• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@bufina oooo moje slova, jsem rada, ze tyto pocity maji i jine maminky :grinning: kolikrat si rikam, co jsem proboha delala, ze jsem s 1 nestihala....ted jsem byla na 3 hodiny jen s nejmladsim, nejenom ze jsem uklidila ja si stihla dat i nohy do luftu :grinning: :grinning: :grinning: a jeste si rikam, ze kdyz byl jenom jeden prcek, ze to byla fakt dovolena :grinning: :grinning: :grinning: ted je to kolotoc :grinning: ale jsem rada, ze mam oba kluky, je to to nejkrasnejsi a nejlepsi, co se mi v zivote podarilo "udelat" :grinning:
5. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek tak ja bych si biftek / steak dala, klidne i v noci, jen kdyz bych ho nemusela pripravovat :grinning: je pravda, ze jak chlap nema maso, tak se ksichti :wink:
5. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar na paleni zahy mi vzdycky pomahala sklenice mlika...nechtela jsem do sebe rvat zadne "prasky" a jedla jsem po malych porcich a jedla jsem casto :grinning:
5. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@prcekpet Sklenice mléka? To jsem ještě neslyšela. No, po mlíku je mi blbě, ale zkusit by se to dalo :slight_smile: Díky moc
7. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahóój holky, hlásím se opět do Brna, plná zážtků :grinning: Ne bylo to normální, já si vás jen tak dobírám

:wink:
7. lis 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak Ahojky, tak co, přežila jsi víkend bez manžela ještě doma nebo už se Tomášek dral ven?
7. lis 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar Ahoj, nene zklidnil se a je to dobry. Ale zase jsem vstavala o pul ctvrte rano. To uz asi lepsi nebude co?
7. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar Mlíko fakt pomáhá, ale jestli je ti po něm blbě, tak si kup Rennie, ty mně zabírali dobře a musíš hodně pít třeba vodu, abys ty řaludeční kyseliny měla co nejvíc naředěný.

@terak Ten můj malej vstává poslední dny mezi 4.30-6.30 :grinning: Ale že ten ještě nenarozenej tak zlobí... Třeba se pak vyspíš dýl.
7. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar Jsem expert na paleni zahy. Trapi me to uz dva mesice kazdy den :angry:

1) jez mensi davky a zkus vytipovat, po cem te pali zaha (me treba po bilem pecivu, buchtach a koblizkovem teste)
2) nejez vecer, bude se ti to vracet az pujdes spat
3) nelehej si po jidle
4) rennie ani nekupuj, muzu ti je s klidem predat :grinning: Kup si gaviscon, to pomaha okamzite, je to teda hnus velebnosti, ale ta uleva je tam okamzite po polknuti
5) jak psaly holky, tak mliko. Ja skoro vsechno zapijim mlikem :grinning: :grinning: :grinning:

@bufina Vis co, aspon toho vic stihnu. Dnes jsem vysurovala dve patra baraku :grinning:
7. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak No na něco je to raní vstávání dobrý. Já kdybych teď měla vstávat třeba v osm nebo devět, tak bych už asi měla pocit že mně část dne zytečně uteklo, od šesti je ten den hned delší :slight_smile:
8. lis 2010 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina to souhlasim, ale proc se musim budit ve 4 :grinning:
8. lis 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, promiňte, že Vám skáču do rozběhnuté diskuze. Potřebuju jen tip. Kde jste v Brně sehnali postýlku? Chtěla jsem aby byla z buku, měla stahovací bočnici a ještě za rozumnou cenu. Zatím jsem na živo viděla postýlky v Baby expertu vedle Ikey, myslím, že jsou většinou z borovice. Pak Baby star vedle Brena, jiný polský výrobce, ale též borovice. Pak je nějaká prodejna kvalitních postýlek v Bohunicích, myslím svetpostylek, ale to je cenově dost mimo. A to je tak všechno, co jsem našla. V Růžovém panterovi mají myslím dvě postýlky, v Ikee asi tři a v Kika asi čtyři. Doufala jsem, že se mi někde podaří na živo shlédnout postýlky Starlett, ale už nevm, kde bych je měla hledat... Už jsem i rezignovala na stahovací bočnici a koupila si postýlku z Ikey, jenže po rozbalení jsme zjistili, že místo roštu má na dně jen jakýsi sololit (přestože v popisu byl rošt a i vystavený kus měl rošt), takže šla stejně vrátit. Uvítám jakýkoliv tip na prodejnu v Brně a okolí, kde se dají na živo shlédnout jakékoliv postýlky. :sweat_smile:
8. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@xovicka Ahoj, zajdi se podívat do Balli na Tomkovo náměstí, tam mají postýlek hodně. A bukový určitě. www.kocarkyballi.cz
Mají aji e-shop a zrovna sem tam viděla nějakou bukovou postýlku.
http://www.baby-line.cz/47-postylky-a-ohradky-kolebky.html?idProduktu=2553
8. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@xovicka my máme starlet koupenej v obchodě kousek od pionýrské... měli to i s dopravou zadarmo, tak jsme ji vzali, ale měli tam vystavený jen čela :-/ každopádně nás tehdy tlačil čas (nakonec postýlka dorazila v den, kdy se malej narodil :grinning: ) v Balli maj postýlek vystavenou spoustu... Tak snad se fakt zkusit kouknout tam...
8. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina moje zásoba
jsou to 3 platíčka :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Pěkný :slight_smile: Na co kupovat drahý hračky, svíčky stačí a za pár let jim třeba půjčíš i ohýnek :grinning: :grinning: My máme z ikei takový dřevěný cosi, vleze se tam sedm svíček vedle sebe, tak tam Nikolka vždycky dává svíčky a rovná knoty, ať to můžem zapálit.
8. lis 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina mám jede 7 svíček naráz ??? to tam musíte mít ale voňavo :grinning:
8. lis 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek To jo, voní to pěkně a hlavně to voňavý stoupá nahoru do ložnice, tam to voní snad nejvíc :grinning:
8. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky jsem taky z Brna mam 3letyho kluka jsem uz po MD ale jsem doma nikde neni prace ale malej chodi do skolky takze nuda ale zacala jsme doma si privydelavat tak aspon se nenudim teda doufam ze vam neva ze jsem dosla
8. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak uz mam doma kocar :grinning: Smontovanej, uzasnej. Zjistila jsem, ze s nim nevyjedu z baraku :grinning: :grinning: :grinning:

Tak s vami muzu chodit kocarkovat, ale zatim tam muzu dat maximalne psa :angry:
8. lis 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek čus Pandy, ještě díky za ty Soběšický ceny baráků, co jsi mi psala minulej týden, vidím, že v brně a okolí si asi neškrtnem :angry: Jinak na výlet můžeš jet klíďo se mnou, třeba další léto vymyslíme nějakou chatu pro maminy s dětma, tak na čtyry dny pěkně bez chlapů, to by se mi líbilo :wink:
8. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak Díky moc, včera jsem vyzkoušela to mlíko - a fakt to zabralo. Dala jsem si jen tak deci, takže mi ani nebylo blbě a super. Za chvilku mi bylo úžasně. Rennie nekupuju - manžel má doma zásobu, ale stejně k ničemu- pro mě. A když nezabere to mlíko, tak koupím ten Gaviskon. Ale ty tři týdny už to snad nějak doklepu :slight_smile:
Sestra se taky budila ve tři a pak pomalu co hodinu, když už usnula... Já naštěstí spím, jak když mě do vody hodí. Třeba se už připravuješ na to noční vstávání na kojení :slight_smile:
A jak to, že s kočárem nevyjedeš z baráku? Velkej do výtahu nebo do dveří??? Já sháněla malej do auta, aby se vešel do kufru, a když jsme už konečně sehnali, tak se zas nevejde na rampu na schodek, protože je širokej.... Si nevybereš :D
8. lis 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar Mliko fakt pomaha, tak si na to mysli a zapijej tim vsechno. Ten gaviscon je fakt hnus, tak bych ti prala, aby ses tomu vyhnula :unamused:

No ja se budim nekolikrat za noc od minule stredy, to jsem mela poprve docela drsne poslicky. Tak pokud se pripravuji na nocni kojeni, tak dobry, ale nerada bych za par dni zjistila, ze to byla priprava na porod :grinning:

No vyjedu, ale mame v domku takove tri schuzky, pak malou chodbicku a pak dalsi dva schody ven. Musim to nejak natrenovat, prinejhorsim nachystam maleho do korbicky, ven vyvezu podvozek a pak korbicku nacvaknu venku. Bude to boj, ale mamka to se mnou taky zvladala, tak to snad pujde. Tu rampu bych brala, ale neni nna ni misto :( A hlavne mam trojkolku, tak nevim, jakou rampu by mi manzel musel doma vyrobit :D
8. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@myspule123 ahojky
určitě nevadí :grinning:
8. lis 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brzdinka jojo to by se mě taky líbilo :grinning: ,z cenama je to strašný David to tu zdědil jinak by jsme nato taky neměly .
8. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mohly bysme se domluvit na nějakou procházku co říkáte?????
8. lis 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pandysek tk už mám fusáček pro malýho
takto vypadá akorád je světlounká modré barvičky
8. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky děvčata, koukám další brněnská diskuze :slight_smile:
@michmar - tak pálení žáhy jsem si taky zažila po celé těhu :frowning2:, do té doby jsem ani netušila, jak to vypadá, mlíko mi teda nepomáhalo, ale ten Gavicon zabral - kdybys chtěla, mám ho ještě doma, teď už asi nanic, protože po těhotenství to hned zase přešlo :grinning:
8. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko Díky, zatím je to mlíko v pohodě. Taky doufám, že po těhotenství si tyhle problémy dají odchod ;)
8. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Mám podobný fusáček, s kožešinkou. Aby byl malý pěkně v teploučku :slight_smile:
8. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek