• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@peko chuděra
6. pro 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kdy zas něco spácháme ? už se nám tam začalo pěkně oteplovat ,dneska bylo kolem nuly
6. pro 2010 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@elfka11 a co ty naušničky ?
6. pro 2010 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko Sem říkala, malej tam bude až do jara :slight_smile:
6. pro 2010 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek :Máme stejně zatím malé ouška a nastřelují to v půl roce,tak to nám akorát výjde
6. pro 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Díky. To máš pravdu, naštěstí mě to moc nebolí. To jsou ty bradavky občas horší :slight_smile: Naštěstí tu byla laktační poradkyně, tak mi řekla, jak na to. Je to teda ještě větší boj, ale snad až dojde kojící polštář, tak to bude lepší :slight_smile:
Hlavně nepoznám, proč malý křičí. I když nekřičí tak často, tak to stojí za to...
6. pro 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek Mam za sebou od soboty celodenni vylet, nasledne celodenni uklid baraku, nakup v globusu, tri vany, lahev cerveneho, sex, drhnuti schodu pres dve patra (jeste tam zustaly nejake zbytky cementu po rekonstrukci, tak jsem se vybavila skrabkou, kartacem a sla jsem na to), tri pracky, dva vyzehlene kose s pradlem, dva uvarene obedy. Jsem na pokraji sil a dite dela, ze tam neni.

Jestli to takhle bude pokracovat, tak fakt nevim, kde vezmu silu na porod :frowning2:
6. pro 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina Se tam zazimoval, nebo ja uz nevim :frowning2:

6. pro 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@michmar chce to všechno čas ,trvá to než se sladíte . A u kluků křik z poloviny znamená bolení bříška :grinning:
6. pro 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina procházka roklí byla osvěžující, už se stmívalo a ta zasněžená krajina do toho, inu pěkné :slight_smile:
6. pro 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak admini mi smazali zase Album.. chjo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co vy, co říkají dětičky na sníh?

@terak Ahoj, ty jsi ještě neporodila :sweat_smile:

Peko, ozvi se mi. Musíme se domluvit na tom focení o víkendu :wink:
6. pro 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak Teri nebooooj, on určitě vyleze, musí :wink:, ale chápu, že to musí být na bednu, jsem fakt ráda, že jsem tohle čekání nezažila
@terak ty jo ty seš tryskomyš co pije turbomošt! :grinning: stihla si toho tedy opravdu hodně, čučííííím :fearful:
autor
@lucka.adis ahojky
jojo furt mažou -mě to taky promazávají -bych je nejradši něčím praštila :grinning:
6. pro 2010 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terak kolik tam má 4 + kk zdarma jídlo pití :grinning: já bych tam taky zůstala
@pandysek že je to baví :grinning: :grinning: asi toho nemají moc na práci :angry: :sweat_smile:
@michmar S kojením jsme taky bojovali, ale stojí to za to vybojovat! Kojící polštář taky hodně pomůže :slight_smile: Po měsíci bolesti,už jsem to chtěla vzdát a teď jsem móóc ráda, že jsem to neudělala, tak přeju, ať se to brzo zlepší
6. pro 2010 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko ahoj Nelinka je krasavica a taky se mi moc líbí její postýlka :slight_smile: Jen jestli v ní chce být? Ten náš ju uplně vychladil, takže ho máme nasáčkovanýho v posteli
6. pro 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brzdinka :grinning: :grinning: :grinning: já myslim že tak 80 procent dětiček zkončí v posteli tak to tak čtu :grinning: :grinning: :grinning: že se jim tam nelíbí ,já bych to měnila hned -roztahovat se , hračky tam mít , nikdo mě tam nevleze :grinning:
6. pro 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jdem na večerní procházku tak zatim pááá doufám že tam není moc velká kosa
6. pro 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@brzdinka Ti sem dám fotku z dnešního rána kdy jsme si užívali zasněžené krajiny :grinning:
6. pro 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka.adis Asi to berou že si tu děláš reklamu. Sou na to hákliví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
6. pro 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina kdybych tam měla fotky jiných dětí atd. tak bych neřekla ani slovo, ale měla jsem tam fotky svých dětí :rolling_eyes:
6. pro 2010 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka.adis hmm, tak jim zkus napsat co jim na tom vadí, proč to smazali. Třeba si to tam budeš pak moct dát znovu.
6. pro 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina to platí na tu hlášku: zážitek nemusí být pozitivní, hlavně, že je intenzivní :grinning:
6. pro 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@brzdinka No bych si teda takový zážitky už odpustila. už mám na zimu a sníh averzi a chcu jaro!!!!
6. pro 2010 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek tak co procházka, dneska je docela příjemně, ne? Takhle večer aji romantika :dizzy_face:
6. pro 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina jojo, jaro bude suprový, jak bude všechno pučet! Taky doufám přijde nový příliv energie :wink:
6. pro 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@brzdinka No, na tebe nový příliv energie a na mě nový příliv alergie :grinning:
6. pro 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
6. pro 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek