• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek :Kecáááš si dáme spolu :wink:
26. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no tak to víš že jo bych neodolala.Teď tu začlo konečně pořádně sněžit
26. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Jo jo ted jsem chtěla psát,pěkně sněží
26. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 jdu trď psát dopis ježíškovi -David chce abych mu napsala co chci na Vánoce tak jdu napsat aspoň 2 A4 :grinning:
ale dal cenovou hranici v rozmezí 200-500 korun
26. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Tak to bude seznam ,za ty prašulky :slight_smile:
26. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no seznam bude dloooooouhej ,ale beztak dostanu prd .A s těma penězma si dělal doufám srandu
26. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Napiš mu v seznamu ,že tam zapoměl nějakou nulu :grinning:
26. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek atak to záleží na něm za kolik to sežene ne? :grinning: :grinning:

Holky já dnes odjela k mámě do Znojma....fakt v Brně sněží??
Mi jdem psát dopis zítra ať ho máme k rozsvěcování stromku čerstvej.... ale budu muset nenápadně ukočírovat Natálku ať píše to co máme koupený :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no vidíš to mě nenapadlo .A už je po sněžení -ach jo my chtěli s Verunkou zítra stavět HUHULÁ.
Jsem teď koukla na facebook a čtu že je ten tvůj taky na škopíku - co natom furt vidím .David už honem honem naněj spíchal a Verunce nakecal že jde do práce
26. lis 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :JJJJ já půjdu posedět příští týden :wink:
26. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 tak to máš dobrý ,to já mám pátky zakázaný musím si vybírat jiný dny prý třeba pondělí ,blb jak kdyby ostatní nechodily do práce a nechtěly se v týdnuu vyspat
26. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaaatinka no mi ji taky nakecaly co máme koupený ,ale jen zčásti -ještě si to neuvědomuje
Verunka hlavně -ču stlom a čotoládku na papání - :grinning:
26. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :A proč nééé pátek????
26. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek strom??? jak jakoo?? :grinning: :grinning:
no Naty chce to co dávaj v TV... dle mě úplný kraviny teda :confounded:
26. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 přeci v pátek chodí on .A on přeci nebude sedět doma a hlídat děti
26. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Jako každej joooo?Tak to by u nás neprošlo.Ala teda Emču pohlídá v pátek nebo v sobotu to je fuk.
26. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaaatinka líbí se ji strašně ozdobený stromeček - včera jsme byly v Ikei a mají tam snad po každým metru nazdobený stromky ,tak nám trvalo asi hodinu než jsme odtaď odešli ,chtěla každej pohladit .No jo no je ji 5 let tak to je normální ,pamatuju si na neteř v tomto věku taky chtěla každou krav.... co viděla v reklamě . např spívající barbínu co hrála jakousi jednu angl. melodii a za týden sní došla a pomalovala ju fixou .Když jsem to viděla tak mě omejvaly , stála litr a ona si zní udělala omalovnku .pak chtěla koníka co chodí a ponyho co je nemocnej atd .Naštěstí ji už je 11 let tak chce dostihy a sázky -to už je lepší .Doufám že děcka takový nebudou :confounded:
26. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 jojo bohužel každej , aby mu něco neušlo a když se ho zeptám co je nového tak řekne že nic :frowning2: tak nechce ještě dvě nahlídání :grinning:
26. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Zeptám se :wink:
26. lis 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no to by asi nerozdejchal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no to je přesně Naty... jdem někam chce něco, doma to položí a už o to nezakopne a nebo to pomaluje či jinak zmrší. Tečou mi pak nervy. Jsme ji řekla že mě nebaví jikupovat takový věcy když je pak zničí. ale..... stejně ji zas něco koupím že.. :confounded: :confounded: minule jsme ji koupila takovou malou jakoby gumovou kosatku ve které byli kuličky....vydržela cestu domů, doma se protrhla a vysypali se z ní ty kuličky... kosatka na vyhození :rolling_eyes:
26. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina ale, akorat vcera jeden planej poplach pred harry potterem a dneska taky nic ... to dite uz me nebavi :rolling_eyes:
27. lis 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Asi se mu u tebe nějak líbí :slight_smile:
27. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Ani se nedivim, kdyz ho tak dobre krmim. Asi prejdu na nejakou nizkokalorickou stravu pro vegetariany. Jinak jsme byli na Harry Potterovi a bylo to super. S tou pohadkou z prvniho dilu to nema uz vubec nic spolecneho, je to docela drsarna. Tak nejak jsem doufala ze se leknu a prdne mi voda :grinning:
27. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Já sem viděla snad jen první díl a vůbec mě to nebavilo, takže ani nevím o čem ty díly sou, ale taky sem slyšela že je to spíš jak nějakej horor a ne film pro děcka.
27. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Pro deti byly urcite ty prvni dily. Ted ty posledni uz jsou docela drsne, rozhodne pro male deti nevhodne. Ale ono to bezi uz xx let, myslim ze ty knizky jsem precetla asi pred deseti lety, tak od te doby jsou filmy. Takze kdo se dival na prvni dil ve 12, tak ted uz je dospelak :slight_smile:

Dneska se mi uz nechce nic delat, uklizeno mam, navareno mam, vyzehleno mam, tak se divam na pana prstenu. Jenom mame takove ty prodlouzene verze, kde jeden dil ma asi 3,5 hodin. To je peklo :grinning: Porad u toho usinam a musim to pretacet zpatky :angry: Co delate vy? Venku je krasne!! Musela jsem zatahnout zaluzie, abych nevidela, jak mame zaliskana okna.
27. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak A dobrej Harry?? já jsem mamlas nechala dívat Naty na Vězeň z Azkabanu (aspon myslím že tobyl ten díl) a ona má doteď noční můry o vlkodlacích :frowning2: což si teda docela dost vyčítám. Předevčírem se zase vzbudila s pláčem že ji jeden roztrhal. Tak jsem si s ní v noci povídala o tom aby si ho příště představila v trenýrkách s balonkama a bylo po strach. Tahle metoda zabírá u většiny bubáků :grinning: :grinning:
Ze bych sla umyvat okna? :confused:
@kaaatinka Jejda, vezen z azkabanu uz byl prave docela drsny. Jenze ono je to pitomy, protoze jednicka je vylozene pro deti, dvojka jakz takz a od trojky je to drsarna. Jo, kino bylo super, ale rikam, s ditetem bych na to nesla. Bylo tam par scen, kdy jsem se lekla i ja :frowning2:
27. lis 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no právě...já ten díl neviděla takže jsem natušila...a pak ten vlkodlak... Naty mi málem vylezla za krk jak se bála. Ale chtěla se dodívat....aspon zjistila že on na finále nebyl zlý. Bohužel se ji to vrylo do paměti :confounded:
27. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek