• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@bufina Asi tak, ja tu nechci ani svoji mamku. Jako, pokud by prijela, dovezla mi obed a vysala, pohlidala hodku malyho, abych se stihla vycurat a osprchovat, tak to jo, to bych ji byla vdecna. Nicmene nechapu, proc si tchyne mysli, ze mi pomuze, kdyz se sem s tchanem nakvaltuji na tyden a vic :slight_smile: Ale jsem rada, ze manzel je z toho stejne nadseny, takze to nebude zase tak horke....

Me vcera vecer prislo, ze silnicari nemaji na mape ani Zabiny :frowning2: Dokonce ani palackeho nebyla prohrabana.

@pandysek Bud rada ze mas co hrabat, aspon budes mit po zime hubene ruce :grinning:
2. pro 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Bys tak akorát se musela starat ještě týden o ně. Bych tu třeba někoho na týden brala, ale až tak po třech měsících, až bysme byli úplně zžitý. U malýho sem začala rozpoznávat ten jeho denní režim tak kolem měsícu.... A kdybych tu měla třeba týden mamku, tak na co by mně to bylo, stejně bych s dítětem tak jako tak nakonec jednou zůstala sama, tak proč to oddalovat. A všechno se v pohodě dá i s dvouma děckama. Sem teda silničářům nezáviděla. Sem byla u švagrové na Lesné, byly sme odpoledne venku, vraceli jsme se k ní dom už pořádně zasněžení a pak z okna už byla vidět jenom bílá mlha, jak hodně sněžilo. Auto sem na parkovišti skoro nenašla, byla na něm 10cm vrstva sněhu, do toho ještě foukalo, takže myslím že silničářům se to za autem nafoukalo na silnicu zpátky. Ale aspoň bylo poznat že to protažený bylo, u nás v ulici vůbec.Se divím že sem nezapadla.
2. pro 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina No prave ... a hlavne ona by to treba myslela dobre, ale kdyz nevis co delat a vicemene mas jeste porad emtodu pokus omyl, tak myslim, ze bych z jakekoli rady jenom pul hodiny brecela na zachode, jak jsem neschopna :confused:

No covece mozna bud rada ze to u vas neni protazene. U nas to vzdycky protahnou tak, ze jsou vlastne auta zabarikadovany z boku. No a kdyz to zmrzne pres noc, tak se kolikrat stane, ze vubec nemuzes vyjet a musi nastoupit manzel s lopatou a ten zmrzly bordel stejne zase odhrabava na silnici. Jako je to krasny, o tom zadna, ale mohlo by tak nejak snezit jen na zahradky a v parku :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
@brzdinka :Na očkování jdeme ted v pátek,včera jsem jí musela uspat v náručí :slight_smile: jinak byl řev,a to se u nás neuspává v náručí.Tak nevím zaptám se doktorky zítra.
2. pro 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak no to jo ale naco mě budou hubené ruce ,když mám velkou prdel a obří břicho :frowning2:
2. pro 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Necim se zacit musi :wink: A kdyz to budes delat poradne, tak budes posilovat i to ostatni. Ja vim, kdyz jsem vzdycky odhrnovala kolem baraku nasich, jak me pak vsechno bolelo. Ted odhrnujeme asi jen 8 metru chodniku, takze zadna velka posilovna to neni :frowning2:
2. pro 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jo myslíš to asi tak že sem se teď podívala ven a za autem mám půlmetrovou horu sněhu? Protáhli to tu asi někdy až pozdě večer...
2. pro 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 nejlíp unás fungovalo uspávání unás v posteli .Jakmile jsem je tam položila a lehla si snima nebo dala mlíko tak byl klid a hned se spinkalo .Nevýhody - mám mlýho furt v postely takže žádný roztahování ,výhody- nebudí se tak často , neřve a já se dýl vyspím páč ho nemusím kontrolovat a uspávat v postýlce :grinning:
2. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Jo :grinning: Prijedu ti pomoct, treba mi u toho rupne voda :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak No já sem loni s tekoucí vodou ometala auto od sněhu, abysme mohli vyrazit do porodnice. Nic moc teda. Venku -15, mokrý kalhoty a pořád to teklo....Vložka byla jako nic, ta byla během chvíle nasáklá... By se hodila nějaká plína..... :grinning:
2. pro 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina OK beru si sebou rucnik :grinning:
2. pro 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je hezky, dneska by to slo .... akorat ze se zase, po tech dvou dnech hruzy, vsechno zastavilo. Dokonce jsem spala jak mimino az do sedmi. Ze by klid pred bouri? Nebo se tam zabarikadoval a bude cekat do jara?
2. pro 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak To bude klid před bouří :grinning:
2. pro 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Jeee vy dneska zdobite domecek? Musime taky koupit nejake dekorace .. do oken atd. Hlavne by manzel mohl konecne vanocne navrtat garnyze a povesit zavesy :frowning2:
2. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Sem včera nakoupila hromadu blbostí v Lidlu na zavěšení doma a tak. A dekorací do oken mám tolik, že možná už přez ně ven ani neuvidíme :slight_smile: Sem si řekla že po tom sněhovým dobrodružství včera dneska nikam nevylezem a budeme zdobit..
2. pro 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Po tom mým chcu taky pověsit jeden závěs, ještě teda musí připevnit takovou tu tyčku na něho a taky pořád nic.
2. pro 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak
@bufina
ženský co si neuděláme sami to nemáme ,teda až naty děti to jsme je nachvilku potřebovali
2. pro 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Hihi, no to máš pravdu :grinning: Jinak je fakt nepotřebujem....
2. pro 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina V lidlu rikas jo? No skocime asi kouknout do globusu, tam budou mit asi uplne stejne kravovinky. Ja jsem ale na tohle priserna, mam tu svuj poradek ve stylu knizky usporadane podle velikosti a hrozne mi vadi, kdyz je neco co proste nesedi. Mam tu treba jednu dekoraci, kde jsou 4 svicky podle velikosti. Manzel navrhl, ze bychom si z toho mohli udelat adventni venec. Pri predstave, ze mi ty svicky zprzni a zapali mi bylo smutno. Ale v nedeli tomu asi neujdu. No budu si pak v ikei muset koupit nove :grinning:

@pandysek No mamka taky cekala asi rok a pul na pridelani policky. Nezminuju to, ze me taky jedna policka stoji v koute asi mesic :grinning: Ale ja si ji tam pak pridelam sama, az nebudu tehotna :angry:

Jinak, muzete mi vysvetlit, jak v tehle srackach mam chodit s kocarem? Byla jsem ted na prochazce se psem. Silnice neodhrabany, chodniky neodhrabany. Bydlime na kopci, takze dolu jsem se klouzala a nahoru jsem naseho americkeho kokrspanela pouzivala jako tahaciho psa. Jinak teda pohled na me byl uzasnej, stokilova supici obryně Stáňa v několika vrstvach svetru :rolling_eyes: Jsem teď docela hodně ráda, že jsem si koupila kočár s ruční brzdou. Bez ní bych ho tak maximálně mohla pustit z kopce dolů a čekat, jestli se tam zastaví o sloup :confounded:
2. pro 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Ani mně nemluv. Mám tu na jedné komodě z Ikei vždycky danou nějakou výzdobu. Jarní, velikonoční, na podzim Halloween a teď vánoční. A ten můj tam vždycky něco práskne, minule tam ležel šroubovák a ještě cosi. Pomalu každej druhej den tam něco je.... A můžu nadávat jak chcu. Můj kočár teda ve sněhu celkem obstál. Má veliký nafukovací kola, tak jel pěkně. Sice sem se taky nadřela, ale co sem měla pro malou sporťák s malýma kolama, tak to bylo úplně naprd. Teď hlavně do kopca tlačím kočár jednou rukou a za druhou táhnu malou.... No a sjíždět z prudšího kopca, to bylo taky zajímavý, ale chce to cvik.
2. pro 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Ja si rikam, ze to asi bez toho bruchu pujde lip, ale stejnak ... no jsem zvedava :slight_smile:
2. pro 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak včera to byl extrém, za pár dnů to bude hezky prohrnutý a bude se jezdit dobře. Teď za mnou přiběhla malá a říká: mami, dívej, naše kytičky.... A ukázala na okno, kde sou ještě pod vrstvou sněhu muškáty... Sem je nějak zapoměla sundat :grinning:
2. pro 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Treba zmrznou a vydrzi ti do jara :grinning:
2. pro 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Je vyhodím a koupím v Baumaxu nový.
2. pro 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Nebo tak :slight_smile: Koukam ze ti kytky vydrzi stejne jako me. Manzel si ze me dela vzdycky legraci, kdyz dotahnu novou kytku. Pta se "a co ti ta chudinka udelala, ze ses rozhodla ji zavrazdit" Posledni dobou ma nejake narazky v souvislosti s ditetem, jako jestli prezije atd. Tak jsem mu strucne vysvetlila, ze kdyby ta kytka nebyla blba, tak si taky zarve, kdyz ma zizen :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak To je u nás to stejný, mně zdechnul aji kaktus :grinning:
2. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina nahodou kaktusy jsou dost narocne na pestovani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja teda ted koupila spousty kytek v bauhausu. A zatim mi drzi i orchidee normalne. Dokonce jedna vypada, ze odvazne pokvete dal. Nechapu. Ale asi jsem ji proste dala na dobre misto a nesaham na ni :slight_smile:
2. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak to má super, mně orchidei vydržela asi měsíc :slight_smile:
2. pro 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
@terak no to mě holky neříkejte že jste kytko vrazy .
já jsem úchylná na kytky ,ale je pravda ty kaktusy mě chcípou furt ,ale orchidei mám asi 6 a i jednu se 6-ti výhodky s květy a to je nehnojim a občas zaleju
jestli budete chctít holky muškáty tak mám namnožený takový ty tmavě-světle fialový
2. pro 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám jich dost a nevím co snimi
2. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek