Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

Ahoj jsem Andy ,
hledám nějakou maminku na procházky a na pokec jsem z Brna Soběšic a mám dvě děti -bydlíme v rodiném domečku takže můžem trávit čas s dětma i na zahrádce(naše malá má spoustu blbinek na hraní)je tu moc krásné okoli -lesy atd- hospudka v lese s pískovištěm i prolízkama.Hledám maminu co má i malé nebo větší dítě tak kolem dvou až tří let-aby si i ta má opička pohrála. Malé jsou 2 roky a 2 měsíce a špuntíky .
kaaatinka
27. lis 2010
@terak co ten tvůj plánovaný porod dneska? 😉 🙂 🙂
bufina
27. lis 2010
@terak Se chystám umývat okna 😃 Chcu tam nalepit už vánoční samolepky, tak aby to drželo. Malej spí, ještě má pořád teplotu, tak je celkem dost unavenej. A Nikolka kouká na Dobu ledovou II, tak nás ještě čeká trojka, tu mám nejradši. Pán prstenů je dobrej, jen druhej díl mě vůbec nebavil.
peko
27. lis 2010
Ahojky holky, zdravím 🙂
koukám, že už se chystáte na vánoční výzdobu, mě to nějak nedochází letos 😃
ale na stole už mám krásnou perníkovou chaloupku, co dovezla teta x-) x-)
pandysekautor
27. lis 2010
@bufina nemáte doma už novýho šreka?
bufina
27. lis 2010
@pandysek Nemáme, zkusím říct Davidovi ať se podívá na internet jestli tam není. A měl by už být na dvd?
bufina
27. lis 2010
@pandysek Konečně na dvd vyšla Fifi z květíkova, tak tu Nikolce koupíme 🙂
bufina
27. lis 2010
Tak Doba ledová 3 nebude. Nikolka si pustila Hello Kitty. To je děsná kravina, něco jak Krteček...
kaaatinka
27. lis 2010
@bufina joo tu máme taky...z tý mi tečou nervy, vždycky zavírám dveře a odcházím vedle pač bych tu TV musela rozbit 😃 😃
elfka11
27. lis 2010
@bufina Ahojky,krteček není kravina....... 😞 😃 😃
pandysekautor
27. lis 2010
@bufina
@kaaatinka 😃 😃 😃 😃 😃 tak to naštěstí nemáme a krteček ju taky nebere
ale teď se dívá na novou pohádku co vyšla něco o dracích
no David to taky bere z netu ,ale tam to ještě není a už je to pomalu rok co byl v kině
ten nový herry potr už tam byl taky ,ale nějak to blokly
pandysekautor
27. lis 2010
@elfka11 no počkej až Emičce budou dva to si potom povíme 😃
elfka11
27. lis 2010
@pandysek :To asi joooooo 😃
bufina
27. lis 2010
@pandysek Myslíš něco jako jak vycvičit draka? David teď něco takovýho stáhnul.

@elfka11 To jo, šak počkej až ti to bude taky lézt na mozek, už poznám podle toho jak se hrabe z hromádky o čem ten díl bude 😃 😃

@kaaatinka To nechápu proč sou ty věci s tou kočkou tak drahý, když dvd je taková pytlovina a navíc sem ho koupila v levných knihách za 49 kč....
pandysekautor
27. lis 2010
@elfka11 unás jel od prvního roku pohádka pošťák pat -ten ji drží do dneska ,pak tři tejdny v kusu pat a mat , a asi dva měsíce oba dva díle garfilda toto všechno ještě šlo až jeden den donesla tchýně -traja chobáci - větší krav... jsem ještě neviděla to kitty je asi břídil
@bufina ti to pučím až přijedeš aby sis vážila krtka
bufina
27. lis 2010
@pandysek 😃 😃 😃
pandysekautor
27. lis 2010
@bufina jojo to je ono
bufina
27. lis 2010
@pandysek No nevím, zkus se třeba podívat na jeden díl Hello Kitty, třeba jak se paličkou snažila rozbít ořechy a praštila se do hlavy.....
kaaatinka
27. lis 2010
si dávám super sváču od maminky... puding s piškotama,šlechačkou a boruvkovou polevou..... no zdravá výživa hadra 😃 😃 😃
bufina
27. lis 2010
@pandysek A ještě má Nikolka ráda Planetu 51. U toho se taky bavím. Kosmonaut - člověk přistane na cizí planetě a tam všichni považují za mimozemšťana jeho. To je pěknej film pro děti.
kaaatinka
27. lis 2010
@bufina joo tak to taky nechápu, nějaká kočka co vypadá jak nakreslená od prvňáčka.... ale to je prostě komerce. To je jak s Hannou Montanou... jsem ten seriál viděla jednou a vůbec nepochopila co je na něm tak super. Natala už ale vydyndala aktovku s Montanou a chtěla si do pokoje nalepit její plakát.... nenalepila... "někam se ztratil" tak si tam dala plakát koníka ponny 😃 😃
bufina
27. lis 2010
@kaaatinka No poníky malá taky může, kouká na ně na minimaxu 🙂 A taky sme jich už pár koupili a taky "petšopáky"
kaaatinka
27. lis 2010
mimochodem Natali se strašně ráda dívá na dokumenty o zvířatech. Má je snad i radši než pohádky
pandysekautor
27. lis 2010
@kaaatinka nedělej chutě
elfka11
27. lis 2010
@bufina
@pandysek :Tak to si počkám a pak písnu co u nás poletí za kravinky 😃
kaaatinka
27. lis 2010
@pandysek no byl dobrej :-p 😃 😃
bufina
27. lis 2010
@elfka11 Jojo, to se budeš taky divit...
pandysekautor
28. lis 2010
páááni to je zas hodin jak na kostele , dodělala jsem adventní věnec a šupky dupky do postýlka zachvilu bude budíček 😃
bufina
28. lis 2010
@kaaatinka Už v té druhé diskuzi nechcu provokovat, to asi poporodní náladička nebude, ta paní bude hloupá od přírody, přece jen je po porodu už půl roku.....
bufina
28. lis 2010
@kaaatinka hihi, už to admin zamknul 😃 😃 😃
pandysekautor
28. lis 2010
@bufina co se kde děje

Začni psát odpověď...

Odešli