• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
ahojky
@terak no nevim nevim já mezi kontrakcema nemohla dojít ani na záchod :sweat_smile: a napeč těch marokánků víc já je taky můžu.taky bych je měla začít dělat ale má je ráda tvrdý a perníčky taky .
18. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak to máš dobrý, já sem měla porodnicu 40km daleko a nikde nikdo kdo by mě tam odvezl :grinning: Takže mně rupla voda dopoledne o půl 12 a do porodnice sem dorazila až před sedmou večer :slight_smile:
18. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak A v plánu máme jet k Pandyskovi :grinning:
18. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Tak jedte jedte :slight_smile: Dneska je pekne pocasi na kaficko nebo na caj nekde pod dekou. Ja jsem teda litala po ikei a ted umiram na gauci :grinning:

A do jake porodnice jsi jela? Nebo spis odkud, ja myslela ze jsi z brna :slight_smile:
18. lis 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
dala jsem si tam nějaký fotky -tak je můžeš ukázat Davidovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přiště vem ten foťák David říkal že se ti naněj mrkne v práci
18. lis 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Hezký fotky, určitě ukážu. Aji Nikolka už koukala :slight_smile:

@terak Su z Brna, ale byla jsem na víkend u bráchy v Bučovicích, tenkrát býval ještě sám, jen si brával na víkendy dcerku, tak jsme je tak trávili spolu. Když byl manžel celej víkend v práci, tak co s malou samy v Brně. Tu sobotu akorát byl na fotbale, jedinej rozhodčí, takže tam musel zůstat až do čtyř. Tak sem byla ráda že mně jen rupla voda a jinak se ještě nic nedělo. Ale kdybych nemusela hlídat i jeho malou, tak sem sedla s Nikčou do auta a jeli bysme hned do Brna. V Bohunicích se na mně koukali docela ošklivě, že mně prdla voda už v poledne a dojela sem až skoro večer. Mělo by to být do dvou hodin...
18. lis 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Teda to jsi docela drak :frowning2: Me ted porad vsichni opakuji, ze kdyz prdne voda, tak okamzite do porodnice :pensive: No ale tak hlavne ze to dobre dopadlo. To si nedokazu predstavit, ze bych byla treba nekde v obchode a prdla by mi voda :grinning:
18. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak měla bys tam být do dvou hodin, rizika předpokládám že víš jaký sou, že to máš nastudovaný, sem je taky věděla, ale dřív to prostě nešlo tam jet. Neboj, kaluž by pod tebou nebyla, ale ryfle by vypadaly že ses počůrala :grinning:
18. lis 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Ja ani nevim kolik te vody je, jako jestli je to na litry, nebo na deci :grinning: A rizika ... no nevim, ja mam naucenou mantru - praskne voda -> jede se do porodnice :angry: Ale vetsine holek to pry ani nepraskne, treba az na porodnim salu, tak uvidime no. Doufam ze mi nepraskne, az budu na harry potterovi, to by me Tomas teda nastval :grinning:
18. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že jsem se teď nějak neozývala, pustila jsem se s vervou do práce, abych to tu dozvelebovala a dochystala na příchod malého štěstíčka... Dnes jsem byla podruhé - a naposledy - na monitoru. Jindříškovi se to tuze nelíbilo, převaloval se sem tam :D Je to zlatíčko.
A jak zvládáte pořádné podzimní počasí vy? Já mám zakázáno vystrkovat nos (od manžela), abych nechytla nějakou chřipajznu :slight_smile: Ale stejně to porušuju :D
18. lis 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ty máš aspoň dobrý, že už jsi zažila poslíčky. Já mu sice domlouvám, aby počkal až do toho císaře, ale kdyby se začal drát ven dřív, tak ani nepoznám, jak to má vypadat :D
18. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michmar Neboj, to poznas :grinning: :grinning: :grinning: At se deje cokoli, tak pokud to ma stoupajici intenzitu, tak to je ono... jakoze kdyz ty casove rozestupy mezi tim co se deje, jsou cim dal mensi.

A jinak pocasi ... no ja si ted jeste uzivam, ale od pristiho tydne maji byt mrazy a jelikoz nemam zadnou bundu, tak jakmile se teplota dostane pod 5 stupnu, tak mam domaci vezeni :frowning2:
18. lis 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Vyteče jen to, co je pod miminkem, je toho málo, fakt jen jak kdyby ses počůrala :grinning: Mně praskla voda u obou, takže sem to měla jednoduchý. Akorát u malé mně začaly bolesti asi do dvou hodin a u malýho teda nic a to rozhodli pak v porodnici pro císařa, tak sem byla ráda že to budu mít celkem bezbolestně, protože aji zkušenosti s prvního císařa sem měla, že to celkem nic není :slight_smile: Ty porodní bolosti u Nikolky sem snášela hůř...
19. lis 2010 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jinak riflíky sou super, sem je teď malýmu zkoušela, jen mu do nich musím dát pásek, v pase sou mu trošku větší :grinning: No a cesta dom byla dobrá, malej ještě chvílu pofňukával, ale pod Lesnou už byl tuhej. Doma se pak navečeřel a před sedmou usnul a vstávali jsme asi v 6.15. V noci se vzbudil snad jen jednou, to bylo super. Se už začínám děsit večera, když tu s nima bude David pár hodin sám.... Večer je toho opravdu moc, koupání, večeře, uspávání.... Možná mu asi to koupání odpustím. Ještě včera sem teda byla rozhodnutá že ať si to všechno vyžere :grinning: ale dneska teda nevím...
19. lis 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak to je super že mu riflíky sou
jen ho vtom nechej vymáchat ať si to užije sevšim :grinning:
19. lis 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Zatím se nic neděje, malej se jen hodně převrací, asi má už dost málo místa, a dloube mě do močáku, což je dost nepříjemné. Ale naštěstí většinou jen večer...
Tak to jsme na tom obdobně, bundu nezapnu asi o deset čísel :slight_smile:
Dneska se mi zdál hnusný sen - že mi prcka v porodnici někam zašantročili a nemohla jsem ho najít :frowning2: Asi se od něho nehnu na krok :wink:
19. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám chvilku a proto píšu, ať si nemyslíte, že jsem na Vás zapomněla :grinning:
To počasí je děsný, fakt hrůza a jestli jim ta předpověd s mrazama vyjde, tak jsem uvězněná s malou doma, protože pod -5 s ní ven nepůjdu. Na sníh se těším, ale na pořádný.... né na ty břečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude to super hlavně pro děcka.

@bufina Koukám, že jsi jela do porodnice také pozdě.. no, mě praskla voda ve 4ráno a manžel se úplně v klidu otočil v posteli na bok, že to přece nespěchá a pokud nemám ještě bolesti, tak že počkáme, že mám stejně ten den o půl osmé monitor + kontrolu, protože to bylo přesně v termínu. Takže jsme dojeli do porodky opravdu až na půl osmou a já jenom trnula, abych neporodila doma :grinning: :sweat_smile: přece jenom to bylo druhé dítě a to je většinou na světě dřív než u prvorodičky.

@terak já byla těhule přes zimu, rodila jsem v Únoru a také jsem řešila bundy. Manžel mi chtěl půjčit svou a ani tu jsem nebyla schopná zapnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec jsem to vyřešila pončem a hoooodně teplým svetrem pod něj. Ale moc ven jsem nevylézala, jen s manželem, protože to všude klouzalo a já se už 2x natáhla a všichni měli o mě strach. A za volant jsem se nevlezla už vůůůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
19. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko poslala jsem ti IP, ohledně toho focení :slight_smile:
19. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky chela jsem se zeptat vyšli mi špatný krevni vysledky na genetiku a kvuli tomu musim na amniocentezu a vysledky mam ted před sebou mam tu napsany riziko na M.Down 1 z 190 a riziko NTD 1 z 5000 a nevim jestli je to spatny nebo dobry nerozumim tomu poradi nekdo ?
19. lis 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weweruschka Ahoj, to bylo z tripple testů? No nevím, mně vyšlo NTD 1:35, což je dost děsivej výsledek a samozřejmě se nic nestalo, bylo to falešně pozitivní. A u druhýho dítka to stejný. Bylas na tom prvním ultrazvuku mezi 11-13 tt?
19. lis 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis Tak to ja uz bych se snad behem dvou tydnu mela dostat do sveho kabatu (jo je to asi hodne naivni, ale mam jeden takovy velky z doby, nez jsem zhubla, tak ten by sel :grinning: ). No a o vanocich si koupim novy spolu s kozackama na dlouhe prochazky s miminkem :slight_smile:
19. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weweruschka mě také vyšel špatně trippl test v 16tt, ale jelikož jsem byla mezi 12-13tt na podrobným ultrazvuku, tak jsem věděla, že by to mělo být v pořádku, ale doktoři nás tak zmátli, že jsem musela podstoupit i amnio, kde se samozřejmě potvrdilo jenom to, že to byl poplach. Držím palce, aby bylo miminko zdravé :wink:
19. lis 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak už to máme za sebou.... Doma teda děs, sem přišla něco po 18.30, chudáček malej už pěkně řval, David ho akorát soukal do pyžamka. Ještě ani nevečeřel, a to sem říkala že kašu v 6. Takže byl hladovej, unavenej... A pak mám někam jít. Se mu prý aji 2x pokadil, tak su ráda aspoň za to, že ho v tom nenechal a přebalil ho. Ale že prý začal brečet těsně před tím než sem došla. Tak sem mu řekla že já malýho nekrmím až řve hlady.
19. lis 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudák malej ,ale aspoň že ho přebalil ,unás by to bylo "teď se zrovna musel po....."
19. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis - vím vím, dneska jsem nebyla celý den doma, zítra odepíšu ju? :slight_smile:
19. lis 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No to bylo taky, ale co mu zbylo jinýho než ho přebalit.... Poprvé to byl prý normální tuhej boban, ale podruhé se pokadil až na záda :grinning:
20. lis 2010 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no tak havně že to všichni přežily ve zdraví :grinning: já jsem zvědavá jak to bude unás probíhat vtu středu až je bude mít David doma celej den :sweat_smile:
20. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahoj... No bude se muset taťka snažit ne? Hlavně aby to taky přežili. Musíš mu vysvětlit že dítě se krmí dřív než řve hlady a přebaluje se hned jak se pokadí a né až on v tom smradu nebude moct vydržet :grinning:
20. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: no to už jsem mu to vysvětlovala u Verunky když byla malá ,ale nějak tomu asi nerozuměl . :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jsme byly včera ve futuru kouknout se malýmu na nějaký ty botky a nic jsme neoběvili v renu mě celkem sklamaly nejlevnější tam měly za 300 kč a nebyly ani zimní,ani hezký, zimní škaredý za 999kč tak jsem říkala jestli nejsou padlí na hlavu za t cenu takový škrpále . Tak jsem oběvila na mmb botasky do kteých jsem se zamilovala ,ale asi mu budou taky malý ,tak jsem mu podala návrh že mu uříznu palečky aby se donich vlezl
20. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek