• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@terak už????
6. pro 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Ahoj, dojeli jsme v pohodě. Adámek už moc neprudil a v autobuse sem mu sundala rukavice a dala sušenky, takže si je žmoulal a byl spokojenej.
6. pro 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina jojo, mám pocit,že jak vidí ty naše ratolesti jídlo,tak jde všechno ostatní stranou :astonished:
6. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri nás napíná, tím jak se vždycky půl dne neozve, co? :fearful:
6. pro 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka jojo třeba čeká že to naní každou chvilku přijde :grinning:
6. pro 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek nebo nacvičuje porodní polohy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka hele když nepůjde dobrovolně tak příští týden už bude určitě mamina. No jo když ji každý ordinuje manžela a ona nato prdí :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka To jo teda. Ale jak na vás ženský na svoboďáku hulákal, tak na čerta se smál :slight_smile:
6. pro 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
6. pro 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina ještě z toho nemá rozum chudáček :grinning:
6. pro 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 ahoj, jak je po očkování?
6. pro 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka To ne teda. Nikolka se statečně držela asi 10 vteřin a pak spustila :slight_smile:
6. pro 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no jo, slyšela jsem, že sperma obsahuje nějaký hormon, myslím oxytocin, který pomáhá rozběhnout porod :slight_smile:
6. pro 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina to musí být roztomilý, jak to děti ještě prožívají, že? Už se těším, až to Vaškovi taky předvedem :wink:
6. pro 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina No asi se mu nelíbí ženský :grinning:
6. pro 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek že by byl na kluky? Ne, to je blbá sranda :angry:
6. pro 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás zdravím už s prckem doma. Sice máme už jedenáct dní, ale teprve teď se nějak zabíhám do rytmu prcka a nejsem už tak šíleně unavená přes celý den jako minulý týden. Je to zlatíčko, ale sehrávání nám jde pomalu. Císař byl nakonec vcelku v pohodě, tedy až na to "oživování" těla po spinálu a rozcházení. Teď se snažím rozmasírovávat jizvu - dost hnusný... Navíc kojení taky není až taková balada, jak by se zdálo - obdivuju všechny, které to zvládly bez problémů (a závidím :slight_smile: Přeju všem pěkný den

A co terak, už porodila?
6. pro 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka no tak sem to nemyslela
@pandysek Hmm, si pořád říkám proč nejradší lozí pro moje domácí růžový gumáče :slight_smile:
autor
@michmar jééé tak velká gratulace
no jo není to procházka růžovým sadem a kojení se taky spraví ze začátku je to děs a ještě po císaři člověk má co dělat se sebou natož tahat ještě prtě
6. pro 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina my máme taky jedny návleky na nožky do růžova, tak snad ho to neovlivní tím směrem :rolling_eyes:
6. pro 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek já vím, že ty ne, ale já jo a pak jsem to hned zavrhla :slight_smile:
6. pro 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu chvilku kočárkovat, zatím pá
6. pro 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem tady mezi brňandama nová. Mám čtyřměsíční terezku a desetiletou Lucku. Jsem ze Žabin, tak jestli jste někdo tady okolo, bylo by fajn někam třeba na procházku
6. pro 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka Prcům se určitě líbí víc to barevnější a to růžová je. Užij si to venku, já už dneska do sněhu radši nelezu.
6. pro 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulina123 Ahoj, máme tu jednu těhuli ze Žabin, ale nevíme kde se právě toulá, se ti třeba ozve až se dokoulí k PC :slight_smile:
6. pro 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Jo to by bylo super. Dík
6. pro 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka :Jo jo fajn,bez teplot a pospávala a trošku mrzutá,jinak to zvládla. :wink:
6. pro 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek, @brzdinka , @bufina - když jsem dneska s Terkou naposledy mluvila, tak byla ještě 2v1 a na rozdvojení to nevypadalo :grinning: :grinning:
6. pro 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek