• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@brzdinka tak třeba se potkáme na štěfán.čtv. :grinning:
4. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka :Včera jsem se ptala mudr a do -6
4. pro 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina no zatím ty děti plánuje dělat příští rok, tak uvidíme :grinning:
4. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Je po tom očkování Emička trochu víc protivná a pospává.Přidám se asi příště
4. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ještě mně řekni, co to je ten oslík na Svoďáku, to je nějakej stánek nebo betlém??
4. pro 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka ne je tam živej ve stáji (možná jestli nezmrz)
4. pro 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 škoda no jak chceš. Žádný podíl z oslíka nebude :grinning:
4. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska mi nejdou nahrávat fotky ,tak to zkusím navečer nebo zítra :grinning:
4. pro 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Tak jak bylo??Osel zaparkován :grinning:
4. pro 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 zima ,ale děti a svařáček zahřál .Lidí tam bylo to byl děs .Oslíka jsem to vyfotila aby mohla závidět
4. pro 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 tak už máš oslíka na fotce umě v :grinning: albíčku
4. pro 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí

@elfka11 byl to super srázek, já jsem si to fakt užila po půl roce ve městě a ještě k tomu kvalitní turbomoštík, paráda :grinning: ale na zpáteční cestě už pěkně přituhávalo
4. pro 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky ja se omlouvam za neucast. Rano jsem se jeste divala, jestli jste teda dohodly nejakou hodinu a nic. No a pak jsme jeli k nasim na chalupu, kde jsem se kapanek prdla cervenym vinem, sli jsme na prochazku a najednou bylo pul pate :angry:

Jaky byl turbomost?
4. pro 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka no jo no sis to pěkně zařídila - vozičku kočárků :grinning:
to se to potom poletuje po stánkách ,chvílemi jsme nevěděli jestli si mám někam neuletěla :grinning: Chce to jít dopoledne v tejdnu ,byl tam moc zmatek namě
4. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jo byla jsem jak utržená ze řetězu, ta volnost nebýt svázaná s kočárkem je dost dobrá. Jsem si říkala, že vám to možná přišlo líto, že taky nemáte bezdětný švagrový :grinning: Když tak příště vezmu ještě dvě kolegyně z práce a budou mít na povel vaše kočárky :wink:
4. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ahoj, jsme si říkaly, jestli už nejsi v porodnici a ty si někde chlachtáš :slight_smile: Turbomošt je opravdu dobrý, dávala jsem si ho i loni, ještě jako těhule
4. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka a pak kdo chlasta :grinning: Ja mela jen kvalitni vino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak dobrý víno je povolený, stejně jako dobrý pivo :wink:
4. pro 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka mi máme děti dvě :grinning: já si zamlouvám jednu na kočárkování a jednu na nošení Verunky :grinning:
jsem si taky říkala že vezmu sebou ségru je taky bezdětná
4. pro 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no vidíš, nějak to dáme dohromady, abysme mohli mít volný ruce :sunglasses:
5. pro 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina jak jste včera zvládli s Adámkem cestu domů? Ještě se chci omluvit, že jsem si popletla jména a věk, ale můj mozek od porodu nějak vynechává :grinning: taky už jsem se dýl jak měsíc nedostala pořádně k počítači a tak jsem neměla ani čas prohlížet fotky apod., abych si osvěžila paměť, tak jsem zůstala někde v říjnu no :confused: podobný trapasy se mi ovšem stávají :frowning2: poměrně často
5. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka - koukala jsem na fotečky, máš pěknýho klučíka :dizzy_face: :dizzy_face: a všimla jsem si, že taky látkujete :wink:
5. pro 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko ahoj, právě jsme se vrátili z Mikulášské besídky (rodina se sešla), mám pocit, že jsem si toho vínka přihla trošku moc :sweat_smile: Látkujeme, ale můžu ti říct, že někdy už mě to zmáhá a dám si den s jednorázovkama, abych si odpočinula od věčnýho přepírání hovínek :angry:
5. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko já jsem bohužel ještě neměla čas projet tvoje fotečky, ale hned zítra to napravím, ju? dobrou
5. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka ahojky
vy balíte do látkový plinek ? to jde ? já když jsem zjistila jaký dělají teď látkový plynky -hnusný průhledný asi s 5 mm dírama ,který po jednom vypraní zežmolkatí a ještě je trodávají za takový nehorázný prach ,tak jsem padla do vývrtky
vyplatí se to v dnešní době?
6. pro 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak včera si tu naší rozárku Mikulá s čertem neodnesl ,prý takový zlobidlo ani v pekle neberou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dělala hroznou hrdinku , když jsme říkaly že půjdem zanimi ven a až jsme je potkaly v garáži tak málem zbourala i zeď jak chtěla utéct
6. pro 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek co říkala Verča na čerta, asi, že je ošklivej, co?
S těma látkovýma plenama je to celkem v pohodě, není to teda už ta kvalita co bejvala, ale třeba Hybler má docela slušnou gramáž, mám jich 30, což mě vyšlo něco kolem 750 kč a svrchní kalhotky(nepromokavý) mám půjčený od kamošky, takže pohoda, ale na noc používám jednorázovku
6. pro 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka Nee říkala že -chce jit plyč dom-
a teď říká že čert je hodný a do pekla ona nepůjde
no já si koupila nějakých 10 kusů za 3 kila v Kice a když jsem je viděla tak mě omejvaly .Celkem jsou dobrý ty barevný jak prodávají v ikei .No já bych si asi na llátkový netroufala ,už teĎ nedělám nic jinýho než peru a žehlím a platíme litr měsíčně za vodu ,aviváže a vanischu mám po cisternách a prášek ještě jde ,ale představa že bych ještě potom našem pochcánkovi a poseroutkovi prala plíny je děsivá :sweat_smile:
6. pro 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek já myslím, že to je o zvyku, nám už se daří chodit občas na nočníček, takže máme třeba 4 plíny na den a peru tak 1x za tři dny, hovínka předepírám v ruce jádrovým mýdlem
6. pro 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jo ale ty 4 plíny jsou, když ho dávám často na hrnec, takže to vyžaduje čas, když čas nemám je jich i deset. A to je jasný, že ty s dvouma dětma a barákem toho času moc nemáš
6. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek