• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@bufina proč toho chudáčka furt házíte po zemi čoveče
10. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :wink:
10. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 rano - spíš skoro odpoledne .To jsi teď vstávala :astonished:
10. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky nemate nekdo v Brne kozniho? Shanim pro manzela :frowning2:
10. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja musela uz jiny maly nemam
@elfka11 ahojky no je skoro poledne :grinning: ale taky bych spala
@pandysek :Néééé jsem vstávala dnes v 7.07 to neznám.Tak Emča papala a pak jsem si myslela,že bude spát,a prdlačka. :grinning:
10. lis 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s tema skolkama atd. Ja pockam az porodim a po novem roce si davam zadanku na jeslicky :grinning: :grinning: :grinning: Pani rekla, ze cim driv, tim lip. Chtela bych ho tam upichnout uz v tom roce a pul. Na jeden den v tydnu. Prospeje mu byt mezi detmi, prece jen, co porad s otravnuo matkou doma ze? :angry:
10. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jo je to soukroma skolka nejlevnejsi co jsme nasly v brne
@myspule123 Zrovna rano jsem se pres nejaky odkaz dostala na anglickou skolicku. 9000,- + 60 kc stravne denne. Nu, jsou to cely vylozene lidove :grinning:
10. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ahoj já jsem byla s ekzémem u dr. která sídlí jak je Masarykova a Josefská, tak narohu, vchod je tam jak je bamkomat české spořitelny, ale nevím jak se jmenuje
10. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jj to my jsme v ceske skolce a kdyby jsme ho daly s anglickymi prvky tak mesicne 5000
10. lis 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak ale nevim co všechno dělají a co potřebuješ ty . já kní chodím se znamínkama - Trepešová - respektive kni na plastiku
10. lis 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@myspule123 to člověk aby vydělával jen na školku . Já zkusím dát taky přihlášku a jen na dopoledne aby si vyhrála - ale uvidime nejspíš taky ne když berou z 50 jen 8 a to předštoláky :confounded:
10. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ale manzel chytl v bazene nejakou plisen na nohu. Zacal si to lecit, ale velice inteligentne si to mazal rukama, ktere si pak asi neumyl a chytlo mu to i ruce. Jsou to jen takove puchyrky, jakoby suche kuze, ale resi to s kozarkou uz mesic a pul a porad to tam ma. A ja se bojim, aby to nejak neprenesl na malyho, tak chci aby se mu na to mrknul nekdo jiny.

@myspule123 No a to tech 5 000,- v porovnani s nekterymi skolkami, je jeste vcelku malo :unamused: Treba ty jeslicky, byt jsou statni, tak nas vyjdou na 4500,- mesicne, jako kdyby tam chodil denodenne. Ale na ten jeden den v tydnu to bude unosne a pak uvidime.
10. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Takze to abych zacala uz ted sporit na nejaky sponzorsky dar skolce jo? To je stejne hrozny, kdyz si vezmes, ze v Brne!!! nejsi schopna upichnout decko do skolky.
10. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no prave prednost na predskolaky a pak 4lety a pak podle data narozeni je to desny reknes si Brno neni problem ale je a velkeeeeej
@terak no to je kdyz jsme koukala na ostatni je to od 10 vys taklze jsem rada za tech 3000plus700 obedy a nejvetsi sranda je ze holky 14a17 let maji obedy za 600 :grinning:
10. lis 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak ješkovi oči . No kožařky jsou na hov.. malé se dělá v zimě cosi na tvářičkách a na kožní řeknou to je na něco alergie -zkuste pozorovat zčeho - letos se ji to udělalo zase a už tam radši ani nejdem
David chodil taky na kožní na Lesnou na polikliniku ,loupala se mu kůže ve fousech a té bylo tak 99 ,5 let a sotva viděla jeho natož to co se mu udělalo .Dala mu mastičky a ty vůbec taky nezabraly ba naopak to měl ještě horší
No a jestli se mu to přeneslo dotekem z noh na ruky tak je to docela možný že tím nakazí malýho - protože podle mě je to přenosné
10. lis 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@myspule123
a pak že matky jsou lenošné a nechtějí chodit do práce a jen brát podpory ,ale kam z děckem to už nikoho nezajímá .Zachvilku budou nacvakaný i ty soukromí
10. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jako ja nic nemam, takze prenosne uz asi ne, protoze jinak bych to mela urcite taky. Uz jsou to jen takove vyschle puchyrky. Koupila jsem mu na to bambucke maslo s vytazkem z marihuany, melo by to pomahat na atopicke a kozni problem. No a pomaha, ale jen nez mu to zase vyschne, pak je to tam zas. Jen by mi stacilo, kdyby se na to nekdo podival a rekl, ze je to v pohode.

A zkousela jsem volat trem kozarkam a vsechny objednavky az na konci prosince nebo od ledna :grinning: :grinning: :grinning:

No to vis ze budou nacvakle i ty soukrome. Ja teda dikybohu muzu pracovat z domu, ale tim, ze nepocitame s druhym mimcem, tak proste nechci aby sedel se mnou doma. Chci aby byl mezi detmi. Prece jen v kolektivu (nebo pak se sourozencem) se to dite vyviji rychleji, zacne driv mluvit a pod.
10. lis 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek prewsne ja tak chtela do prace ale stejne jsem na pracaku protoze skolka otvira az v 7 a to uz nikdo neni doma takze potrebuji praci na 8 nebo 9 ale jen do tech 15 a nikde nic vsude bud na rano nebo do noci :frowning2:
10. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jo jinak ja mela taky jednou plisen na nohou a dr me dal masticku canesten a pomohlo to okamzite je to prenosny tak bacha na to tady mas k tomu neco psany me to pomaha na 100% http://www.ordinace.cz/clanek/canesten-krem/
10. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak a muzou to i deti od 2 let
10. lis 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myspule123 no, tak presne toto mu nepomohlo :angry:
10. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak tak to máš fajn že můžeš pracovat z domova , to umě nejde :cry:
si nedokážu představit kdybych dělala v nějakým hypoušu za pokladnou brala 8 měsíšně a 5 ztoho dávala na školku a to v případě jenoho dítěte , u dvojčat nebo rok dětí po sobě bych se šla odstřelit ,protože to už by byl člověk v mínusu
Vy nechcete druhý mimčo ?
10. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Zatim asi ne. Problem je, ze mame dost velkou hypoteku a nejsem si jista, jestli bychom byli schopni dvema detem zajistit kvalitni podminky. VIm, ze penize nejsou vsechno, ale nerada bych, abychom se pak dostali do nejake nebezpecne situace. Tu hypo mame 19 000 a k tomu inkaso na barak. Ted to zvladame v pohode, ale vubec netusim, jak pak vypada rodinny rozpocet s detmi :confused:
10. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak aha tak neco najit na netu OŠETŘUJÍCÍ SÉRUM MYCOSIN 20 ML (Cannaderm)
Mycosin - ošetřující sérum z čistého konopného oleje, se šalvějí, arnikou, citricidalem a alkoholem pro speciální péči o pokožku s projevy mykóz. Obsažené účinné látky a kyselé pH séra podporují přirozenou regenerační schopnost kožních buněk a zvyšují obranyschopnost pokožky proti kvasinkám a plísním. Po aplikaci séra rychle dochází ke zklidnění a zvláčnění pokožky a omezení nepříjemných průvodních jevů mykóz. Při dlouhodobém používání séra se upravuje celkový stav a obranychopnost ošetřované pokožky, dochází k výraznému omezení výskytu plísní a mykóz na pokožce. 259kc
10. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myspule123 Je super, to je asi presne to, co potrebuje. Skocim to odpoledne kopit, diky za tip. Ja jsem mu vzala tohle: http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=5802&product_slug=konopny-balzam-bio-karite-bambucke-maslo-s-konopim-50-ml-saloos Pomaha to, ale asi to neni presne na ten jeho problem. Kazdopadne muzu od te znacky doporucit i ty ostatni vyrobky.
10. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no docela tak normalne rozpocet vybavit dite zaklad co jsme mely my protoze jsme mely malyho po11 letech tak jsme nemely nic a musely vse koupit vyslo nas to tak na 10-15tisic ten zakald co bylo potreba a pak plinky obleceni ja ze jsem dlouho kojila takze na jidle jsme usetrily ikdyz ja mam dospeli holky takze taky moc ne no a ted je nas vlastne 5 a platim vlastne za decka 1900 mesicne obedy plus skolka 3000 a pak inkaso a jidlo vetsinou se sni celej chleba za sden mliko ve velkym a to nemluvim o piti
10. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek