• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek Jaký? Ukaž :slight_smile:

Teda koukam ze uz jsi dost odolna ... ja jsem uplne uzkostliva na relativni poradek, vzdycky jsem nastvana, kdyz pes zatape podlahu, tak abych si pomalu zacala zvykat :grinning: Koukam ze mate vysavac Karcher, jsi s nim spokojena?
4. lis 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcekpet Ahoj, jo, ráda někdy dojdu :slight_smile: Aspoň zjistím, co mě třeba za pár let taky čeká :slight_smile: Musí to být docela záhul srovnat dva prcky. No, budu mít plánovanýho císaře, tak snad bude všechno v pořádku. Mám z toho strach...
4. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak
@bufina
no on nemá rád když je někde stísněnej .byl od emitexu ,ale teď mi předchvílou napsala ženská že už ho nemá tak jsem nes.... :angry: ach jo
no odolná proti bordelu - nic jinýho mě nezbývá ,ale někdy je to fakt už na budku a chytám nerva když se mě to tu nedaří aspoň na chvilku dát do pořádku
4. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak to se s pořádkem začni loučit :slight_smile: U nás malá vytáhne nějaký hračky, chvílu si hraje, pak tahá další atd. Do toho se teď malej už stěhuje po místnosti, takže doleze ke stolku v obýváku a vyháže všechny časáky co sou pod ním, když ho včas nezarazím, tak je rovnou roztrhá a v některých případech i sní.... Včera mně snědl z Avonu stránku navoněnou vůní od Fergie :grinning:
4. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek V něm zas tak stísněnej nebude, to už je jedno jestli je ve fusaku, nebo obalenej dekama. A od koho měl být? Nějakej bazarovej?
4. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vás obdivuju. Užívám si ty poslední týdny, kdy můžu odpočívat a když vás tak poslouchám, co všechno zvládáte! Se mám na co těšit :grinning:
4. lis 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar Jenže sama uvidíš, s jedním dítětem sem taky měla pocit že nic nestíhám atd., teď když mám dvě a starší bylo na prázdninách u babičky a já sem zůstala doma jenom s malým, tak sem týden seděla s nohama nahoře, jak sem se nudila. S dvěma se nakonec pozná že jedno dítě není žádná starost :slight_smile:
4. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Tak asi ti tim chtel naznacit, ze mu to voni a muzes si to koupit :grinning: :grinning: :grinning:

@michmar Kdy mas termin?

@bufina Manzel mi vcera dotahl knizku o time managementu, pry na to pujdeme odborne a urcite to zvladneme :grinning: To jsem zvedava...
4. lis 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina jo, jenže právě z toho prvního budu úplně na větvi :slight_smile: Zvlášť, když jsem si teď zvykla na to leháro :slight_smile:
4. lis 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No to nevím jestli mu tyhle věci k něčemu budou :slight_smile:
4. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak nevím přesně, příští čtvrtek jdu poprvé do poradny do porodnice, tak se tam asi budeme domlouvat - někdy na konci listopadu.

Time management ;) pěkný, tak schválně, jestli to bude fungovat :sunglasses:
4. lis 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar Ale třeba bude mimčo hodný a bude to ten učebnicovej novorozenec co spí 18 hodin denně. Můj malej takovej byl, takže sme se všichni sžili úplně bezvadně. Sem čekala doma totální chaos, ale díky tomu že malej pořád spal, tak to bylo jak kdyby žádný mimčo ani doma nepřibylo.
4. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Asi tak ... ale libi se mi jeho pristup, jdeme na to vedecky :grinning: I po te vcerejsi eskapade se me snazil uklidnovat, jakoze teoreticky jsme pripraveni :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar A do jaké jdeš porodnice?
4. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Aha, takže mimčo bude vřískat, vy nebudete vědět proč, tak bude doma brainstorming a třeba na to příjdete jo? Bych možná radši volila nějakou knížku o mateřství :grinning:
4. lis 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak tak to máš dobrý ,ale aby ho to nadšení brzy nepřešlo až to bude doma pořád vřeštit .On každej chlap je u prvního mimina když je ještě v břichu nadšený a poak to opadne a začne vykládat ty blbý žvásty o mateřské --- dovolené --- a že je doma bordel - co děláte celý dny-- beztak jen chrápete --- já chodím do práce ---- atd .atd . a u druhýho to radší ani nemluvim - to už mě nechtěl ani mazat záda to se omě starala víc Verunka
4. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jojo fusak byl od paní odsaď - vypadal moc pěkně -škoda - tak budu koukat po jiným :cry:
4. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to snad nebude velkej problém najít něco třeba aji na mimibazaru.
4. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Ale to vis ze knizky mam nactene :grinning: A kdyz bude vriskat, tak to bude resit vylucovaci metodou. Kdyz zklame vylucovaci metoda, nadchazi metoda pokus - omyl :grinning:

4. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Tak to jsi měla super. Snad, uvidíme. Snažila jsem se být co nejvíc v pohodě, takže by teoreticky neměl být uřvaný. On je takovej bobišek už teď - a po tatínkovi by mohl být flegmatický :wink:
4. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Nakonec jsem zvolila Polní. Na Obilňák jsem nechtěla a v Bohunicích, kdy nás posílali na prohlídku každý týden jinak a nakonec není možný ani bonding otce, když já nebudu moct, zvolili jsme tam...
4. lis 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek zkus se podívat na bazar Krteček, inzerují tam spoustu fusaků..
4. lis 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak A kam půjdeš do porodnice?
4. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar Na obilnak. Do bohunic nechci prave kvuli tomu jejich pristupu k prirozenym porodum a na polni rodila kamaradka, ktere ani po 12 hodinach kontrakci nedali epidural, nebo neco proti bolesti, ani cipky. Proste nic. Nechali ji to protrpet. A mam znamou, ktera tam dela v porodnici a ta sla rodit na obilnak. Coz je samo osobe divne :grinning:
4. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak víš co každá porodnice má něco ,ale většinou ztoho ty matky dělají tragedii protože upřímě buď to jsou hysterický pipiny a nebo když nastanou nějaké komplikace tak se to svede na porodnici a na doktory ,ale upřímě oni nemůžou tušit co nastane - je to hold život a nikdy nevíš co se vtobě odehravá a jestli v jiné porodnici nenastal ten stejnej problém .Určitě to ti doktoři nedělají schválně a mají ktomu nějaké důvody
4. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
když jsem tam byla s malým tak přivezli na pokoj ženskou taky po císaři - vyklubala se zní doktorka anestezioložka , nikoho tak nemožnýho jsem ještě neviděla ,co ta tam dělala za scény a jak byla protivná a namyšlená .Takový respektování toho že návštěvy nesmějí na pokoj ju nezajímalo , furt si stěžovala nato jak je to tam ošklivý -že tam mají škaredě vymalovaný ,že tam nemá tv ,afurt se ji něco nelíbilo . Že chce na nadstandart a kdesi cosi .Já myslím že do porodnice se chodí rodit a učit se starat o dítě a né čučet na televizi a buchví co ještě . Já byla ráda že tam mám malou nebo malýho usebe a když usly tak že si odpočinu v klidu a né aby tam někdo lezl a nebo aby mě tam ječela televize . toho člověk má doma až až
4. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jj to souhlasim. Jen ten obilnak je proste presne napul mezi polni a bohunicema. Teda aspon podle mych preferenci. Kamaradka tam rodila, bohuzel se to zkomplikovalo, takze z porodniho planu nesplneno nic a z toho co nechtela, tak si zazila vsechno. I tak byla na tom obilnaku hrozne spokojena, s pristupem lekaru, porodnich asistentek a se vsim.

Takze i ja ten svuj porodni plan beru spis tak pro sebe. Vis, abych si ujasnila co a jak. Ale kdyz se to vsechno pos.... tak se z toho fakt hroutit nebudu. V tu chvili je dulezite, aby dostali maleho v poradku ven, ne ze ja jsem chtela praktikovat bonding :grinning:

No ja doufam, ze nikoho takoveho tam nepotkam, protoze jinak bych ji asi neco rekla. Prijde mi, ze to hodne maminek bere jako pobyt ve wellness centru a kafraji nad uplnymi blbostmi. To, ze maji zdrave miminko, berou jako samozrejmost a ne, ze by aspon doktorovi podekovaly.

4. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak jo ještě ktomu vysavači není to Kerchr ale sencor - ale je to taky průmyslák na mokrý a suchý vysávání a je suprovej .Má veliký tak - někdy má strach aby mě to nevytrhlo kachličky z podlahy :grinning: :grinning:
4. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To bych potrebovala, nekdy mam tendence vysat psa a muj vysavac ho nepobere :grinning: Kupovali jsme pred peti lety super vysavac Dyson, asi za 10 000,- a ted bych ho nejradsi prohodila oknem.
4. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek