• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek A jaký boty na mmb? Hoď odkaz, třeba do IP ať kouknu. Sem tam dneska oběvila zase naši oblíbenou mikinu. Tu co měl malej na sobě jak sme byli u vás. Je mu už malá a jedna mamina prodává tu stejnou v 86, tak sem napsala a čekám na odpověď.
20. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek A chudáček malej, nic mu neřež, přístě ho zase poneseš někam na liposukci ne? Až zase neoblíkne riflíky přez prdelku :grinning:
20. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek A ještě do třetice :grinning: Jak ste dopadli na tom kožním?
20. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina na liposukci nepůjde až bude chodit tak bude běhat na zahradě kolečka.Tak když mi rifle nepřetáhnem a vy musíte ještě dávat pásek :grinning:
20. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak včera večer mně David navrhnul že s malým o šesti klidně ráno vstane. Tak sem si řekla že super, se teda konečně trochu vyspím. Malej spal taky od večera v pohodě, k nám do postele sem si ho brala až o půl 2, takže vydržel v postýlce neuvěřitelně dlouhou dobu :slight_smile: No a co je na tom nejlepší, miláček vstával o pěti :grinning: Tak i přez to David vstával, když to teda slíbil. Sem vstala před osmou, tak si šel lehnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no nekéééé
to nebude jen tak ,to zas zato něco bude chtít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jojo, přesně tak :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zira o pul 12 me čeka amniocenteza tak držte palečky at vše dobře dopadne. Včera večer mě mimi poprvy 4 krat za sebou koplo a rano taky kope jen když ležim v poseli to si ale užiju kopanců ted když budu muset po ty amnio. jen ležet jinak diky za podporu zaim se mejte hezky určitě se zase ozvu pa pa
21. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weweruschka Tak držím palce ať vše dobře dopadne.
21. lis 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak co, už ses o víkendu rozsypala? :grinning:
22. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Ahoj, bohuzel ne, ale delam pro to vsechno :grinning:
22. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Teda a tak jsi to měla hezky naplánovaný :grinning:
22. lis 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina neeee to ma byt az pristi sobotu!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak nene já myslim že to bude tuto středu nebo čtvrtek :grinning:
22. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak az ve ctvrtek prosim prosim, ve stredu jdu k holicce :slight_smile: A o co se vsadime, ze budu prenaset, co? Dneska jsem dotrenovala s epinem, vsechno mam sbalene a ted me jen zbyva cekat... uvedomuju si, jak jsem s tim otravna, ale ver , ze me to otravuje asi 100x vic :frowning2:
22. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak :grinning: :grinning:
no to je možný, já taky myslela že porodim předčasně a kdyby mě to nevyvolávaly a pak je nevytahovaly tak tam jsou snad dodnes :sweat_smile:
naco k holičce, až budeš na sále tlačit ,potit se tak to budeš mít stejně jak zmoklá slepice :grinning: ale je pravda že pak už se tam nedostaneš
no nezávidim ti to čekání ,ale ty to zmákneš seš šikula
22. lis 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Musi mi nabarvit vlasy a ostrihat ofinu, uz me to sere, mam ji strasne dlouhou :grinning: Jdu si objednat nejaky levny DVD. Tomasek me s zeleznou pravidelnosti budi ve tri rano :frowning2: Dneska jsem videla svitit u sousedky a i venku nebyla takova tma, tak si rikam, je to dobry, to bude tak sest. No a prd velebnosti. Pul treti :grinning: Jdu dokoukat Marca Pola...
23. lis 2010 ve 03:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak to já su teda ráda že sem měla oba dva porody předčasný. i když ten první byl v pohodě, to sem se sama válela doma a bylo mně jedno kdy to bude, druhej byl trošku náročnější, když máme malou a musela sem během chvíle řešit hlídání atd., ale vidím že takový čekání kterej den to konečně bude je taky na prd.
@pandysek To si nedokážu představit že bys tam měla Davídka ještě teď :grinning: :grinning: Sem se dneska tak kráááásně vyspala. Adámka sem dala do postýlky v osm večer a vzala ho s tama o šesti ráno až vstával :slight_smile: Takže celá noc bez probuzení a postel sem měla celou pro sebe :slight_smile:
23. lis 2010 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Tak tys to asi taky nemela nejjednodussi ... zase strach jestli bude mimco v poradku atd. ale je videt, ze deticky maji sakra tuhy korinek a dneska je super, ze udrzi miminko narozene ve 20 tydnu s vahou 750 g.

No tak dneska v noci jsem zase mlatila hlavou o zed (obrazne). Malej se vrtel jak blazen, poslicci celou noc, voda porad drzi a porod nic. Ja se na to vyseru ... vcera mi mama rekla, ze ona me i segru rodila ve stredu (tak ze bych mela zitra nebo pristi stredu sanci? ;) ) akorat nas obe prenasela dva tydny!!!!!!! Pristi tyden si asi dobrovolne reknu na monitorech o ten hmat, co ma vyvolat porod behem tydne.
23. lis 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak to máš super já jsem přeležená,asi tak ve 4 Verunka vstala a šla si lehou ještě zavnou do postele ,takže vedle mě roztáhlej malej a v nohách Verunka , vedle verusky pes a na zbytečku David :angry:
23. lis 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak prej to bolí :astonished:
já ti říkám že to bude středa nebo čtvrtek
23. lis 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak To mlácení hlavou o zeď si šetři, to přijde u porodu. Sem taky přemýšlela jestli mám mlátit hlavou o zeď, nebo rovnou skočit z okna :grinning: A navíc to všechno bylo úplně zbytečný, vyměnili se doktoři a ten novej během minuty poznal že malá stejně dobrovolně nevyleze :slight_smile: tak se šlo na císařa.
@pandysek To máte teda v posteli docela narváno :grinning: :grinning:
23. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina ještě že ty rybičky neumí chodit ,jinak by se nám tam nastěhovaly taky
23. lis 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to nikdy nevis, treba ti je tam mala zacne tahat :grinning:

@bufina Jo tak proto v Bohunicich nejdou otvirat okna a na obilnaku jsou porodni saly v prizemi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Sem právě na porodním boxu okno otevřený měla :slight_smile:
23. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ale co králík? Ten je chudák zavřenej v kleci, ten by se mohl přidat ne?
23. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jj na toho jsem zapoměla ještě že je v kleci ,segra má králíka na zemi v akvárku a ten ji vyskočí trajdá si po bytě ,žere psovi granule a pije mu vodu a pak hupsne zpátky do domečku
23. lis 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ten náš to tak taky dělá, že hopsá po bytě a na jídlo a na wc chodí do klece. V létě měl otvřený na dvůr (máme tam vstup z obýváku), tak byl venku a občas si zašel dom do klece :slight_smile: Ale většinou ožíral venku trávu, tak tam byl celej den.
23. lis 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mám řidíčák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Gratulace :slight_smile:
Tak se nám to přiblížilo - poslední noc doma - zítra nástup do porodnice a v pátek budeme mít Jindříška mezi námi. Kdybych řekla, že jsem v klidu, tak bych kecala :confounded: Držte mi pěsti.
24. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek