• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@terak co ten tvůj plánovaný porod dneska? :wink: :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Se chystám umývat okna :grinning: Chcu tam nalepit už vánoční samolepky, tak aby to drželo. Malej spí, ještě má pořád teplotu, tak je celkem dost unavenej. A Nikolka kouká na Dobu ledovou II, tak nás ještě čeká trojka, tu mám nejradši. Pán prstenů je dobrej, jen druhej díl mě vůbec nebavil.
27. lis 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím :slight_smile:
koukám, že už se chystáte na vánoční výzdobu, mě to nějak nedochází letos :grinning:
ale na stole už mám krásnou perníkovou chaloupku, co dovezla teta :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina nemáte doma už novýho šreka?
27. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Nemáme, zkusím říct Davidovi ať se podívá na internet jestli tam není. A měl by už být na dvd?
27. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Konečně na dvd vyšla Fifi z květíkova, tak tu Nikolce koupíme :slight_smile:
27. lis 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Doba ledová 3 nebude. Nikolka si pustila Hello Kitty. To je děsná kravina, něco jak Krteček...
27. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina joo tu máme taky...z tý mi tečou nervy, vždycky zavírám dveře a odcházím vedle pač bych tu TV musela rozbit :grinning: :grinning:
27. lis 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Ahojky,krteček není kravina....... :frowning2: :grinning: :grinning:
27. lis 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
@kaaatinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to naštěstí nemáme a krteček ju taky nebere
ale teď se dívá na novou pohádku co vyšla něco o dracích
no David to taky bere z netu ,ale tam to ještě není a už je to pomalu rok co byl v kině
ten nový herry potr už tam byl taky ,ale nějak to blokly
27. lis 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 no počkej až Emičce budou dva to si potom povíme :grinning:
27. lis 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :To asi joooooo :grinning:
27. lis 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Myslíš něco jako jak vycvičit draka? David teď něco takovýho stáhnul.

@elfka11 To jo, šak počkej až ti to bude taky lézt na mozek, už poznám podle toho jak se hrabe z hromádky o čem ten díl bude :grinning: :grinning:

@kaaatinka To nechápu proč sou ty věci s tou kočkou tak drahý, když dvd je taková pytlovina a navíc sem ho koupila v levných knihách za 49 kč....
27. lis 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 unás jel od prvního roku pohádka pošťák pat -ten ji drží do dneska ,pak tři tejdny v kusu pat a mat , a asi dva měsíce oba dva díle garfilda toto všechno ještě šlo až jeden den donesla tchýně -traja chobáci - větší krav... jsem ještě neviděla to kitty je asi břídil
@bufina ti to pučím až přijedeš aby sis vážila krtka
27. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. lis 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jojo to je ono
27. lis 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No nevím, zkus se třeba podívat na jeden díl Hello Kitty, třeba jak se paličkou snažila rozbít ořechy a praštila se do hlavy.....
27. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
si dávám super sváču od maminky... puding s piškotama,šlechačkou a boruvkovou polevou..... no zdravá výživa hadra :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek A ještě má Nikolka ráda Planetu 51. U toho se taky bavím. Kosmonaut - člověk přistane na cizí planetě a tam všichni považují za mimozemšťana jeho. To je pěknej film pro děti.
27. lis 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina joo tak to taky nechápu, nějaká kočka co vypadá jak nakreslená od prvňáčka.... ale to je prostě komerce. To je jak s Hannou Montanou... jsem ten seriál viděla jednou a vůbec nepochopila co je na něm tak super. Natala už ale vydyndala aktovku s Montanou a chtěla si do pokoje nalepit její plakát.... nenalepila... "někam se ztratil" tak si tam dala plakát koníka ponny :grinning: :grinning:
27. lis 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka No poníky malá taky může, kouká na ně na minimaxu :slight_smile: A taky sme jich už pár koupili a taky "petšopáky"
27. lis 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimochodem Natali se strašně ráda dívá na dokumenty o zvířatech. Má je snad i radši než pohádky
27. lis 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaaatinka nedělej chutě
27. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina
@pandysek :Tak to si počkám a pak písnu co u nás poletí za kravinky :grinning:
27. lis 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no byl dobrej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. lis 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 Jojo, to se budeš taky divit...
27. lis 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
páááni to je zas hodin jak na kostele , dodělala jsem adventní věnec a šupky dupky do postýlka zachvilu bude budíček :grinning:
28. lis 2010 ve 02:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Už v té druhé diskuzi nechcu provokovat, to asi poporodní náladička nebude, ta paní bude hloupá od přírody, přece jen je po porodu už půl roku.....
28. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka hihi, už to admin zamknul :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina co se kde děje
28. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek