• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
tak teď ještě nám předchvíli kořeň srazil přímo před barákem 11 holčičku ,to je den
14. zář 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Taky sem to viděla ve správách, je to hrozný, pak pošli dítě do školky. ....A co ta holčička u vás?
14. zář 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ,taky jsem to slyšela v radiu, hrozny! Dneska jsme došli prochazckou skoro až na Panskou Líchu, tož dobré to bolo, akorát do kopce mě trochánek bolely nohy :angry:
14. zář 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani jsem pořádně neslyšela jak je to s těma dětma vážný? No počkám na zprávy, ale taky jsem vždycky nesvá, když nemám malýho u sebe, zatím max. 2 hod., když potřebuju něco vyřídit. No jo jak má člověk jednou děti, musí se asi dost často vyrovnávat se strachem o ně :fearful: Kamošce spadl syn ze stromu, zlomil si jeden obratel a dobrý, ale říkala, že od té doby se nemůže zbavit strachu, co se zas stane
14. zář 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina jo bufi, ještě jsem se chtěla zeptat jak to přišlo tak brzy, porod ve 34 týdnu?
14. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Sem měla celý těhotenství docela problémy, ale nemělo to nic společnýho s miminem. Měla sem zánět žil v noze, pak se mně to stěhovalo po celým těle, nakonec sem měla aji zánět bělma v oku. Bych nevěřila co všechno je možný :grinning: Byla sem pár dnů v nemocnici, ale antibiotika mně vzhledem k těhotenství nedali, tak sem se s tím otravovala dva měsíce. Nakonec se gyndařka už naštvala, že to ohrožuje dítě a nějaký atb mně napsala. Ale ten zánět se úplně nevyléčil, měla sem pořád zvýšený CRP atd., takže to k tomu asi přispělo.
14. zář 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina přeji hezký den, těhotenství sis teda užila! Mě zase strašili s nedržícím čípkem, tak jsem byla na riziku, což bych ale stejně šla, vzhledem k tomu, že pracuju ve špitlu na RTG. No jo, chtěli jsme býčka a nakonec máme beránka :slight_smile:
15. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
@brzdinka
no ještě že já to měla oproti vám vpohodě to muselo být děs
já jsem u malýho akorád první měsíc mlátila hlavou o zeď a probrečela celý noci ,-chytly mě dvě osmičky a zubařka mě nic nato nechtěla dát ani kousek brufenu jen něco na vykloktání a to jsi mohla strčit do prrr
až pak nás napadlo se zeptat mýho gyndaře co můžu a on řekl že i brufen s mírou můžu a píchnout injekci na umrtvení aby mi to mohla vyškubnout taky ,že to že se po nesmí je jen kec.tak pak přišla konečně úleva a od té doby bylo vše ok
15. zář 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dneska šrumec a odjíždíme k rodičům, takže na příjmu bubu zase až v pátek :unamused:
15. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka
tak čus a hezky si to tam užij :wink:
15. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak co holky něco nového .Já se snažim učit aspoň trochu značky když zítra vyrážim do ulic ,ale stěma dvouma to moc nejde a večer u toho usínám :pensive: to bude zítra něcíčko teda
unás doma PATA A MATA vystřídal Garfild- jede už druhý den v kuse ale ještě se nato dá dívat je to furt lepší než asi přes měsícem pošťák pet a jen počkej zajíci nato už jsme z Davidem neměli a pořídily Verunce k postely na stoleček takovou tu namlou tv s dvd jinak bysme ztoho už zcvokly :grinning:
16. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahoj, tak to u nás frčí Doba ledová 2 a 3, už sem to viděla aso milionkrát, ale naštěstí se u toho ještě pořád zasměju. Úplně mně lezl na nervy krtek, toho fakt nemusím. Jinak má malá většinu dne puštěnej minimax a tam sou celkem dobrý pohádky. Tak pak napiš jak se jezdilo :grinning:
17. zář 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, Vysočiny jsme si užili, vyšlo nám i počasí, Jura dělal dřevo a my jsme bloumali po okolí a dýchali čerstvý vzduch! Malej přes den krásně spinkal, v noci už to bylo horší :angry:
Nemáte nějaký tip, jak na dítě, aby spalo v noci líp? :wink:
17. zář 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek S tím řízením tě plně chápu, prožívám teď něco podobnýho, piluju abych mohla řídit i přes Brno. Naposled jsme zkusili cestu do Kuřima a na připojováku to bylo hustý! Tak nevím jestli to někdy zmáknu sama, potřebovala bych se zbavit nervů, pak by to šlo určitě líp :rolling_eyes:
17. zář 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už mám po jízdách -žijůůůů
no děs běs jo myslela jsem si že je to podstatně jednoduší
ale koza furt telefonovala a prej budu jezdit jen po okrajích Lesná a Sobule a prd pak po byly Černá pole, Husovice ,Cejl atd
no děs jednou namě troubily a musela se zamě rozjíždět ona a zachvílu ji odrovnám spojku :grinning: nějak mě tam nechce jít mrcha 2
tak snad to bude příště lepší :sweat_smile: bylo to přeci jen poprvé že :sweat_smile:
ze Soběšic byl zamnou štrůdl asi 20 aut ,ale zato může ona říkala mi ať sundám nohu s plynu
no a v úterý asi zas :cry:
jdu se vyspat nachvilku když mi to tu tak hezky chrupká nějak mě to zmohlo

@brzdinka
na spaní v noci je nejlepší to aby moc nespal ve dne :grinning:
17. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Taky bych potřebovala návod na spaní v nocu. Do sedmi měsíců spal celou noc a teď prd. Včera vřískal už o devíti a to usnul kolem sedmé. Pořád čekám kdy vyleze nějakej zub, protože to má už měsíc nateklý a pořád nic....

@pandysek Někteří řidiči sou fakt nenormální, troubit na autoškolu, bych chtěla vidět je, když začínali.... Si teď taky občas zanadávám, když mně někdo brzdí, ale pak si právě hned vzpomenu na moje začátky a su v klidu. To sem jim ukazovala fakáče, když někdo troubil. Teď sem sice nedávno troubila na jednoho dědu, ale proto že vypadal že se vydá na kruháču u Olympie do protisměru...
17. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar holky, inovovala jsem foto, tak se nelekněte
Bufi ty seš dobrá drsňačka s tím fakáčem, to já bych si netroufla i když by se mi líbilo to někdy udělat :sunglasses:
17. zář 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Pěkná fotka :slight_smile:
18. zář 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme po víkendu s pěkným počasím, co jste podnikali? My byli včera u bráchy v Beskydech, bydlí skoro v lese, tak to byla příjemná relaxace. Na horách by mi asi nevadilo žít, co vy, měnily byste něco za Brno?
20. zář 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Ahoj, mně by se líbilo bydlet někde v Alpách, čistej vzdoušek, hory, všude se pasoucí kravičky.... A o víkendu nic moc, byli jsme doma, takže jsem šla akorát ven s děckama.

V sobotu bude mít Nikolka tři roky, tak tu už před chvílou zvonila pošťačka a přinesla balík s první dárečkem, tak mám radost jak kdybych ty narozky měla mít já :grinning:

Kdo ví co dělá Pandysek, jestli zase nebrousí ulicema v autoškole :grinning: :grinning:
20. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
nene nebrousím jen se rozčiluji s malou už mě leze krkem -má zas rýmu-o víkendu tu byly hody a ona tam s tátou mrzla venku tak zas něco chytla a furt kňučí a kňučí a budí malýho takže ten kňučí a kňučí taky :frowning2: :frowning2:
co jste ji koupily pěknýho??
20. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to musí být děs, jak mně začnou kňučet oba, tak bych se nejradši zbalila a šla pryč a oni ať si tu dělají co chcou.
Měla sem z internetu objednáný dva povlaky na polštářky s Hello Kitty, tak ty dnes dorazily. Ještě bude mít jeden polštářek s Medvídkem Pů a povlečení s Fifi z květíkova :grinning: A ještě asi milion hraček od celé rodiny :slight_smile:
20. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
malá je taky polštářková???a líbí se to Nikolce a nebo spíš maminka je ujetá :grinning: .
Veruna jich má v postele asi 5
já furt přemýšlim co jim na vánoce -Verunce jsem zatím koupila medvídka pů -toho chumláčka postýlkáčka (spací pytel) a nějaký oblečení ale co malýmu to fakt nevim už těch kravin máme
20. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Malá právě polšářky vyhazuje, tak si říkám když na nich bude mít povlaky s oblíbenýma postavičkama, tak si je tam nechá. Má totiž postel u zdi a ta je docela studená, tak by tam měla ty naskládaný polštářky. No vidíš, vánoce budou za chvílu a malej bude mít 19.12. rok, takže to asi budem slavit všechno dohromady :slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
tak to mi tam Verunu mezi těma polštářema a hračkama nemůžeme ani najít, všechno tahá do postele.onehdá si dala do kyblíčku 2 šneky co našla na zahradě a musela je mít spoň na stolečku u postele ,když jsme ji zakázaly snima dělat hají
20. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk si chvilku dáchne a tady se to rozjíždí! :fearful:
20. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: :grinning: :grinning: Taky měla malá v posteli plyšáky atd., ale vždycky všechno nejdřív vyházela a pak si lehla.

@brzdinka To se někdo má, že si může dáchnout :slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
valíme ven, když je tak hezky, večer se přidám k diskuzi :wink:
20. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina jo to jsem si říkala, že vás trošku poškádlím :sunglasses: ale v noci to opět stálo za prd, tak někdy se to musí dohnat, dokud to jde, bo koukám, že s dvěma dětma už to moc nepůjde :unamused:
20. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka To jo, s dvouma dětma to stojí za prd v noci i přez den :grinning:
20. zář 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek