• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@bufina Tak porad lepsi, nez kdyby ti brecel kvuli unave, ale v postylce odmital spat :frowning2: Hele a vy mate psa?

@pandysek Je nadherne a jsem za to strasne rada, protoze nemam zadnou tehu zimni bundu. Jen jeden svetr a jedno ponco. Ale souhlasim, ze by takhle mohlo byt do jara. 14 stupnu, trosku vetrik, slunicko... paradicka. Jdete nekam ven? Nas ceka montaz dvou komod a uklid bordel mistnosti, kterou se pokusime promenit v decak :grinning:
13. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Já ho dávám do postýlky vždycky jak usne hned večer, ale v noci je to naprd. Bych musela čekat než usne, pak ho tam přendat, by se pak třeba hned vzbudil... Máme velkou postel, tak tam máme včichni dost místa. A mimča sou stejně radši u mámy. Mně se malej budil v noci po třech hodinách na jídlo a jednou když sem ho nedala zpátky do postýlky a zůstal u mě, tak spal v kuse 5 hodin, jak byl spokojenej. To sem teda ale chtěla aby spával hlavně ve své postýlce. Přece jen je předčasně narozenej a tam má monitor dechu, kdyby něco. Psa nemáme, jenom králíka :grinning:
13. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak mám slíbeno výlt na panskou líchu za koněma ,ale nevim nevim ,malej teď chrví tak aby nám pak vydržel sedět v kočárku
@bufina já bych se spíš nevyspala kdyby byl v postýlce -musela bych ho furt hlídat ,takhle když ho mám u sebe tak jakmile se pohne nebo něco tak se probudim
13. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Já sem právě byla v klidu, když tam má ten monitor dechu. Když těch pár měsíců spával celou noc, tak sem se vyspala krásně taky, protože sem věděla že kdyby něco, tak začne pištět.
13. lis 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak co, byly jste u koniku?

No ja jsem dnes nachystala postylky. Uz od te minule stredy se sama sobe nejak nepozdavam, deje se neco divneho. A dneska to teda byl mazec, mela jsem poslicky snad po pul hodine. Takze kdyz uz jsem to povleceni zehlila tak jsem si to rovnou nachystala, kdyby mladej nahodou chtel ven driv.

A taky jsme poskladali s manzelem ty dve komody z ikei, ale teda uz jsme vysli ze cviku. Delali jsme to vic jak tri hodiny a jsme teda uplne hotovi :rolling_eyes:

@bufina Ten monitor je super, i kdyz ti treba nikdy nehouka, ale je to pro klid duse. Taky uz ho mam zapojenej :grinning:
13. lis 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No a hlavně ty moje obě dítka patřili do rizikové skupiny, díky tomu že se narodili o několik týdnů dřív. A když malej hezky spával, tak sem fakt v klidu prochrápala taky celou noc, nemít ten monitor, tak su každou chvílu vzhůru a poslouchám jestli dýchá. Takhle sem jenom občas koukla na světýlko, jestli bliká pravidelně v delších intervalech, nebo rychleji. To jde tak podle toho poznat jestli hluboce spí, nebo se už pomalu začíná budit.
13. lis 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina A to ma i ruznou intenzitu blikani? Jako cim vic vzhuru, tim casteji to blikne?
13. lis 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak ty prosimtě nechce si jit radši lehnou nebo sednout s nožkama nahoru .Se nedivin že ti je divně ,oblíkat postýlku ,stavět postýlku ,stavět komody atd.
Šetři se budeš to potřebovat ,já tak ydělala machry a měhem půl hodiny kontrakcí jsem byla vyřízená a hrooozně unavená a usínala jsem v chůzi
u koníků jsem nakonec nebyly, vařila jsem guláš na zítra tak jsem vylezly ven až ve 4 a to už se stmívalo asi půjdeme zítra ,ale bude tam asi lidí jako smetí
13. lis 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Uz sedim s nohama nahore :grinning: :grinning: :grinning: Kdyz me lezet nebavi, nudim se a pak jsem protivna, takze se mnou neni k vydrzeni. No a taky pak v noci nespim. Zacarovany kruh. Asi pujdu pochroupat nejaky lneny seminko a pujdu si cist.

Proc myslis, je tam nejaka akce nebo zavody? Ja jsem ted uplne z toho konakovskeho prostredi vypadla, tak vubec nevim kde se co deje. A ani nezjistuju, aby me to nemrzelo. Tak gulasek joooo? No ja delala smazeny rizky s brkasi a zitra me ceka vepro knedlo zelo ... manzel si porucit, co bych pro nej za ty smontovany komody neudelala ze? :grinning:
13. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Covece, ale jako nevadilo by mi zacit rodit :angry: I kdyz, jeste 23.11. jdu k holicovi a 26.11. na Harryho Pottera, tak to bych jeste rada stihla. A pak uz budu chodit kocarkovat s vama :sunglasses:
13. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak :grinning: :grinning: :grinning:
šak nemusíš montovat a pracovat, je tam krásně tak šup ,manžela za ruku a tradá na celej den na výlet - krásně tě to unavý ,čerství vzduch tobě i mimču prospěje a v noci budeš spinkat jak budulínek a aspoň vyšlapete to knedlo vepřo zelo :grinning: :grinning:
řízečky bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nene nic tam asi není ale když je hezky tak tam lidi chodí na procházku ,je tam les ,hospoda, koníčky
13. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak My máme nanny monitor, nevím jak je to u jiných, ale tady to světýlko bliká různě rychle podle toho jestli mimčo v klidu spí, nebo ne...
14. lis 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina On ten nanny je uplne to stejne co babysense, takze tam to asi taky tak bude. No musim vysledovat.

@pandysek Tak dneska asi žadny vyšlapávání zelní nebude. Mlha přede mnou, mlha za mnou. Ale co, ja si stejne vezmu jen kousek a zbytek schovam manzelovi do prace na obedy. Usila jsem si na sebe bic. Parkrat jsem mu uvarila obed i do prace a ted to vyzaduje kazdy den. Pry mu v hospode nechutna a chce obedy z domu :grinning:
14. lis 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak jojo to znám .Když jsem chodila do práce tak jsme jezdívaly na meníčko do hospody a teď když jsu doma tak tam přeci nebude chodit a jezdí domů na obědy :angry: takže nic jinýho nedělám než furt vařim
14. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - tady je teda krááásně a svítí sluníčko :dizzy_face:, my vyrazíme na chalupu

@pandysek - holt domácí je domácí, taky jsem si radši do práce nosila zbytky z domu, než chodit na meníčka, akorát teĎ co jsem doma, tak už pomalu nevím co vařit :angry:
14. lis 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jojo, to budeš mít úplně stejný.

My dnes čekáme návštěvu, takže sem dala spát malýho, Nikolce pustila dvd a už mám zametený, vytřený, králíkovi sem vyčistila klec a ještě půjdu vydrhnout koupelnu, umyt wc a utřít tady prach....
14. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Sluníčko svítí fakt hezky. by se mně to líbilo pořád, pak by mohl na vánoce napadnout sníh a po novým roce by mohlo být zase sluníčko až do jara :grinning:
14. lis 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Dneska ste spali docela dlouho ne? Malej včera večer usnul už o půl 6, sem myslela že mě jebne, že budem vstávat nejpozději o pěti a nakonec se vzbudil až před šestou :slight_smile:
14. lis 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina - joo, takový počasí bych brala taky, vlastně na tom sluníčku až tak netrvám, ale hlavně ať neprší a nesněží :grinning: :grinning:
my jsme dnes vstávali v 7 :angry: , bych tak j eště hodinku brala, ta šestá by mě asi zabila :grinning:
14. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Já sem si už nějak zvykla. Po změně času vstával malej 3 dny po sobě ve 4.30, před tím 5-5.30, tak su ráda aspoň za těch 6 hodin.
14. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko No tak ted uz tu taky sviti slunicko. Sli jsme se psem a sla jsem ve 3/4 teplakach, balerinkach a mikine. Modelka jak blazen, ale bylo mi docela teplo. Uz jsem se chtela svlikat jen do tricka. No a ted me ceka vareni vepra-knedla-zela, vysati obyvaku, a debordelizace mistnosti, ktere bych rada od vecera zacala rikat detsky pokoj :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina vtipálku .malej zmetek vstával o 5 . já šla spat v jednu ,takže druhej den už spin po 4 hodinách a jsem vyžízená
prdlajs David odpojil počítač - spravoval kamošovy druhej ,tak jsem ho ukecela na zapojení na chvilku
14. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jejda, tak že by vám už taky začalo vstávání brzo?
14. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jestli jo tak ho asi brzo uškrtim
14. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek neboj, tak za týden si zvykneš :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina zas jsi jedla vtipnou kaši
přijdete teda tenhle tejden na návštěvu?
teda ten co bude
14. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Nene, vtipnou rajskou s těstovinama :grinning: Jasně, dojedem, středa nebo čtvrtek?
14. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no to já nevim kdy .
já jen abych věděla kdy mám zas ten binec poschovávat do skřiní aby nebyl vidět a prach zamést pod rohošku :grinning:
co vám mám koupit na mlsání a na pití ? Jestli bude hezky tak bysme šly natu prochajdu do toho lesa ne naty hříbky jak chtěly ty dvě opice
14. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Nekupuj nic a na bordel sme taky zvyklí :grinning: Mně je to fakt jedno, David je ty dva dny v práci, takže se mu nemusíme přizpůsobovat.
14. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Teď mně napadlo, že si to stejně asi upřesníme některej další den. Nevím kdy bude mít děda pohřeb, mohlo by to vyjít asi na čtvrtek nebo pátek. Protože zítra to budou zařizovat, hned druhej den to určitě nebude a pak je ve středu svátek. Tak ještě uvidím.
14. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek