• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek Jé, tak ty bych si pak klidně vzala. Se o ně celý léto starala Nikolka. Pořád je chtěla zalívat :slight_smile: Takže přežily v pohodě :grinning:
2. pro 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek pristi rok je beru :slight_smile: Mame tu takovy krasny, nevyuzity venkovni parapet. Ale nesmi ti vadit, ze pak chcipnou a asi budou jen na jednu sezonu :grinning:

No ja nevim co s tema kytkama delam, ale ted se mi teda drzi dobre. PRed tim jsem to vsechno mela jen na parapetu = nad topenim. Ted je mam vsechny mimo, uz mame konecne prostory, kde je ulozit, takze se mi prave drzi i ty orchidee.
2. pro 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina prosím prosím jednu bílou lucerničku a budeš nejhodnější :grinning: :grinning:
@terak ok budou tak /nor ,březen
2. pro 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Jasně, vezmu :slight_smile: Vletím tam hned jak otevřou a vezmu to všema zkratkama :grinning:
2. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se vede nejlíp právě orchideím, pravidelně nám kvetou :dizzy_face: :dizzy_face: , ale ostatní kytky jsou odolné podle náročnosti, některé nepřežijí sezónu a jiné, které už měly dávnou zdechnout pravidelně kvetou :grinning:
2. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peko jojo to taky znám ty co nezalívám a nestarám se oně tak mě kvetou :grinning:
a jedna orchidej už mě kvete furt od loňkého července -než opadají ty staré květy tak už tam sou nové
2. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak včera teda už dnes ty neše dvě ratolesti šly spinka o půl 1 noci :angry: :angry: :angry: Prvně řvala Verunka že ještě neee ,že si bude stavět z kostek hrad a pak malej že ho bolí bříško ,ale to už byl řev horší
3. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to by mě asi hráblo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Su ráda že to u nás o osmi už všechno chrápe.
3. pro 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jo tak to u nás o 8 chrápe jen táta a pes
3. pro 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak užžž????? :grinning:
3. pro 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Nedělej si z chudinky @terak srandu :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina srandu né ,ale jsem napnutá jak kšandy , dostane za úkol ještě před odjezdem do porodnice vás otom informovat :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek hihi. To su zvědavá co nám napíše, až si to přečte :grinning:
3. pro 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ty jsi napnuta jak ksandy a ja jsem nasrana jak svina :grinning: Dnes velmi uspesne 2 hodiny spanku 6 hodin poslicku a boleni zad. A holky teda muzu vam rict, kaslu na svuj porodni plan, na stridani poloh bla bla bla .... me totiz vystridat dve polohy trva asi 5 minut, nez se zvednu a prevalim, tak to mam rozfazovane asi do patnacti pohybu, desetkrat u toho zahekam a trikrat ze me vypadne neco jako kur.... nebo dopr.... Jsem proste jak slunicko, co vam budu vykladat :grinning: Jeste chvilku, tak mi manzel na to bricho asi houpne sam :grinning: :grinning: :grinning:

Jsme dnes chteli jit na turbomost na zelnak, ale zatim to vypada, ze bude snezit, no tak nevim.
3. pro 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Je pravda, ze jsem te chvilku podezrivala, jestli ty orchidee nejsou umely :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak :grinning: :grinning: :grinning: chůďátko naše , vůbec ti to nezávidim a úplně ti to věřim
unás už sněžííí
3. pro 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak asi co vam budu vykladat, znate to samy :frowning2: Pujdu si kafrat nekam do koutecku, at uz neotravuju :grinning: :grinning: :grinning: No u nas tak jako neco pada .... ale uvidime do odpoledne, docela bych vzala za vdek nejakym provetranim venku.
3. pro 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak jen kafrej jestli ti to pomůže a já se aspoň zasměju :grinning:
jooo já bych taky ěkam šla ,ale copak to jde musela bych si sebou vzít to mí hrablo a připevnit si ho na kočár abych někam dojela :angry:
3. pro 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Myslim, ze je nejvyssi cas zaucit Verunku :wink: :grinning:
3. pro 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak by to nebylo vůbec špatný ,to mě nenapadlo :grinning: :grinning: aspoň by se unavila a neotravovala do půlnoci
3. pro 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No tak hlavne ... proc jinak jsme si ty deti delaly ne? Levna pracovni sila :grinning: :grinning: :grinning: Vsak se ted delaji ty male verze mopu na podlahu, hrabla na snih atd. :wink:
3. pro 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - Teri pozvala bych tě na návštěvu, aby ses doma nenudila, ale v tomhle počasí si tě odmítám vzít na svědomí :frowning2:
3. pro 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Ja jsem se chtela pozvat sama, ale s moji naladou si ja odmitam vzit na svedomi tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: A mimoto mi tu Jura nenechal auto. Vi ze jsem bez kabatu, takze pesky nikam nemuzu a mam zaracha :frowning2:
3. pro 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - mě inc nerozháže :wink:, ale koukám, že Jura to dobře vymyslel :grinning: :grinning:
Nabídla bych ti návštěvu na příští týden, ale to už budeš doufám v porodnici, tak se stavím já :grinning: :grinning:
3. pro 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko no to doufam taky, jinak mi uz hrabne totalne. Nerozhaze? OK tak ja se stavim na 15 minut a uvidime. Mimot jsme vcera s Misou mely na skypu psychoterapeutickou skupinu, to teda byl hovor ti reknu. Ona laktacni psychoza, ja pod vlivem hormonu :grinning: Jsem zvedava jak to bude vypadat, az se potkame vsechny tri. Ty ses prihlasila az kdy Myska sla kojit, tak uz jsme te do hovoru ani nepribiraly, ale priste te asi prozvonim, at se pripojis a muzes se pobavit :sweat_smile:
3. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - teda holky, takhle mě ignorovat, že se nestydíte :-P
3. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko ty ses flakala buhvikde ;) Kdyz te vecer prozvonim, tak mas signal, ze mas prijit na skype :grinning: :grinning: :grinning: Tam se daji delat nejak ty konferencni hovory ne? Nebo ze bychom si rovnou zavolaly? :grinning:
3. pro 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak - No Nelča byla včera po očkování, takže na vysedávání u netu nebyl moc čas ..... a s tím konferenčním hovorem teda nevím, to bych se nedostala vůbec ke slovu, jak vás znám :grinning:
3. pro 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peko
@terak vy fičíte přes skype .my s bufinou si píšem tak 20 hodin deně přes facebook , tam krásně vidíš kdy kdo tam je :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak vydrž prťka, vydrž :grinning:
3. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek