• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@terak Aha, tak to bude trošku slalom... Ale s trojkolkou by mělo být jednodušší se tam vymotat. No, tady u toho kočárku je, že se s ním nesmí po schodech, ale mě nic jiného stejně nezbude..
8. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@michmar mě to taky hmed po porodu zmizlo aspoň něco když kila a strie zůstaly :cry:
8. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Taky jsem nějak moc přibrala, takže předpokládám, že se těch přebytečných kil budu těžko zbavovat.
8. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek tak to je super jak to tu zije???myslim povidani??malej me nechce usnout od mimina mame problemy se spanim myslim s usinanim ale snad to bude lepsi kdyz uz bude starsi :slight_smile:
8. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@myspule123 joooo tak to znám ale Verunka jako mimčo spala ale jen do jednoho roku a od té doby si zvykla strašit tak do té 10-11 hodiny , kdyby mohla tak i klidně do 12 ale to už bych ju uškrtila .Stačí že celej den poslouchám -a co to jééé - mami podívej ----- :confounded:
8. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek :grinning: to znam jeste nespi a porad leze do obyvaku ale usne treba ve 22 a vzzbudi se ve 3 a do 5 zlobi a pak v7 ho nemuzu vytahnout :angry:
8. lis 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek jsem pro prochazku v sobesicich jsem dlouho nebyla.
8. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@myspule123 no ta se naštěstí nebudí jen kecá ze spaní
8. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terak super, ještě musíme vychytat nějakej pěknej den a aby se nám to hodilo
ale aby jsi nám na prochajdě nerodila :grinning:
8. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky za ten včerejší tip na postýlky. Zašli jsme do toho Balli a opravdu konečně koupili. Už jsem začínala být bezradná.
9. lis 2010 v 06:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Ahoj a kde jsi ten fusak nakonec sehnala ?
9. lis 2010 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
No a jinak byla dnes u nás noc zase šílená. Malej se co chvílu budil, kňoural, usnul jenom u prsu a jakmile sem ho oddělala, tak se okamžitě zase vzbudil. Už mám pocit že si ze mě dělá živej dudel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek tak na dohodnuti terminu mame zhruba tri tydny, pak uz nikam moc courat nechci :slight_smile: ted jsem zjistila, ze stavka odbiru je planovana kolem toho meho terminu tak snad me nekde odrodi :D
9. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak :grinning: :grinning: Snad se někdo najde :slight_smile: Ale stejně, chudáci státní zaměstnanci. Známá dělá v zařízení pro postižený děti, bere tam asi 13tisíc a jít ještě o 10% dolů, to je děsný.
9. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky pro procházku jsem, jen ted to bude se mnou trochu složitější, protože toho mám moc.Škola, pak má manžel týden volno a pak jdu 29. do nemocnice asi na týden a pak se budu muset šetřit a nezvedat nic těkého
9. lis 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky neměla byste některá zájem???

http://dedra.ecpaper.cz/podzim-zima-2010/#page=1
9. lis 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
9. lis 2010 v 11:36 • saarcik77
@bufina Máš pravdu, že je to celé postavené na hlavu. Dalo by se ušetřit jinými způsoby, ale jak jinak - poslanci si vezmou jen 5% apod. Nj, hlavně že budují budoucnost "podporou" rodin.
9. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
čusik, tak jsem poklidila po obědě, malej pěkně spinká, i když dlouho to trvat nebude :unamused: Dali jsme si pěkně pstruhy od bráchy z rybníčka a manžel odjel montovat cosi. Dopo jsme stihli prochajdu na Panskou Lichu, málem nás tam atakoval splašenej kůň :angry: Za chvilku mám scuka s kamarádkou u cukrárny, takže určitě zhřeším :sweat_smile: :rolling_eyes: Jinak se omlouvám, že moc nepíšu, nějak není v poslední době čas, Vašik je pěknej usurpátor, nevydrží chvilku sám. Taky jsem mu dělala zeleninku do zásoby, abysme nemuseli kupovat, dneska měl poprvé i králíka rozmix, celkem mu to jelo, mrkev ta je horší, ksichtí se u toho asi takhle: :frowning2:
9. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holkyyyy jak bylo??dneska super jsme udelala tolik prace zitra valim do vanovky na kafco mam tam sraz s byvalou kolegyni tak se tesim .Malej dneska spal ve skolce az skoro do 15.30 jsme pro nej dosla a mel jen pyzamo :grinning:
9. lis 2010 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, můžete mi poradit, jaký teploměr pro prcka koupit? Resp. kolik v lékárně stoji? Díky
9. lis 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar Kup ten obyč, digitální, myslím že stojí kolem stovky. My máme aji dva dudlíky s teploměrem, ale ty sou na prd.

@myspule123 Sem byla na kafíčku s kolegyní z práce včera. Bylo to super, malej spal a Nikolka si tam hrála s jinýma děckama, takže sem měla chvílu úžasnej klid. Bych chtěla zkusit školku od pololetí, jestli se jim tam třeba nějaký místo neuvolní, jen na pár hodin týdně, už se mně zdá že se malá doma nudí.
10. lis 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bufina jééé jak já bych chtěla mít chvilku klidu :cry: a ještě sedět někde na kafíčku
malej poslední týden je extra protivnej , furt mrčí řve,nic se u nelíbí - ach jo
10. lis 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Třeba ho zlobí zoubky ne? Sem byla dát ráno auto do servisu, došla sem dom a jenom sem viděla jak se malej zase řítí ze sedačky dolů, chudáček malej. Tentokrát to naštěstí nevzal hlavou o stůl. Tak to dopadá když hlídá táta. Já když ho tam mám, tak su u něho, nebo když vím že bude chvílu bez dozoru, tak ho připoutám. Sem ho tam dala s tím že mu dá David snídaňu, tu samozřejmě nedostal a David seděl u pc :rolling_eyes: To abych měla strach někam, jít....
10. lis 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina tak to ti popreju hodne ststi ponevadz ja malyho do normalni skolky nedopstala a to jsme mela 3 prihlasky nesplnovaly jsme podminky ja byla jeste na MD ale nezajimalo je te od zari musim do prace a malej nemel do 30.8 4 roky takze abych mohla byt volna tak jsme sehnaly soukromou tu nejlevnejsi co jsme nasly v \brne 2500skolny ale od zari to zvedly na 2990 plus 700 obedy hruza des ale jian moznost nebyla a ted cekam jak bude zapis a hned zkousime statni tak uvidim
10. lis 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina jeziiiiiiiiiiiiis chudak malej no jo chlapy ja kdyz nekam chci jit vecer treba nanejakej sraz tak ten muj me hlasi napred ho uspi a pak jdi :grinning: ale jinak pohoda mam tri deti takze uz i holky pomahaji
10. lis 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@myspule123 No to jen zkusím a uvidím, naštěstí to není zas až tak nutný, když mám malýho. Ale až mně skončí rodičovská a malým, tak nevím. Budou mu 3 roky v prosincu, což je hodně blbý.
10. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@myspule123
to stojí 3 litry měsčně + 7 kil obědy ?
10. lis 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je malej je 18.9 takze taky blby datum :frowning2:
10. lis 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@myspule123 naša malá je 25.9. proto sem letos školku ani nezkoušela.
10. lis 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek