• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@bufina atak ono půl roku je prd :grinning: :grinning: aby ještě ta koza nedošla sem, by mě dostalo normálně :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina joo koukala jsem :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek už nikde, admin zamknul jednu velmi zajímavou diskusi :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaaatinka sem zas oněco přišla jo :grinning:
28. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Podívej se do tématu protestní kočárkiáda :grinning:
28. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Snad ne, není z Brna, tak tu nemá co dělat....
28. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Ale je fakt že kolikrát mám z dětí pocit že chytám laktační psychózu i skoro po roce po porodu :grinning:
28. lis 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina atak přijít sem může kdokoliv ale myslím že už by tu byla. Jako já se u takových přích docela bavím.... se u toho i zasměju. Některý "dámy" jsou fakt na palici a jedou si svou. Nemá to ani smysl se s nima bavit
28. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina jako já chytám nervy kolikrát i ted když jeholce 6 :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka :grinning: :grinning: :grinning: Vy jste hloupočké.... Ale to, že jste z Brna lecos vysvětluje :grinning:
28. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka :grinning: :grinning: Ale jak to má asi hezky naplánovaný, že přece by neměla dítě už hned po škole a že ví s kým žije...., no aby se holčina jednou taky nedivila. To je dost naivní.
28. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Nóó a už je tady :grinning:

@dlabinecka Zbohem, tohle je téma pro maminy z Brna...
28. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Já se nestačím divit už ted - já nejsem naivní, spíš naopak, jsem realista.
28. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta je fakt dobrááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale že ji to trvalo co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Docela dlouho jsem přemýšlela jestli sem napsat, ale je teda pravda, že to byl asi nesmysl, tak si děvčátka běžte plakat na úřady a zopákněte u toho češtinu :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka Dobře, tak si každá budeme zastávat vlastní názor a tímto končím. Nemám zájem, aby nám někdo taky zamknul téma.
28. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka vaše drzost už hraničí se slušným chováním..vlastně je spíš za hranicí...a to taky o něčem svědčí
28. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
@kaaatinka se člověk ještě tak nas... před spaním že :sweat_smile:
28. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dlabinecka prosím, vyřizujte si své osobní spory prostřednictvím ip. ber to prosím jako upozornění, při dalším provokování, urážení, napadení či jiném porušení pravidel budeme postupovat v souladu s nimi.
28. lis 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To jo :grinning: Hlavně sem to neměla teda vůbec zapotřebí a běhat po úřadech taky nemusím, když nemám čtyřletou RD, tak se mě to netýká, ale nedalo mě to, že si někdo založí téma a hned tam někdo vleze a začne blbě kecat. Se asi nudí nebo co. Já když si nějaký téma otevřu a třeba tam s tím názorem nesouhlasím, tak co, přece zakladatelce hned nebudu psát že je blbá. To založila pro maminy s podobným názorem a ty ostatní ať jdou jinam....
28. lis 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kriste pane to je koza .... fakt mam hrozne rada lidi, kteri nedokazi respektovat nazor nekoho ostatniho a umi jen urazet, pokud s nimi automaticky vsichni nesouhlasi ... hlavne ze studenec je vykvet inteligence naseho naroda, co? :grinning: :grinning: :grinning:

Holky jak dlouho po porodu vam splaskly nohy? Ja bych potrebovala kozacky a dnes jsem si nekolikery zkousela. Samozrejme bez uspechu. Pak jsem vytahla sve stare, do kterych jsem nosila kalhoty a ja je normalne zapnu tak do pulky :frowning2:
28. lis 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No ještě na cestu z porodnice si vezmi radši gumáky a pak za pár dnů to bude dobrý :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no jasně..to nevíš že ve Studenci žije jen elita? :grinning: :grinning: :grinning:

mě to splasklo celkem brzo, taky jsem nemohla zapnout kozajdy a pak si pamatuju že na první prochajdu jsem už šla normálně zapnutá :slight_smile:
já nosím teď mamčiny chlupatky :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka No já ani teda nevím kde to je :grinning: Ale bysme tam měly vyrazit studovat tu češtinu :grinning:
28. lis 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina nojá taky nevík kde to je...počky kuknu do mapy :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina No ja mam prave jen jedny takove podzimni botky a pak balerinky, ktere teda jsou asi jedine, ktere ted normalne obuju. Coz do te snehove kalamity. Asi si zitra koupim nejake tenisky aspon...

@kaaatinka Takze to slo dolu jo? No ja jsem se uplne lekla, ze jsem pribrala i pres lytka :grinning: Ale ty boty bych fakt potrebovala koupit, nemam v cem chodit a nejak jsem to nestihla v dobe, kdy jsem jeste nemela otekle nohy :frowning2: To same s kabatem. Taky jsem si dnes nejake zkousela a je teda pravda, ze svoji velikost nezapnu pres prsa :frowning2: Vydim to, ze na prvni prochazku budu muset tomaska vzit do olympie. Manzel s nim povali po cyklisticke stezce na prochajdu a ja pujdu na shopping :grinning:
28. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina hm tak jo..polský hranice skoro :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A k te pani ... me je jeji nazor vcelku jedno a mozna bych s ni z principu i souhlasila, ja taky moc nepocitam s tim, ze nekde neco dostanu zadarmo. Ale aspon se snazim respektovat cizi nazor a ne, ze hned tem lidem zacnu nadavat ...
28. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jo to půjde, na první prochajdu už půjdeš normálka, toho bych se fakt nebála. si pořiď takovýty sněhulky co teď prodávají, ty jsou celkem fajne :slight_smile:
28. lis 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak však jo... jako člověk nemůže spolehat na nic ve finále o to tam ani tak nešlo jako o to jak hodnotila názory jiných... Holt životní situace jsou různé ale aby někoho napadala.... to bylo moc
28. lis 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek