• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@terak jo to byla reakce na tvůj dnešní komentář, že se stihneš do porodu ještě zbláznit. Já jsem naštěstí tohle nezažilo, to je výhoda předčasných porodů :slight_smile:
3. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko chtela jsi rict ... jak znas misu :grinning: :grinning: :grinning:

@brzdinka holky muzou potvrdit, ze uz jsem to stihla :angry:

@pandysek my ten skype mame aspon jen po vecerech, facebook je peklo, tak bych se pak vykecavala cely den :confused:
3. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek facebook mám taktéž, ale skoro tam nechodím, není čas no :angry: Je fakt, že to ještě nemám ani pořádně zmáknutý, ale našla jsem tam několik zapomenutých přátel z dob, kdy nám bylo náct :dizzy_face:
3. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak holky by určitě řekly, že je to normální průběh. Už se taky těším, až bude mezi námi čerstvá maminka a nový človíček :slight_smile:
3. pro 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak no já tam taky právěže sedim furt
@brzdinka jojo já tam mám děcka ze základky i střední ,kámošky co se odstěhovaly široko daleko ,nebo co jsou v Anglii nebo v Itálii tak si přesto píšem .a rodinu co jsem neviděla sto let
3. pro 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Normalni to mozna je, ale kdo to se mnou ma vydrzet :frowning2: Mam pocit, ze jsem vcera u manzela zahledla svatozar...
3. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no na to je to super, ale jinak požírač času, jak tak koukám :grinning:
3. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak šak je to Jura, jak ten můj a ti mají svatozář od narození :wink: Akorát hodně výjimečně je vidět přes to jejich zlobení :grinning:
3. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka A taky ti říká, že jako svatý jiří musí dnes a denně bojovat s litou saní? :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jo, pořád s něčím bojuje :grinning:
3. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tudle jsem četla charakteristiku jejich jména psali tam, že Jiří dělá pořád dokola ty samý chyby, takovej bludnej kruh, no někdy to sedí :wink:
3. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka tak ten muj jich moc nedela, ale je pravda, ze je par veci, ktery me stvou porad dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to bych řekla, že je vlastností všech tvorů z Marsu :angry:
3. pro 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a padá a padá... Kdo poslouchá radio ČAS? Často tam teď hrajou Ladovskou zimu od Nohavici, to je trefné :astonished:
3. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka to je děs už ten sníh ,je to naprd že teď bude bílo na na Vánoce bláto :confounded:
3. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ale Pandy, vždyť to je nádhera, vzpomínáš na dětství, jak sis to uměla užít?? :grinning: :grinning:
3. pro 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pojdte nekdo v sobotu na turbomost na zelnak :grinning:
3. pro 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak A co to je?
3. pro 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak no to by mě taky zajímalo co to je
3. pro 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek
@bufina

http://www.turbomost.cz/

TurbomošT je jedinečná směs Hostětínského jablečného bio moštu, koření a jablečné pálenky ze Samotíšek.

Jinak ... jediny alkoholicky napoj, ktery se na trzich nebojim pozivat, protoze vim kdo ho dela a ze to nejsou zadne sracky :slight_smile: Naopak ty ruzne svaraky, svobodacci, brnacci atd. to jsou proste jen smichany zbytky.
3. pro 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak ahááá - ty chceš mít ještě před porodem běhavku
3. pro 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jo táák, už tomu rozumím, mně tam chybělo to Š. Tak kde a v kolik? :grinning:
3. pro 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no to š bylo podstatný
3. pro 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ne, ja ho jen trosku popostrcim :grinning: :grinning: :grinning: Ted si beru prosecco a odchazim do vany :sunglasses: Aneb, drzim se konceptu z knihy Liny rodic, konkretne body:

4 - Líný rodič pije alkohol, aniž by měl pocit viny
8 - Líný rodič je vynalézavý rodič

Bohuzel se mi nedari plnit dalsi body, jako treba ze liny rodic nezasahuje a nechava sve deti byt na pokoji. Budu na tom muset jeste zapracovat.
3. pro 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak víš co @terak asi volí příjemější formu klistýru :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina tak nejak :frowning2: Ale kazdopadne doporucuju vyzkouset. Ja teda ten hosteninskej most kupuju i normalne. Mimo zdrave vyzivy ho maji treba v bille (ale stoji teda litr kolem 50,-) Nicmene je to fakt vyborny. Coz mi pripomina, ze mozna vyzenu manzela a misto prosecca si udelam turbomost doma :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak To sem fakt teda ještě neměla. Musím vyzkoušet. A taky bych si dala svařák :grinning: A prdelník, skořicovej mňam mňam :grinning:
3. pro 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak hele a tos myslela vážně s tím zítřkem? Bysme se asi klidně přidali :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo přidáme :grinning:
3. pro 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek