z domu kvůli otci a né že by jsme si řekli že spolu chcem bydlet .Možná to bylo tak lepší protože jak znám Davida ,tak by mě to bydlení nenabídl doteď . Dítě jsme měly taky pomalu po sedmi letech a svatbu teprv loni
2. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek atak u nás to taky bylo odůvodněné bydlením.... ale stalo se a problem jsme neměli nikdy. Vlastně dva cizí lidi ale shodli jsme se a je to v pohodě do teď. Přítel přišel s návrhem na mimi sám vlastně ani ne po roce známosti a zadařilo se nějak 3 měsíce po té. A svatba... no on na to teda nespěchá ale řekl že si je jistý že do toho semnou chce jít....kdy? to je ve hvězdách
2. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaaatinka no já se teda stěhuju(jen obrazně řečeno )každou chvílu když mě naser... ,ale co se dá čekat skoro po 10 letech ,ale řeknu ti že jsme spolu dělaly doté doby než jsem šla na mateřskou ,takže jsme se vidali 24 denně někdy jsme byly v jedné místnosti a náš vztah byl nmohem lepší než je teď když se vidíme jen večer .A svatba pronás to bylo jen kvůli stejnému jménu ,abych se nejmenovala jinak než děti -to nás celkem štvalo .Ale pokud má člověk dostatek financí na uspořádání krásné velké svatby tak věřim že je to zážitek na celý život.
2. lis 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nějak jsem teď nestíhala za vámi dojít :sweat_smile: musím vás dočíst a budu reagovat :wink:
2. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Aby nebyl zpátky aji s tou ženskou a děckama :grinning:
2. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak za ty autosedačky má hezký ceny :slight_smile: Ta co má teď Nikolka stála necelý 2 a to byla ještě v akci. Sem si vždycky říkala že čím dražší, tím bezpečnější, ale pak jednou zveřejnili seznam špatných sedaček a nebyla mezi nima jediná pod 4000.
2. lis 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no to nevim kam by snima šel protože už to snad tu budeme mít zazděný a dveře zamču na petlici :grinning:
jojo většinou se platí je za značku . Je to jako s chico taky velká značka a přitom patří mezi největší šmejdy
jojo ceny má dobry já ji tam budu brát už asi jak přijde mateřská ,musim se sní domluvit jestli mi ji zase doveze knim do obchodu aby ji tam mohl David vyzvednout .Brala jsem tam uní i toho pejska od fisheru před 2 rokama taky ho měla levnější o 3 stovky jak jinde , přebalovací podložku , matraci atd .Nato že je to malej obchůdek tak to má levnější jak v hypouších
2. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak malá už blbne s ježíšek , teď mu napsal dopis ,že" chce stlomeček na něm čotoládku a aby přišel teď" a máma poslat ježíškovi a ještě že napíše ježíškoví na počítači
knedla malá
akorád nevim jak ji mám vysvětlit že přijde až za měsíc
2. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: To máš dobrý, malá když ukáže v obchodě v obchodě na nějakou hračku, tak jí říkám že o ˇ'nu napíšeme ježíškovi a ona na mně čumí jak na vola, co to po ní chcu :grinning:
U nás se zase vstávalo o půl 5, vůbec nechápu proč, usnul skoro až o půl 8, ale o té půl 5 začal neuvěřitelně prudit. Se nedivím když je nějaká matka psychicky labilní, tak že s dítětem někam švihne, sem k tomu taky neměla daleko....
3. lis 2010 v 05:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jj to jak já včera už jsem ho měla taky plný zuby,ho někam aspoň na dvě hodiny zavřít nebo zalepit hubu.Dneska to vypadá nato samí zase mrčí achhhhhhhhhhhhjooooo to zas bude píma den :confounded: Teď do toho ještě Veruna z něčim otravuje a furt a furt mele
3. lis 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, asi to znáte a nemáte některá zájem o lego za nižší ceny v intersparu, mám doma mnoho těch nálepek, tak bych vám je dala.Je to do 9.11.
3. lis 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, nejste tady některá z Líšně nebo okolí? Brzy se k vám přidám - tedy novopečená mamina. A protože jsem se přistěhovala a neznám tu moc lidí (a maminku žádnou), tak mě napadlo, že by bylo fajn mít s kým vyrazit na procházku s kočárkem apod. A nebo se aspoň dozvím nějaké postřehy :slight_smile: Termín mám na konci listopadu. Pěkný večer všem
3. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michmar
ahojky z Lišně tu byla jedna tušim ,ale ta se tu nanás asi vyprd. Jinak to máš teda zachvilku .My tu povětšinu jsme tak jako rozházení potom Brně ,ale myslim že to ničemu nevadí .A copak budeš mít ??
3. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ne, neva :slight_smile: v Brně je vlastně všude kousek, když se to tak vezme :sunglasses: Čekáme Jindříška. Jo, za chvilku - takže doháním, co jsem ještě nestihla dokoupit a zařídit... Začínám mít trochu nervy :confounded:
3. lis 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar ahoj ja jsem z Lisne, nestiham vas moc cist, mam ted doma docela honicku, kluci mi davaji zabrat. Jeste nejsme sehrany tym, ale to casem dopilujeme :grinning: drzim pesticky, at je porod v pohode... :wink: kdyztak se muzes k nam prijit podivat, jake to je...mit 2 male deti....nekdy poradny chaos :grinning:
3. lis 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak me zacina prechazet ten predporodni optimismus. Sedim ted na zachode s mobilem, pred pul hodinou jsem se vzbudila s krecama v brise a premyslim, jestli si mam jit napustit vanu nebo skocit z okna. Ja snad jeste zmenim nazor na ten epidural :(((((
3. lis 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 Ahoj, mně to nabízela aji švagrová, taky že má těch nálepek hromadu, bych to pro malou brala, ale mám strach že to nechá někde válet, přece jen to sou malý kousky a malej by to strčil do pusy...

@terak Tak to nezávidím. A dobrý, byli to jen poslíčci? Si ten epidurál nech dát, proč ne. Všichni pořád melou o přirozených porodech a když tě bolí zub, tak ho přece taky nenecháš přirozeně bolet a něco si na to vezmeš.
Podle mně bys měla mít z porodu hezkej zážitek a né žes tam půl dne trávila v bolestech a pak ti dají mimčo na břicho a budeš z toho všeho už úplně vyčerpaná a totálně mimo.... Sem v porodce zažila takový šílený zastánce přirozených porodů... Chvílu po mně přivezli na pokou ženskou po porodu a ta strašně brečela že nakonec musela porodit císařem a pořád se tomu chlapovi omlouvala jak to nezvládla.... No já nebýt pár hodin po císařu, tak sem vstala a dala oboum po držce.
4. lis 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@prcekpet :grinning: :grinning: :grinning: no nevim já mám doma dvě děti už 8 měsíců a nevim nevim jestli se to někdy sehraje :grinning: :grinning: :grinning: a koukám že je máš taky 2 roky od sebe - no je to záhul ,ale až jednomu budou 4 a druhýmu 2 tak si myslim že to bude super a že si pěkně vyhrají
4. lis 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Tak miminko se vedle me rano neobjevilo, takze to byly poslicci. I manzel rano poznal, ze jsem se v noci zpotila a to me se normalne vubec nestava :grinning: :grinning: :grinning:

Nenecham, bojim se toho jak cert krize :frowning2: Spis si jdu nacist nejake jine metody. V listopadove mamince jsem cosi zahledla, tak to jdu nastudovat. Ne ze bych byla zastance prirozeneho porodu, ale toho epiduralu se vazne bojim. Kdyz mi maji brat krev, nebo jdu na ockovani, tak z toho mam psotnik tyden predem. Pri predstave, ze mi budou napichovat pater, no nevim nevim. Kazdopadne kamaradka mi rikala, ze pak na to nejhorsi ti ten epidural stejne stahnou, abys citila kontrakce a spravne tlacila, tak je to prast jak uhod.

A kdyz jsi takovou zastankyni prirozenych porodu, tak se ti bude strasne libit tohle ... na minulem kurzu nam PA, jen jako takovou zajimavost (brala to dost s despektem), zminila tzv. lotosovy porod. Je to ted nejaka novinka, kdy neodstrihavas diteti pupecni snuru, nechas ho "pripojene" na placentu. Az vyjde, tak ji zabalis vedle miminka a cekas, az to odpadne samo :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina ahojda,tak co v kolik bylo dneska vstávání?
unás o půl osmé ale celou noc se mu asi něco zdálo či co,furt poplakával ze spaní
4. lis 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ahoj, dnes se vzbudil v 5.30 a ještě do 5.50 sem ho udržela v posteli. Taky pofňukával ze spaní, asi to bude zubama. A jednu chvílu v noci nechtěl spát jinak než přicuclen na koze, jakmile sem ho oddělala tak se okamžitě vzbudil a kňoural. Asi mu koupím nafukovací panu :grinning:

@terak To sou hrozný blbosti co by pořád vymýšleli, já sem ani o normální porod nestála a su ráda že mám oba císařem :slight_smile:
4. lis 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak hele už tě vidim jak tam budeš ležet v bolestech a nadávat kde je stim epiduralem :grinning: já mám taky strach z jehel a navíc mě ještě neteče krev ,takže mě vždycky napychuí víckrát ,na obilňáku na cukrovce mě pýchaly 7 než trefily žílu co teče-brrrr. Akdyž jsem rodila a čekala než se vrátí doktor ze sálu a půjde zamnou tak jsem byla tak vyřízená že bych dosebe nechala pýchnout cokoliv a kamkoliv .Já epidurál neměla ale měla jsem spinál to se taky pýchá do páteře -dělala mi to přímo na operačním sále a ještě mě to koza pýchala při kontrakci a řvala namě že se nemám hýbat (bych ju chtěla vidět krá.. jak by se ona nechýbala)
já taky čítávala maminku ,ale spíš tak jako pro zábavu ,protože půlka věcí co tam píšou je v běžným životě nereálná
4. lis 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zkus to ,ale aby tě zachvilu nevyhodili dolů že tě už nepotřebují.Malej se mě začal na noc furt přetáčet na břicho a spí tak .
4. lis 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak takto to dopadlo během minuty než jsem semka něco napadla -achhh joooo
já je zastřelim teď to budu půl dne uklízet
4. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš teda šikulky dětičky. Ten můj teď usnul, Nikolka zase kouká na Hallo Kitty, tak mám klid. Mám teď koupenou listopadovou maminku, jen teda netuším kdy budu těch 400 stran číst :slight_smile: Je teda blbý že to není moc dělaný pro běžný matky... V minulé byly nějaký fusaky, tak sem si řekla super, podívám se kterej je dobrej, no a ceny 3000 apod., tak s tím ať se dou vycpat. Když tam dají recenze na nějaký kočárky, tak nejlevnější je snad x-lander apod.
4. lis 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ano ano, taky se vidim, jak pri vstupu do porodnice trham svuj porodni plan a rvu na ne, at me opichaji cim chteji :grinning: :grinning: :grinning:

@pandysek Covece, to jsou docela sikulky.... co to rozsypali prosimte??
4. lis 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak Verunčiny gumičky do vlasů a pak na stolečku si loupala buráky a malej tam dojel a vzal tu misku se šlupkama a samozřejmě ju otočil a ještě přejel chodítkem .No už to mám vysáty tak su zvědavá co zas vymyslí . teď mě Verunka skládá kostky kolem postele
4. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jsem se včera přemluvila a objednala malýmu fusak tak jsem zvědavá jestli mě vněm bude
4. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek A proč by v něm nebyl? Se mu tam bude určitě pohodlněji spinkat. A jakej jsi obědnala ?
4. lis 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek