• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@terak To je jasný, ale tady šlo o svobodnou matku na čtyřleté RD, které se nelíbí, že se sníží peníze. Což třeba u ní se není čemu divit, proto založila to téma. A hned tam vlezla taková co má zřejmě manžela, slušný zázemí a tu situaci si neumí ani v nejmenším představit a hned uráží. Kaaatinka se přidala a už se to rozjelo úplně. Ta ženská byla úplně mimo.
28. lis 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Snehule se mi taky libi, jenze ja mam problem v tom, ze ty boty vubec jeste nemam a do tech mych kozacek mi tece. Tak jsem spis zvedava, kdy to jako po porodu pujdu kupovat :frowning2: S malym mimcem by se nemelo do obchodaku ne?
28. lis 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Aha, tak to ja v takove situaci nejsem, takze na to mam samozrejme nazor jiny ... me by se to samozrejme taky dotklo, ale nejak bychom se s tim srovnali. Ale jsou holky, ktere na tom jsou existencne zavisle, to je pak tezky. Setrit se musi no, ale pro kazdeho cloveka to znamena neco jineho. No to je burt ... ale aby pak chodila do jinych diskuzi a psala, ze jsme blbky z brna ... to je sila a bohuzel projev jiste omezene inteligence no ....
28. lis 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina no já jsem vždycky takovej rozjížděč diskusí :grinning: :grinning: :grinning: se někoho "zastanu" a nakonec jsem u toho blbec. Jako je fakt že kdybych se spoléhala opravdu jen na úřady...tak nevim :unamused: člověk se tak nějak musí zařídit tak aby to nepotřeboval, ale některý mamky prostě jinou možnost nemají...třeba moje švagrová na kterou se můj bratr vykašlal v tý situaci byla a pomáhali jsme ji taky jak jsme mohli... mimo jeho teda :confounded:
28. lis 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak S mimčem můžeš do obchoďáku.... My jsme měli vycházky povolený až bude mít malej 3 kg, tak to jsme ven nechodili na prochajdy, ale do Olympie na nákupy klidně :slight_smile:
28. lis 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak tam vlítni ještě teď... i když.. nedokážu si sama sebe představit jak si někde zkouším boty.... bych vypustila duši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Jééé, to máme podobný, můj bratr se na švagrovou taky vykašlal, našel si jinou, taky jí udělal dítě, pak se vrátil ke své bejvalce, na tu se zase vykašlal a teď je opět u té druhé :grinning:
28. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka No já sem tam vlezla v podstatě taky se zastat té co to založila, protože mně se tohle vůbec netýká, su na tříleté RD.
28. lis 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka No ja byla dneska ... ale narazila jsem na dost zasadni problem, spocivajici v mega objemu mych lytek :frowning2: Jak jsem psala, nezapnu ani svoje vyglajdane, natoz abych se dostala do nejakych novych.

28. lis 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Na to se vybodni, zkus to až tak po 14ti dnech po porodu.
28. lis 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Budu muset, ted to fakt nema cenu ... ale kdyz me je zima na nozickyyyyy :grinning: SI koupim asi takovy ty natahovaci zatepleny navleky :angry:
28. lis 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic děvčata, jdu spát. Dobrou, klidnou :grinning:
autor
@terak kup si důchodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@bufina tak ten má evidentně taky jasno chlapec :confounded:

@terak ajo vlastně...no tak to nevím cobych ti poradila jako...veškeré možnosti jsem vyčerpala :wink: :grinning:
autor
@bufina dobrou
28. lis 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Hihi, nebo seď doma :grinning: Už to máš stejně za pár :grinning: :grinning: :grinning:
@pandysek Dik :grinning:

@kaaatinka nevylizat z baraku a doma byt v papuckach? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@pandysek
@terak Ty důchodky sou fakt super nápad :slight_smile:
28. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina To vite ze jo, delejte si ze me srandu, z chudinky tluste, otekle, podobane ... na to vas uzije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - tak tak, doma budeš sedět :grinning: :grinning: a po porodu jakbysmet, dokud ti otoky neslezou - tak se modli, ať to není do jara :grinning:
28. lis 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak a nebo ještě lepší -nechceš už mazat doté porodnice
28. lis 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Fajn, kdyz za mnou budes chodit na navstevy, tak jsem ochotna zustat doma :grinning: Prosila bych tak 3x tydne, nelinku a benetka samozrejme muzes vzit sebou. Predem dekuji :sunglasses:

@pandysek Ja chci, ale mladymu to vysvetli!!!!!
28. lis 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - ok, ok, zapracuju na tom :wink:, ale nestačilo by to jen 2x? :grinning: :grinning: ať má šanci i Míša :wink:
28. lis 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám v Albu zase pár fotek :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Ale jo stacilo, pekne se tu prostridate :dizzy_face:
28. lis 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak no radši ne ,myslím kdybys viděla unás co se děje v poslední době tak si ho tam radši necháš :grinning: :grinning: Někteří lidi si počítají kolik mají na hlavě šedivých vlasů umě už je to naopak -počítám kolik jich šedivejch není :cry: hlavu už znich mám jak pátrací balon a nervy už mě občas přetíkají
jen si užívej poslední dny klidu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucka.adis ahojky
už jdu na čučánek
28. lis 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Co se u vas deje? Tak vis co, ty mas dva :frowning2: To u nas tak veselo asi nikdy nebude, ale je pravda, ze me zase tecou nervy ze psa.
28. lis 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak ale
malej má vrčecí období a Verunka zase neposlouchací
no a pes to je kapitola sama osobě :confounded:
a neboj jedno dítě taky někdy bohatě stačí ,když si postaví hlavu
tak co už máš napečíno na Vánoce já upekla ty marokánky a už jich mám jen 6 - asi je někdo sežral :grinning: :grinning: :grinning: žeby myška :grinning:
28. lis 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ne, vykaslala jsem se na to. Zaprve se nevejdu s brichem ke kuchynske lince, zadruhe bych to sezrala. Ja si myslim, ze je jedno jestli mas psa co si postavi hlavu, jedno dite co si postavi hlavu nebo dve deti .... me ted nejvic stve to, ze ma pes nejakou obsesivni poruchu a porad se drbe nebo ozira. Uz me to fakt vytaci, protoze neni chvilku klid a chvilku cista podlaha :frowning2:
28. lis 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek