• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@terak tak coooo už :grinning: ??
1. pro 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek - já bych řekla, že Terčin Tomášek čeká, aby ho mohl přinést čert :grinning: :grinning:
1. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek @peko

Na hovno, s prominutim ... byla jsem rano na tom hamiltonovi, ktereho by mi doktor strasne rad udelal, kdyby mi dosahl na cipek. Mam ho az nekde v pr.... za tyden zadna zmena, vubec nic. Tak tam deset minut neco nacvicoval. Oproti tomu minulemu vysetreni uz jsem byla uplny profik a ani jsem necekla, jeste jsme si u toho spolu vykladali. No hnus velebnosti. Ale asi z toho nic nebude, protoze me na dalsi kontrolu objednal az dva dny po terminu. Jestli tohle loveni cipku budu muset podstoupit jeste jednou, tak ze me to dite poleti takovou rychlosti, ze ho bude muset PA chytat u protejsi zdi :rolling_eyes:

Ty me permanentni krece v brise a pichani vepredu, dole i vzadu nijak nekomentoval. Ze pry maly je podle monitoru v pohode i kdyz se teda mele naprosto extremne. Kdyz mi prohmataval bricho, tak ho malej nakopl tak silne .... rikal, ze se sam divi ze to jeste tak jde a ze to musi bolet. No fakt super dotaz :grinning: :grinning: :grinning: Premyslela jsem, ze ho tam kopnu do koupi a reknu mu "jezis to musi bolet" :grinning:

Jinak mi doporucil manzela a svarak, tak jsem si v duchu rekla, ze to fakt bude sranda sex, kdyz ja uz se nemuzu ani hybat, jak me to tam vsechno boli, jak litam xkrat denne na zachod a mam porad ty krece. No proste SUPEEEER :grinning: A nejhorsi na tom je, ze uz zacinam byt protivna na Juru. Jak me vezl z te porodnice tak jsme se o necem bavili a on se me snazil uchlacholit. A ja se jen slysim jak rikam "co to meles, stejne za to muzes ty" :confused:

Nejdete nekdo odpoledne na svarak na trhy? Sla bych na turbomost :angry:
1. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Coz mi pripomina, ze bych se treba peti zase stavila, muzu? Protoze uz nas je to jeste na dlouhy lokte.... Jinak jeste jedna vec, kterou dost dobre nechapu. Vcera mi slezlo bricho. Fakt jsem ho mela dole. V miste, kde byla mesic prdel, bylo najednou prazdno a vsechno bylo dole. A rano? Zas byl nahore. Toho si vsiml i JIrka, takze to neni jen nejaky muj pocit. To dite si ze me evidentne dela srandu.
1. pro 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsem se zas pobavila
je mi tě už fakt líto chůděrko ,tak už fakt musíte zkusit ten sex jinak to asi nevidim, to už nepůjde o něco ztoho mít ale vypudit toho malýho ven.No a příští kontrolu si myslím že už tě objedná na vyvolávačku - je to jepší než dlouho přenášet .Já malýho přenášela tejden a narodil se s 55cm a přes 4 kila
1. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peko tak to bude asi vážně nějakej lucifer ,když už ji tak zlobí teď
1. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jsem rada, ze jsem jeste nepropadla totalnimu zoufalstvi a jeste vas muzu pobavit :grinning: Vis co, me by to nevadilo, ten termin je mi vcelku sumak, ale kdyby mi aspon nebylo tak blbe. Teda to byl docela velkej uz :frowning2: A slo to prirozene, nebo jsi byla na vyvolavacce?
1. pro 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak vyvolanej a ani tak nešel páč chtěl jít obličejem tak byl císařem . Jak mě řekli že je asi velikej a tlustej tak se mě rodit už ani nechtělo :grinning:
1. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No ja uz beru porod jako vysvobozeni ... uz je mi vsechno jedno, jen at ze me to dite nekdo dostane :grinning:

Jinak u nas doma to vypada na sedm morovych ran. Dnes volala tchyne manzelovi, ze chteji prijet v lednu na tyden k nam. Asi se zblaznili .. jako kdyby byli nejak v koncici, tak ok. Ale tatinkovi je 85 a uz ma doooost velke zdravotni problemy a maminka na tom v 65 taky neni moc dobre. Jeste ze bydli v domazlicich, tak se muzeme vymlouvat na nemoc tomaska, na moji rekonvalescenci po porodu, na celonocni rvani a kojeni :grinning: I kdyz se obavam, ze na to se asi nebudu vymlouvat, to bude fakt. Nevim, co jsem komu udelala :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak :grinning: :grinning: :grinning: tak to ti nezávidim ,já taky u Verunky nebyla na nikoho zvědavá ,trajdat po venku to mě nevadilo ale ještě doma ktomu všemu uklízet, navařit a obskakovat někoho to by mě mohlo .Byla jsem ráda že jsem se doškrábala aspoň do kuchyně ,přebalit malou atd . Třeba bude venku půl metru sněhu ,ale tomu moc nevěřim páč hlásily že koncem prosince má být 5 nad nulou
1. pro 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek hele asi tak ... kdyz je manzel nedoveze, tak se sem nedostanou :grinning: A manzel je nedoveze, protoze se nechce rozvadet :grinning: :grinning: :grinning: Ale mysli si o tom to same co ja, nastesti. Taky neni moc na nikoho zvedavy. A nekde jsem cetla, ze je lepsi na navstevy chodit, nez si je zvat. Jak pises, nemusi se uklizet, nic chystat a hlavne, ono se snadneji odchazi, jak se nekdo vyhazuje :slight_smile:

A jinak .. snehove retezy na kocarek asi ne, ale kolecka by mohly mit nejake vysouvaci bodce ... pripadne by kocarek pred sebe mohl hazet sterk, to by nebylo marny ne? :slight_smile:
1. pro 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak no jako ten sníh je děs natěch kolečkách -počkej až vyrazíš s kočárkem .Teď radši nechodím ven jen s Davidem ,protože bych si to šla hodit brodit se skočárem který se během jízdy na jednom metru 5 krát zasekne a ještě táhnou Verunku na sáňkách
1. pro 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no ... krok jedna - zaprahnout psa pred kocar - krok dva - zaprahnout dite na sanich za kocar - a jedeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
posílám pozdrav z Lesné
to nám to pěkně padá, což? :slight_smile: Do vánice se nám sice nechtělo, tak jsme trčeli doma, ale z okna to vypadá krásně
1. pro 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak myslela jsem na tebe, jestli už jsi neporodila a vidím, že si stále "užíváš" ten předporodní čas, tak přeju, ať jde všechno jako po másle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis zdar Luci chtěla jsem se zeptat, jestli neznáš někoho dobrýho na focení uměleckých aktů na plátno, když jsi od fochu
1. pro 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek V Soběšicích musí být taky krásně zasněženo! Škoda jen, že s těma 2 dětma to moc venku nejde, že? |Mně to stačí s jedním a taky si můžu nechat o dřívějších radovánkách na sněhu zdát :wink:
1. pro 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka tak to fakt nevím... ale je plno fotografů, co by to nafotily, ale jsou to profíci a ti budou asi zdrazí.
Já teď buud pár aktů fotit, ale budu to fotit poprvé takže nevím jak to dopadne :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka no nazdar :grinning: :grinning: :grinning:
no mě ani nemluv tady je sněhu jak prase . David jel dom z Cejlu 2 hodiny a segra jela autobusem a ten zapadl mezi Lesnou a Soběšicema .
1. pro 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky kdy se můžou projevovat zoubky???
1. pro 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka jo a co se týče radovánek ,tak teď právě jsem se doradovala s hrablem před barákem
1. pro 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ahojky - u holky ? klidně už teď , kluci jsou opozdilci
1. pro 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Máme ted šíleně uřvané období a cpe si šíleně vše do pusy,jinak nevím čím by to mohlo být.Mamka včera byla u nás a spala jeden večer s Emičkou a budila se a plakala ,že si myslí,že by to mohlo být od zubů.
1. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek: Takový řev u nás neznáme a večer se u nás spalo,v sobotu máme 4.měsíce,tak ,že by už to začalo se zoubkama.
1. pro 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 pročby ne někdo se i s zubem narodí ,většinou se prořežou kolem 6 měsíce ale, nějakej pátek to trvá .Verunka už v půl roce měla taky zoubky , Davidek strašně slintal už tak od 3 měsíce .První zuby bývají nejhorší no ale pak je to celkem vpoho. Trvá to jen pár dní a pak bude zase klid a pak až se začínají prořezávat tak může mít i teplotu
1. pro 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek S tím hrablem to taky znám z dob, kdy jsem bydlela v baráku, tak si tě živě představuju a aji mě to rozesmálo :grinning: Jinak Jura je dneska v práci, zrovna vyfasoval jeřáb a tahá auta při nehodách, tak říkal, že se celej den nezastavil, nadával na kamiony a vůbec na blby za volantem...
1. pro 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis ju díky, třeba ti to půjde a necháme to nafotit u tebe :wink:
1. pro 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 Ahoj náš Vašik si cpe ruce do pusy a slintá už 3 měsíce a furt žádnej zub, akorát už ty tři měsíce poslouchám, že to budou zuby :slight_smile: nebyli jste třeba na očkování, může to být i z toho
1. pro 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka cccccc nevím co ti namě přijde k smíchu ,třeba mi to hrablo sluší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no takovou hoknu mu teda nezávidim,od ségry starej dělá silničáře a ještě se nezastavil a ani nejel dom že se natu chvilku vyspí v práci
1. pro 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak to nezávidím, že ti chce přijet taková návštěva. Já ani nechápu jiným maminy, jak se k sobě na 14 dní po porodu nastěhují mamku ať jim pomůže. Sem sice byla ráda že se ta moja párkrát v týdnu stavila, ale taky bylo fajn že večer šla zase k sobě dom :grinning:

@pandysek Když už máš tak pěkně natrénovaný hrabání sněhu, nechceš ho přijít zhrabat aji k nám? Včera večer jak sem jela přez město, tak se to celkem dalo, ale našu ulicu nemají silničáři asi vůbec v mapě :frowning2:
2. pro 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek