• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@terak jojo to je přesně on a dokonce to jsou naše stránky - uté firmi děláme s manželem
4. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek No vidiiis :slight_smile: Nemate firemni slevy? :wink:
4. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terak no slevy jak se to vezme - jsme velkoobchod .Ale teď jsem instruktorce v autoškole koukala na lcd a internetovky je měly levnější ,ale bylo to že je měly dotáhlý z polska takže všechno špatně ,ale sencory jsou levný . Tady ta cena je hodně navýšená - zkus planeo - to jsou naše maloobchodní prodejny . tam to bude levnější tušim
4. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak @pandysek Přesně tak to beru - každá má něco. Kamarádka rodila v Bohunicích a byla velmi spokojená - tedy až na šestinedělí, kdy jí každý říkal něco jiného a moc jí nepomohli s kojením. Ale všude je to o lidech. Nejlíp na mě zapůsobili právě u Milošů. Vzhledem k tomu, že budu mít císaře, tak to bude zas něco trochu jiného než normální porod. Pokud by to šlo - tedy nebyly žádné komplikace a hlavně volný pokoj, tak bychom chtěli hned po operaci na nadstandardní pokoj, kde bychom mohli být s malým spolu a manžel by se o nás staral. A aspoň bonding na otce. Z čehož nic v Bohunicích není možný, tak to zkusíme tam. Ale když to nepůjde, taky se svět nezhroutí :slight_smile: Hlavně aby byl Jindříšek zdravý a já se o něho dokázala pak postarat :slight_smile:
4. lis 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
A nevíte náhodou, jestli se mohou brát dvě tobolky železa naráz?
4. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@michmar těžko říct to se radši zeptej v lékarně
4. lis 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak ten můj malej zmatek mě dnes kousl do prsa -jaaaaaaaaaaauuuuuu- a je za tresr bez mlíka :cry: :cry:
4. lis 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Hihi a bolelo to? Sem předevčírem taky cítila jeho zoubky, ale naštěstí nekousnul :slight_smile:
4. lis 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina no a jak . Normálně to fakt ještě teď sítim .Málem mě vypadly oči zďůlku a jak jsem zařvala tak se namě ještě tak blbě koukal jako co a pousmíval se
4. lis 2010 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Tak snad kousnul jenom omylem. Adámkovi je sice už přez 10m, ale chtěla bych ho kojit dýl, tak doufám že hryzat nebude.
4. lis 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy, jak se mate?

Ja jsem na vikend slamnena vdova, manzel odjel do Domazlic za rodici. Je pravda, ze jsem teda dost nervozni, protoze jsem bez auta, bez manzela, a predevcirem uz to vypadalo, ze se Tomasek vyda na cestu ven, ale udrzela jsem ho :grinning:

Holky nema nektera zkusenost s nechutenstvim na konci tehotenstvi? Pozoruji ho par dni. Ne ze by mi to vadilo, aspon nepriberu (treba zhubnu :grinning: ).
5. lis 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terak ahojky .
nezhubneš - :grinning: já to měla taky že jsem nanic neměla chuť ani na nic náladu .Jo jo to znám bez manžela ,ten můj jen služebně do Prahy týden před tím kdy jsem měla termín když jsem čekala Verunku - a bylo mě níííííc mooooc
5. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Já si právě myslím, že ta moje středeční noční epizoda souvisela trošku s tím, že jsem vnitřně nervní, že tu nebude. Ale co .... domažlice jsou pět hodin. I když by to na mě přišlo, tak to stihne.

Fakt nezhubnu? Ani trošku? Co??? :grinning: :grinning: :grinning: No co, aspoň nepřiberu a třeba to zůstane na těch + 17 kg

Co ten tvuj chudacek, dostal dneska mlicko, nebo jsi ho po vcerejsku odstavila? :slight_smile:
5. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terak
nene neodstavila ,dala jsdem mu poslední šanci :grinning: ,ale povim ti vždycky když ho kojim tak mám zatlí zuby a čekám to nejhorší
5. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Nojono, chlapi, uz od mala si mysli, jak se nam kousani do bradavek strasne libi :grinning: Tak kdyby zacal kousat, tak asi koupit nejake ty kloboucky, nebo chranice nebo jak se to jmenuje. Myslis ze by to nepomohlo?
5. lis 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no to nevim to si spíš myslim že by nechtěl pít ,přeci je jen už 8 měsíců zvyklý na maso né na silikon
5. lis 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Vidis a za 20 let mu ten silikon vubec vadit nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Ale asi se ti snazi naznacit: konec mlika, mamo ja chci maso! :angry:
5. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terak
no nevim nevim jak by se tvářil kdyby se vnoci vzbudil a já místo kozy mu strčila na žvejkání biftek :grinning:
5. lis 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Asi jako to miminko v reklame na prikrmy.... vis co myslim? Jak se tam napise, ze potrebuje dene tolik a tolik vlakniny a pod nos mu strci hamburgr :slight_smile:
5. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy jste vtipálci :grinning: Chudáci dětičky :wink:
Mě je blbě po jídle už skoro měsíc, ne že bych zvracela, ale jen takovýto "blbě". A navíc mě po večerech začala pálit žáha - v životě mě to nedělalo. Ale zvykám si a upravuju jídelníček :slight_smile:

My jedeme na víkend taky k našim - jedu se podívat na neteřinku. Bude mít 14 dní, ještě jsem ji neviděla, tak se moc těším. A třeba i něco odkoukám :slight_smile:
5. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak taky mě tahle reklama napadla - je vidět, že mi ještě máme na telku čas :D
5. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@michmar jo tak žáha mě pálila pořád ,byla jsem ztoho vyžízená .Dej si reni .- doporučil mi to na gyndě
5. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindříšek si vzal mé připomínky k srdci - a po víkendu, kdy se skoro nehýbal, se vrtí celý týden sem a tam :slight_smile: Asi už si prokopává cestu :D
5. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Jo, to nám na kurzu taky doporučovali, ale nějak mi nezabírá. Tedy ty ovocný. Spíš soda, i když ta by se zas tak často neměla používat...
5. lis 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar A kdyz nepomuze rennie (jakoze ja jsem byla po mesici uz rennie odolna) tak si kup gaviscon. Poprve potlac pocit na zvraceni a bude to dobry. Je to jediny co pomaha.

Akorat ja se ted naobědvala a je mi teda pekenlne zle, uplne na zvraceni :frowning2:

5. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak díky za tip. Snažím se jíst v menších dávkách a ne na noc a je to lepší. Ale přece jen mám ještě nějaký 3 týdny před sebou...
Tak zkus polosed a hlavně odpočívej - po jídle :slight_smile:
5. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky tam je tak krásně no hotový hřích zůstat doma zavřená
makala jsem na zahrádce a jen škoda že už není po zimě ,ale před zimou :cry:
malej krásně seděl v golfíku a celý 2 hodiny namě koukal jak pracuju ,asi si taky užíval teplíčka a čerstvého vzduchu
už bych nejraději ty kytičky sázela :grinning: :grinning: :grinning: :-
5. lis 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek to mas pravdu, bylo tam nadherne. Ja si sla aspon chvilu sednout na lavicku. Te obdivuju, sice pochazim z vesnice, ale prace na zahradce nikdy nepatrila k mym oblibenym :slight_smile:
A nebo si malej uzival, ze nemusi pracovat sam :D
5. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
5. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek