Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

Ahoj jsem Andy ,
hledám nějakou maminku na procházky a na pokec jsem z Brna Soběšic a mám dvě děti -bydlíme v rodiném domečku takže můžem trávit čas s dětma i na zahrádce(naše malá má spoustu blbinek na hraní)je tu moc krásné okoli -lesy atd- hospudka v lese s pískovištěm i prolízkama.Hledám maminu co má i malé nebo větší dítě tak kolem dvou až tří let-aby si i ta má opička pohrála. Malé jsou 2 roky a 2 měsíce a špuntíky .
pandysekautor
4. pro 2010
@brzdinka tak třeba se potkáme na štěfán.čtv. 😃
elfka11
4. pro 2010
@brzdinka :Včera jsem se ptala mudr a do -6
brzdinka
4. pro 2010
@bufina no zatím ty děti plánuje dělat příští rok, tak uvidíme 😃
elfka11
4. pro 2010
@pandysek :Je po tom očkování Emička trochu víc protivná a pospává.Přidám se asi příště
brzdinka
4. pro 2010
@pandysek ještě mně řekni, co to je ten oslík na Svoďáku, to je nějakej stánek nebo betlém??
pandysekautor
4. pro 2010
@brzdinka ne je tam živej ve stáji (možná jestli nezmrz)
pandysekautor
4. pro 2010
@elfka11 škoda no jak chceš. Žádný podíl z oslíka nebude 😃
pandysekautor
4. pro 2010
dneska mi nejdou nahrávat fotky ,tak to zkusím navečer nebo zítra 😃
elfka11
4. pro 2010
@pandysek :Tak jak bylo??Osel zaparkován 😃
pandysekautor
4. pro 2010
@elfka11 zima ,ale děti a svařáček zahřál .Lidí tam bylo to byl děs .Oslíka jsem to vyfotila aby mohla závidět
pandysekautor
4. pro 2010
@elfka11 tak už máš oslíka na fotce umě v 😃 albíčku
brzdinka
4. pro 2010

@elfka11 byl to super srázek, já jsem si to fakt užila po půl roce ve městě a ještě k tomu kvalitní turbomoštík, paráda 😃 ale na zpáteční cestě už pěkně přituhávalo
terak
4. pro 2010
Ahoj, holky ja se omlouvam za neucast. Rano jsem se jeste divala, jestli jste teda dohodly nejakou hodinu a nic. No a pak jsme jeli k nasim na chalupu, kde jsem se kapanek prdla cervenym vinem, sli jsme na prochazku a najednou bylo pul pate ]-(

Jaky byl turbomost?
pandysekautor
4. pro 2010
@brzdinka no jo no sis to pěkně zařídila - vozičku kočárků 😃
to se to potom poletuje po stánkách ,chvílemi jsme nevěděli jestli si mám někam neuletěla 😃 Chce to jít dopoledne v tejdnu ,byl tam moc zmatek namě
brzdinka
4. pro 2010
@pandysek jo byla jsem jak utržená ze řetězu, ta volnost nebýt svázaná s kočárkem je dost dobrá. Jsem si říkala, že vám to možná přišlo líto, že taky nemáte bezdětný švagrový 😃 Když tak příště vezmu ještě dvě kolegyně z práce a budou mít na povel vaše kočárky 😉
brzdinka
4. pro 2010
@terak ahoj, jsme si říkaly, jestli už nejsi v porodnici a ty si někde chlachtáš 🙂 Turbomošt je opravdu dobrý, dávala jsem si ho i loni, ještě jako těhule
terak
4. pro 2010
@brzdinka a pak kdo chlasta 😃 Ja mela jen kvalitni vino 😃 😃 😃 😃
brzdinka
4. pro 2010
@terak dobrý víno je povolený, stejně jako dobrý pivo 😉
pandysekautor
4. pro 2010
@brzdinka mi máme děti dvě 😃 já si zamlouvám jednu na kočárkování a jednu na nošení Verunky 😃
jsem si taky říkala že vezmu sebou ségru je taky bezdětná
brzdinka
5. pro 2010
@pandysek no vidíš, nějak to dáme dohromady, abysme mohli mít volný ruce 😎
brzdinka
5. pro 2010
@bufina jak jste včera zvládli s Adámkem cestu domů? Ještě se chci omluvit, že jsem si popletla jména a věk, ale můj mozek od porodu nějak vynechává 😃 taky už jsem se dýl jak měsíc nedostala pořádně k počítači a tak jsem neměla ani čas prohlížet fotky apod., abych si osvěžila paměť, tak jsem zůstala někde v říjnu no =-) podobný trapasy se mi ovšem stávají 😞 poměrně často
peko
5. pro 2010
@brzdinka - koukala jsem na fotečky, máš pěknýho klučíka x-) x-) a všimla jsem si, že taky látkujete 😉
brzdinka
5. pro 2010
@peko ahoj, právě jsme se vrátili z Mikulášské besídky (rodina se sešla), mám pocit, že jsem si toho vínka přihla trošku moc :-N Látkujeme, ale můžu ti říct, že někdy už mě to zmáhá a dám si den s jednorázovkama, abych si odpočinula od věčnýho přepírání hovínek ]-(
brzdinka
5. pro 2010
@peko já jsem bohužel ještě neměla čas projet tvoje fotečky, ale hned zítra to napravím, ju? dobrou
pandysekautor
6. pro 2010
@brzdinka ahojky
vy balíte do látkový plinek ? to jde ? já když jsem zjistila jaký dělají teď látkový plynky -hnusný průhledný asi s 5 mm dírama ,který po jednom vypraní zežmolkatí a ještě je trodávají za takový nehorázný prach ,tak jsem padla do vývrtky
vyplatí se to v dnešní době?
pandysekautor
6. pro 2010
tak včera si tu naší rozárku Mikulá s čertem neodnesl ,prý takový zlobidlo ani v pekle neberou 😃 😃 😃 😃 😃
Dělala hroznou hrdinku , když jsme říkaly že půjdem zanimi ven a až jsme je potkaly v garáži tak málem zbourala i zeď jak chtěla utéct
brzdinka
6. pro 2010
@pandysek co říkala Verča na čerta, asi, že je ošklivej, co?
S těma látkovýma plenama je to celkem v pohodě, není to teda už ta kvalita co bejvala, ale třeba Hybler má docela slušnou gramáž, mám jich 30, což mě vyšlo něco kolem 750 kč a svrchní kalhotky(nepromokavý) mám půjčený od kamošky, takže pohoda, ale na noc používám jednorázovku
pandysekautor
6. pro 2010
@brzdinka Nee říkala že -chce jit plyč dom-
a teď říká že čert je hodný a do pekla ona nepůjde
no já si koupila nějakých 10 kusů za 3 kila v Kice a když jsem je viděla tak mě omejvaly .Celkem jsou dobrý ty barevný jak prodávají v ikei .No já bych si asi na llátkový netroufala ,už teĎ nedělám nic jinýho než peru a žehlím a platíme litr měsíčně za vodu ,aviváže a vanischu mám po cisternách a prášek ještě jde ,ale představa že bych ještě potom našem pochcánkovi a poseroutkovi prala plíny je děsivá :-N
brzdinka
6. pro 2010
@pandysek já myslím, že to je o zvyku, nám už se daří chodit občas na nočníček, takže máme třeba 4 plíny na den a peru tak 1x za tři dny, hovínka předepírám v ruce jádrovým mýdlem
brzdinka
6. pro 2010
@pandysek jo ale ty 4 plíny jsou, když ho dávám často na hrnec, takže to vyžaduje čas, když čas nemám je jich i deset. A to je jasný, že ty s dvouma dětma a barákem toho času moc nemáš

Začni psát odpověď...

Odešli