• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@bufina staví komody s tátou
25. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Hihi, to má taťka asi radost ne? Když se mu tam motají.
25. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina čoveče jsou hodní ,Verunka mu pomáhá že mu všechno podává a malej si drží kus šuplíku (to kovový ) a plácá si stim
25. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak má teda aspoň pomocníky. Jak pořád dávají reklamy že mají všechen nábytek složenej naplacato, aby zabral co nejmíň místa, tak sme tam koupili perníkovou chaloupku, taky složenou naplacato :grinning: Tak ju musím ještě seskládat a nazdobit :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: houby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Koukám na FB, ještě chrápete? :grinning: Dám ti sem fotky té chaloupky. Jinak malej má pořád teplotu, leží v sedačce a tak odevzdaně na mě kouká.... Cudáček malej. Ráno spal až do osmi.
26. lis 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Koukam, ze budes mit o vikendu super program, chaloupka je bezvadna :slight_smile: Ja uz na cukrovi letos kaslu ... asi mi rano zacala prosakovat plodovka :frowning2: Jdu rychle udelat revizi ukolu v praci, abych to predala a odpo asi skocim na obilnak, pro jistotu.
26. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jééé, tak ze by? Tak mně to poprvé začalo taky, nic výraznýho, ale pořád nějaký mokro :slight_smile: To by bylo super ne? šak to máš naplánovaný na sobotu :grinning: Nějaký cukroví upeču, ale ta chajda je fakt dobrá, že se jenom slepí a nazdobí :slight_smile:
26. lis 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Ajajajaj, takze jeste rychle vysat a umyt podlahu, vyzehleno mam a pro jistotu, zkontrolovat kufrik? :slight_smile: Jenze ono se nic nedeje jinak!!! Poslednich par dni spim jak mimino, zadne poslickovani, nic. Tak ja nevim, asi tam budu dnes za vola, ale aspon budu klidnejsi, kdyz mi ten doktor rekne, ze se nic nedeje.

Vidis letos chaloupku a pristi rok si udelate cely betlem :slight_smile:
26. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jedině že by ho taky prodávali v Ikei částečně udělanej :grinning: Před tím nemusíš mít řádný příznaky. U mě to bylo z ničeho nic. A u malýho mně rupla voda v poledne a nějaký slaboučký bolesti sem začala cítit až kolem osmé večer. To sem si říkala ať si s tím císařem pohnou, než se to rozjede. U malé to bylo teda do dvou hodin, ale to byla taky voda prdlá úplně. No tak teda držíme palce :grinning: :grinning:
26. lis 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Jdu vysavat, at to rozchodim ... sakra ja jsem jeste o vikendu chtela udelat tolik veci :grinning: Doufam, ze jeste pocka..... to je z ikei? Teda, to je parada, ze bych tatkovi slepila pernikovou chaloupku misto cukrovi? :grinning:
26. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ale vždyť už tady 14 dní píšeš že v sobotu rodíš, tak co si plánuješ nějaký věci ? :grinning: Jojo, z Ikei :slight_smile:
26. lis 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak sakra žebych se sekla o den :grinning:
26. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina nechrápem ,byly jsme natom uřadě podat tu žádost o řidičák. Bylo tam jen 33 lidí předemnou takže pohoda za 15 minut nebylo co řešit
26. lis 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ahojky nějak pokulhávám.Ale koukám,že máš řidičák.Gratulace :grinning: :grinning:
26. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ahojky. no pokulháváš teda dost . No děkuji ale teda ty transparenty a povzbuzovačky mě tam chyběly :grinning: ale zvládla jsem to levou zadní . testy plný počet , technicky taky jakš takš a jízdy super jela jsem jen 15 minut místo 30 a jen cejl , křenka ,merhautka
a co uvás nového
26. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Tak to je pohodička jsi to dala bez větších karambolů. :grinning: U nás fajn,jen trošku brečíme večery se probudí Emoušek a asi jí něco trápí.Příští týden jdeme na další očkování a ještě jednou se chci zeptat na ty naušnice.Venku brrrrrrrrrrr zima ani se mi nechce vylézt.
26. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no ale srdce jsem měla až v krku a tlouklomě tak že muselo být vidět i přes bundu .
Zima je ale furt mě tak nedochází že budou už ty Vánoce ,místama tu máme sních ale ještě jsem ho neviděla padat .Včera jsem nalepila s Verunkou vánoční nálepky na okna a chci venku ozdobit stromeček blikátkama ,ale nevim jestli nebudu jak magor když to ještě nikdo nemá venku .Spíš mě připadá že letos nato všichni dlabou a přitom je v neděli první advent .No naušničky by to chtěla zavčas než se vám ta malá bude furt otáčet a bude protivná -mělo by se to dělat podle mě co nejdřív
26. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ale seš dobrá a zvládla jsi to. :wink: Taky si myslím,jdeme příští pátek,tak se ještě doktorky zeptám.JJJ taky mi vůbec nepříjde,že jsou za dveřma vánoce.
26. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no já furt akorád malé vyhrožuju že ježíšek nepřijde a že si ju odnese čert do pekla .Bych ju poslední tejden nejradši uškrtila je protivná , neposlouchá a dneska na úřadě kousla malýho do prstu tak tam samozřejmě řvaly oba
a kam chodíš k doktorce ?
26. lis 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Jejda divoška :grinning:. Chodím u nás v Černých polích,zkusím se kdyžtak pozeptat jinde,jestli by nám je někdo nastřelil jiný.
26. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek
@elfka11 Mně taky nepřijde že budou vánoce. Naposledy když sem šla městem plným vánočních ozdob, tak bylo azuro a 20 stupňů. Ale určitě vyrazíme na trhy na svařáček :slight_smile:
26. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak svařáček jo -se nedivim že ti malej spí celou noc :grinning: mě ty vánoce nepřijdou ani vtěch obchodech .Včera v ikeii ale pouštěly koledy ze začátku to bylo dobrý ale když je tam člověk hodinu tak už mě to sra..., chůdáci prodavači tam :sweat_smile: už se doma chystám začít s předvánočníma úklidama a večer pomalinku budu balit dárky.Vypadá to že budu potřebovat tuny papíru a mám ho nedostatek .
26. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak loni sem tam byla s pupkem, tak si to musím letos vynahradit :grinning:
26. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina :Tak mraky lidí dnes na Svobodáku,svařák nemusím,ale ten trdelník bych si dala mňammmmm tak přiště. :wink:
26. lis 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 jojo, prdelník taky můžu, hlavně skořicovej. A Nikolce loni taky moc chutnal, tak vyrazíme s kámoškama. Ale nejlépe dopoledne, večer tam není k hnutí.
26. lis 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak co, si tu ještě, nebo už rodíš????
26. lis 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 jééé mňam
tys tam byla? Já tam chtěla taky ,ale starej byl zas proti prej tam bude lidí a kdesi co :unamused:
taky se tam asi vidám jeden den
26. lis 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :JJJ tak napiš až tam půjdeš,dáme něco na dietku :grinning: :grinning:
26. lis 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 jj písnu ,ale kdybych měla figuru jako ty tak si natu dietku dám taky :confounded:
26. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek