• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@bufina ok - já myslím že vám to vyjde na čtvrtek - tak uvidíme ,stejnak si píšem 24 deně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že jsem se neukázala, ale byla jsem s manželem o víkendu pryč (bez dětí) a jinak mám toho docela moc.. hlavně to focení :grinning:
Tak se prosím nezlobte, že jsem nereagovala.
15. lis 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojky holky :wink:
15. lis 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda ,
nějak to tady tento týden budu flákat -nestíham
@elfka11
mě můžeš jít příšti týden ve středu podpořit na Alšovu ulici k autoškole v Černých polích,budu se tam nervovat před závěrečkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pak uvidíme jestli neudělám zkoušky tak nový vlásky mít nebudu :cry: :cry: :cry:
a co je uvás nového ????
15. lis 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Příjdu a budu držet transparent na podporu :wink:
15. lis 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :U nás je to fajn :slight_smile: Emoušek v pořádku.,měla jsem sraz v sobotu se základkou po 17letech :grinning: :grinning: No ani nechtěj vědět kdy jsem došla.Chtěla jsem se zeptat u nás frčí Nutrilon,ale někdy se nám stane,že blinká i po jídle třeba hodku až dvě??,
15. lis 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
no to doufám
17 let-tolik ??? :grinning: :grinning: no jo no když maminka chlastá ,tak dcera zvrací --- ne ztoho si nic nedělej malej blinká doteď .záleží jestli je to jen blinkání nebo zvracení (jestli je to podtlakem )Blinkání- si myslim jestli není přepapaná ,nebo může být málo odbrknutá a jestli už pase koníčky a leží na bříšku tak ji ta bublina z bříška vyjde i s jídlem
a jestli zvrací tak bych radši došla k doktorce
15. lis 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :JJJ je mi 31:slight_smile:Tak zvrací a ublinkává jak se to posuzuje?Jako ublinkne si někdy,že si málo brkne nebo je přepapaná.A po pár hodinách jí to jako vyteče s pusinky koutkem a už je vidět,že je to trochu ztrávený.
15. lis 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky zitra mame fovceni ve skolce jsme zvedava v nedeli zvysena teplota spal me od 12-16 a pak jakoby nic a dneska taky v pohode tak nevim co to bylo tak zitra uz jdem do skolky :slight_smile:
15. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
no já to počítala a mám to 12 let to je děs jak to valí :confounded:
jo tak to je vpoho to je ještě ublinknutí -kdyby to bylo špatný tak by ji to zté papulky muselo vyhrznout(no prostě klasický zvracení) ještě asi nemá vyvynutou pořádně tu klapku co ji to jídlo udrží v tělíčku
15. lis 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@myspule123
roznášet bacile jo :grinning:
to je klasika - to je určo ta dvoudení chřipajzna
15. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Tak občas je toho jako víc a tak to zní hrkne,ale mamča říkala přesně co ty. :wink:
15. lis 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek byli jsme doma ale snad to je v poho
15. lis 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 Ahoj, u nás to blinkání bylo děsný, až teď skro v 11ti měsících se mně zdá, že to začíná přestávat. Sem malýho měla po kojení v sedačce, půl hodimy byl v klidu a pak stejně začal ublinkávat a třeba ublinkával další dvě hodiny, nebo jak píšeš, začal až za dvě hodiny po jídle. Takže když sme někam šli, nosila sem sebou oblečení na převlečení, bryndáky a absolutně bych nikam nevyrazila bez látkové plíny. Vyblinkal toho vždycky snad půlku. Sem mu nakonec koupila aji Nutrilon AR a dávala mu ho 1x denně. To byla jistota že v něm zůstane celá dávka mlíka. Doktorka pořád říkala že dobrý, hlavně že přibýrá a že se to s věkem a zavedení příkrmů zlepší. Zlepšilo se to jenom trochu. Na oběd dostal třeba brambory s něčím, takže celkem tuhý jídlo, ale jakmile to zapil čajem, v bříšku se to zředilo, tak to šlo po troškách zase ven... Teď už naštěstí blinkne tak jednou denně :slight_smile:
16. lis 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jojo, vezmem transparenty a budem mávat u silnice, až pojedeš kolem :slight_smile:
16. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina hahahahaha
dneska jsem udělala 3 kopance za který by mě komisař vyhodil :cry:
nerozjela jsem se na přes ručku do kopce
prej jezdim moc rychle a že u přechodu mám přibrzdit na 20 a plazit se , už vidim kdybych tak jela normalnim autem bez nápisu autoškola ,tak mě zaprvé řidiči zamnou sežerou a za druhé to domě napasujou protože to přibrdim z 50 na 20
a málem donás nacouvala ženská co něco hledala v kabelce pod sedadlem - to teda byla její chyba
16. lis 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No nevím, vyhodit jen třeba za to že se nerozjedeš přez ručku... Ale tak to se dá natrénovat ne? Brzit bys opravdu mohla pozvolna, protože pak chudáci děcka v autosedačkách, když dupneš na brzdu a navíc nikdy nevíš kterej debil ti skočí na přechod přímo před autem... No a pod sedadlem taky věčně neco lovím, nebo podávám něco dozadu Nikolce, takže mám taky pocit že u toho řízení z poloviny cesty mám oči někde jinde než na silnici. A to nemluvím o tom, že když se teda věnuju řízení a mám malýho vedle sebe, tak mě pořád tahá za rukáv.
16. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak jako když jsou tam auta nebo,tak tak to beru tam jezdim pomalinku ,ale tam kde vidim kilometr kolem dokola přechodu mě to přijde uhozený - například když jedeš tou 4 proudovkou na Lesné směr Sobule nebo na opak
no uvidíme snad to dopadne dobře

už víte co budete kupovat svým drahým polovičkám na Vánoce ?Já absolutně nevím co , je pravda jak mě poslední dobou ser.. tak bych mu neraději nic nekoupila :confounded:
16. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahoj, teda co to ctu??? Co to bylo za debila?

1) Pres rucku do kopce mam kolikrat problemy i ja po 9ti letech co mam ridicak
2) Jezdim po meste jak prase, je pravda ze pred prechodem mas zpomalit, ale kdyz je prehledna situace?
3) Zenska do me takhle nacouvala minuly tyden. Zaparkovala jsem za ni, ona se jala toho, ze chce odjet a nepodivala se do zrcatka

Fakt nakaslat, jako kdybys dala blbe prednost nebo neco, tak te asi taky vyhodim, ale tohle jsou takove blbosti .... :rolling_eyes:

Jinak manzelovi budu kupovat asi nejaky ten hifi system, nasla jsem samsung asi za 2 000,- tak se mrknu po obchodech. Ale zalezi na tom, kolik bude penizku. Pak mam v zaloze takove ty vdecne darky jako hru na PC (ano, muj 31 lety manzel si porad hraje hry na PC), parfem, neco na sebe atd.

Jinak jsem dnes byla poprve v porodnici na monitorech, delala mi vysetreni cipku, tak pry jsem otevrena na 1 cm. Prd vim, co to muze znamenat. Ale uz jsem ji nahlasila, ze chci pristi sobotu rodit, tak at to nejak udela :grinning: :grinning: :grinning: A uprimne ... poprve za cele tehotenstvi jsem mela prdel stazenou strachy, kdyz jsem sedela v te cekarne :frowning2:
16. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak no ahojky
co to znamená -že zachvilku budeš rodit .
16. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak jo a stěma hrama na pc - to je unás taky ,ale jen hrou bych se mu nezavděčila :confounded: brblal by že mu to nestíhá grafika a že by chtěl novou grafárnu + ještě tamo protože by to stou graf. kartou nejelo atd . Zachvilu by si vymyslel že chce celej novej sčot .
16. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no mě povídej, manžel ma playstation, tak u toho sedí každej večer když je doma. Zrovna včera si koupil novou hru. Takže naše tříletý dítě už ví co je to zombie, na sestřenku křičí já tě zabiju a včera sem jí řekla večer že už musí spát a ona teda že jo, že jinak by přišel upír a vysál jí krev. Bych se ju měla bát pustit do školky, co by tam děckám asi říkala :grinning:
16. lis 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No jo 38tt, to už můžeš porodit kdykoliv.... Si říkej že když to šlo dovnitř, tak to musí jít aji ven :grinning: I když dovnitř to bylo o dost příjemější :grinning: :grinning:
16. lis 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK jsem rada, ze nejsem jedina, kdo bude ted mit doma dve deti :slight_smile: Ale zase je to lepsi, nez kdyby chodili do hospody atd. :confused: Ale problem se vyresil, k vanocum chce nove bryle, takze hifi se rusi, dostane bryle a hru.

Jako ja bych klidne rodila, vsak jsem to rikala hned te doktorce, ze jako nejpozdeji tu pristi sobotu :grinning: Spis jen ta propustnost na jeden prst, jestli je to proste normalni v teto fazi a maji to vsechny, nebo jestli to indikuje ten blizici se porod.

Holky muzu se zeptat, vyuzily jste ty nepropustne podlozky na matraci? Me prijde, ze to ma vyznam az se trenuje spani bez plinek. Nebo jsem mimo?
16. lis 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak vedle jak ta jedle -hele je to výborná věc určitě si to kup a né jednu - malej když spí vnoci a šáhnu naněj tak je každej den počůranej - durch .Plínky stojí za prd přes den to je vpoho a to přitom cestuje ,ale nechápu proč v noci - jestli čůrá víc či co :confounded:
no hele z rozenim já zkušenost nemám ale já ve 41 týdnu byla celá zavřená a pak po vyvolávačce jsem byla max 2 cm u obouch dětí otevřená a dál už jsme nedošly

já mu asi koupím tančík nebo asi zase nějaký letadlo na ovládání je dotoho magor ,ale nebude to mít jako překvapení což je naprd ,protože si to musí sám obědnat z Honkongu
16. lis 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ajo, no to je blby, kdyz si tu vec musi objednat sam, ale ja to tak mnohdy taky mivam. Ted nam prisel slevovy katalog z allure, mame tam klientskou slevu 40% a on si to schoval, jakoze do budoucna... tak jsem to v prvni fazi prolistovala, jakoze bych neco koupila kamaradce a nahlas jsem prohlasila, ze v nove kolekci nic moc a ze ji asi nic nevyberu a aby to pak pochopil jako uplne, tak jsem asi za dva dny pronesla neco ve stylu, ze tu svou bizuterku stejne budu muset uklidit nekam hluboko do supliku, ze s malym nebudu moct nic nosit. Tak doufam, ze to padlo na urodnou pudu a pod stromeckem nenajdu nausnice nebo neco podobneho....

Aha, takze podlozky muzu rovnou koupit 4, protoze mame normal postylku a pak cestovni v obyvaku a abych to mela na stridacku na vyprani. No parada .... Dekuji za radu :slight_smile:
17. lis 2010 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zkouším zase fotit.. tak jestli chcete, můete mrknout na mé stránky na Facebooku a pokud by jste chtěli nafotit, můžeme se domluvit :wink:
Jinak co je tady nového.. člověk tu den dva není a už musí dočítat takové romány :grinning: :grinning: zítra je svátek, tak to pojedou v TV pohádky a já u toho budu aspoň moct uklízet :wink:

Kdyby jste si nááhodou nepamatovali stránku, tak jsem Vám ji poslala do IP.
17. lis 2010 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Nevím teda přesně jakou nepropustnou podložku myslíš, když chceš kupovat 4.... My máme v postýlce takový ty na přebalování, co se prodávají třeba v DM a je jich tam 10. Nebo úplně nejlepší sou Happy, těch je v balíku jen 5, ale zato sou fakt veliký. Malej se v noci nepročůrává, ale když byl malinký mimuško a měl tekutý kakání, tak mu to asi 2x hrklo až na záda a bylo to na prostěradle a trochu aji na té podložce. Takže je to dobrá věc. Kdyby se malej teď v noci prořůrával tak by to bylo blbý, protože spává v pytlu, tak bych mohla prát všechno.

@lucka.adis To je super, tvého fotografického umění asi využijem, pořád říkám tomu mýmu že chcu nějak hezky nafotit dětičky, že bysme měli někam zajít.
17. lis 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis Mrknu na to, diky.

@bufina Aha :slight_smile: Ja myslim treba toto: http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=1132781
Napsala jsem to blbe, neni to podlozka, ale matracovy chranic. Ale na zacatek, nez se naucim poradne prebalovat, tak by asi byly lepsi ty jednorazovky. Ja jsem sehnala tyto: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/terak/album/kosmetika-pro-mamku-a-mimco/5583083/ Bylo mi receno, ze ty geriatricky jsou dokonce lepsi a nestoji tolik.
17. lis 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Sem si myslela že asi myslíš ten chránič matrace. Ty druhý teda neznám. Sme používali jen ty z DM, Happy, nebo sem koupila v lékárně ty obyč co se používají v nemocnici. Ty má v posteli pod prostěradlem Nikolka, sou obrovský.
17. lis 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek