• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
Holky, já vím, že Vás hrozně zanedbávám, ale je toho nějak moc... focení, do toho vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: chtěla bych být chobotnice, abych se mohla věnovat všemu na 100%

@terak tak co mimi, ještě nechce ven?
28. lis 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis Do te zimy? Ty se mu divis? :grinning:
28. lis 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak "Zaprve se nevejdu s brichem ke kuchynske lince, zadruhe bych to sezrala" to stejný jsem dneska řekla mamce když mě lákala at jdu pect s ní :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak no hele ta naše koza(kříženec labradora a ridbega) se drbe furt ,nejlepší je vnoci a zbudí celej barák , chlupy mám všude a dneska jsem vysávala jen obyvák 3 krát - je to děs když se malej plazí po zemi a pak ho zvednu tak je celej chlupatej , teď chytla nějakou žravou malé všechno ukradne a dokonce jsem ju přistihla i jak krade z linky (to by si vživotě nedovolila) pak furt kňučí že chce ven ,kočky by nejraději sežrala .Zezačátku jsem si to zpojovaly s jejím možným "těhotenstvi" ale štěňátka nakonec nečekát tak nevim jestli ji to nějak nenarušilo myšlení
28. lis 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek třeba mohla mít falešný...to psy taky magoří :slight_smile:
28. lis 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka :sunglasses:

@pandysek Nemuze mit falesnou brezost? Ta nase na to trpi a vzdycky ma zvysenou chut k jidlu a je naprosto priserne otravna. Kdy harala naposledy?
28. lis 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak
@kaaatinka si taky vzpomínam jak loni jsem stim pupkem bojovala při otvírání lednice, jak jsem si najivně myslela že už ji můžu otevřít že už mě je konec a pomalu stojim jednou nohou v obyváku a ono prd :grinning:
28. lis 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak hele neopič se jooo :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek joooo :grinning: :grinning: :grinning: se mi stalo včera...říkám co tomu vadí aon to pupek :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tam mě napadá že když mě bolí v krku... můžu si tam stříknout Jox ? nebo co vlastně můžem? z mlíka s medem je mi už blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak
@kaaatinka no hele mi ju nechaly připustit ,ale asi se jim to nepovedlo pač psí těhotenství trvá nějakech 63 dní a už je tak u 3/4 a není to naní vůbec vidět ,tak si myslíme že nic.Někde jsem četla že po 20 dni už by jsme měly vidět jak se ty štěniska vtom břichu melou a ona je furt stejná .S bufinou jsem přemýšleli jestli by nešel klasický těhu test ,ale jstenak už by měla být aspoň tlustá
28. lis 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jj no tak to se nezadařilo asi no
28. lis 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaaatinka nic - si pamatuju že se nemohlo ani cucat hols apodobně
to chce tak 2 litry čaje (s rumem :grinning: )
28. lis 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek 63 dni? To bych taky brala :grinning:

Jinak my jsme na konich meli stenatka a fena je normalne zardousila :frowning2: To bylo strasny ....
28. lis 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek neke, já minule při marodění.. ( asi měsíc zpět ) jsem holsky cumlala.... asi budu muset zítra k dr. přece nepůjdu do porodky s anginou???!!
28. lis 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka - já myslím, že homeopatika se můžou, třeba Homeogene, když je nejhůř, tak Bioparox - to je lehké lokální antibiotikum
28. lis 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no to by byla bomba...jen 63 dní :grinning: :grinning:
autor
@terak to se nedivim já obě přenášela do 41 týdne a připadala si spíš jak slonice :grinning:
já bych ty moje taky :sweat_smile: někdy nejraději uškrtila
autor
@kaaatinka se zeptej v lékárně ty kolikrát ví víc než doktor já tam chodím vždycky
28. lis 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja jdu asi spat .... nejak me picha v podbrisku. Myslim ze se tomu rika hypochondrie, ale co kdyby nahodou :grinning:
28. lis 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jo? no to ještě ušetříš za recept co :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak :grinning: :grinning: tak to jooo, no je mrtě hodin takže já to taky balím. Tak se mějte, já tu teď asi pár dní nebudu pač já mámo doma PC rozflákanej tak kdo máte rodit at to máte brzo za sebou :slight_smile:
28. lis 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucka.adis tak aspoň se nenudíš , mě to taky teď bohatě stačí ,učení do autoškoly - to jsem zanedbávala domácnost a děti a sebe , teď Vánoce a dotoho uklízení té zanedbané domácnosti ,dárky ,cukroví a v neposlední řadě stále více otravnější děti páč když uklízím tak si snia zrovna nemůžu hrát že.
Bych si přála to všechno stíhat s přehledem a jít si vklidu hajnout o 8 hodinách večer
28. lis 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaaatinka
@terak dobrou holky
28. lis 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak už máme po teplotách, malej je už takovej jad dřív, v noci už spal hezky, vstával o šesti, všude leze s tím svým šibalským výrazem kde by co zase vykramoval, směje se, piští, tak su ráda.... Aspoň taky do toho Komína k doktorce nemusíme. Ale jinak se mně teda zdá, že sněho moc nenapadlo, aspoň teda u nás na dvoře to není nějak poznat.....
29. lis 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a co tak koukám na druhé straně baráku na silnicu, tak mně to připomíná reklamu na Vodafone.... rozjezdí se to a je to zase humus.... :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak to je fajn , to by mě zajímalo co mu bylo
tady taky nic moc tak půl cenťáku ,ale teď celkem sněží
29. lis 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Taky sem si teď všimla že začalo zase sněžit, docela velký vločky. Možná to bylo přece jen kvůli tomu zubu... Ale má zase nějakej olezlej obličejík, suchej červenej flek u pusinky a pod okem, tak sem mu to namazala Bepanthenem....
29. lis 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina prosimtě o flekách na obličeji ani nemluv ,Verunka už to měla dobrý a teď zas snědla papriku a včera se u báby ládovala kyselím okurkem(to nato nesmí) a už se ji to tam vyrazilo zase :frowning2:
29. lis 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes vyrážíme do města na trhy, se už tak těším.... Tam všechno vypiju a sežeru :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek