Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

Ahoj jsem Andy ,
hledám nějakou maminku na procházky a na pokec jsem z Brna Soběšic a mám dvě děti -bydlíme v rodiném domečku takže můžem trávit čas s dětma i na zahrádce(naše malá má spoustu blbinek na hraní)je tu moc krásné okoli -lesy atd- hospudka v lese s pískovištěm i prolízkama.Hledám maminu co má i malé nebo větší dítě tak kolem dvou až tří let-aby si i ta má opička pohrála. Malé jsou 2 roky a 2 měsíce a špuntíky .
pandysekautor
6. pro 2010
@peko chuděra
pandysekautor
6. pro 2010
kdy zas něco spácháme ? už se nám tam začalo pěkně oteplovat ,dneska bylo kolem nuly
pandysekautor
6. pro 2010
@elfka11 a co ty naušničky ?
bufina
6. pro 2010
@peko Sem říkala, malej tam bude až do jara 🙂
elfka11
6. pro 2010
@pandysek :Máme stejně zatím malé ouška a nastřelují to v půl roce,tak to nám akorát výjde
michmar
6. pro 2010
@pandysek Díky. To máš pravdu, naštěstí mě to moc nebolí. To jsou ty bradavky občas horší 🙂 Naštěstí tu byla laktační poradkyně, tak mi řekla, jak na to. Je to teda ještě větší boj, ale snad až dojde kojící polštář, tak to bude lepší 🙂
Hlavně nepoznám, proč malý křičí. I když nekřičí tak často, tak to stojí za to...
terak
6. pro 2010
@pandysek Mam za sebou od soboty celodenni vylet, nasledne celodenni uklid baraku, nakup v globusu, tri vany, lahev cerveneho, sex, drhnuti schodu pres dve patra (jeste tam zustaly nejake zbytky cementu po rekonstrukci, tak jsem se vybavila skrabkou, kartacem a sla jsem na to), tri pracky, dva vyzehlene kose s pradlem, dva uvarene obedy. Jsem na pokraji sil a dite dela, ze tam neni.

Jestli to takhle bude pokracovat, tak fakt nevim, kde vezmu silu na porod 😞
terak
6. pro 2010
@bufina Se tam zazimoval, nebo ja uz nevim 😞

pandysekautor
6. pro 2010
@michmar chce to všechno čas ,trvá to než se sladíte . A u kluků křik z poloviny znamená bolení bříška 😃
brzdinka
6. pro 2010
@bufina procházka roklí byla osvěžující, už se stmívalo a ta zasněžená krajina do toho, inu pěkné 🙂
lucka.adis
6. pro 2010
Ahoj holky, tak admini mi smazali zase Album.. chjo :-p a co vy, co říkají dětičky na sníh?

@terak Ahoj, ty jsi ještě neporodila :-N

Peko, ozvi se mi. Musíme se domluvit na tom focení o víkendu 😉
peko
6. pro 2010
@terak Teri nebooooj, on určitě vyleze, musí 😉, ale chápu, že to musí být na bednu, jsem fakt ráda, že jsem tohle čekání nezažila
brzdinka
6. pro 2010
@terak ty jo ty seš tryskomyš co pije turbomošt! 😃 stihla si toho tedy opravdu hodně, čučííííím 😕
pandysekautor
6. pro 2010
@lucka.adis ahojky
jojo furt mažou -mě to taky promazávají -bych je nejradši něčím praštila 😃
pandysekautor
6. pro 2010
@terak kolik tam má 4 + kk zdarma jídlo pití 😃 já bych tam taky zůstala
lucka.adis
6. pro 2010
@pandysek že je to baví 😃 😃 asi toho nemají moc na práci ]-( :-N
brzdinka
6. pro 2010
@michmar S kojením jsme taky bojovali, ale stojí to za to vybojovat! Kojící polštář taky hodně pomůže 🙂 Po měsíci bolesti,už jsem to chtěla vzdát a teď jsem móóc ráda, že jsem to neudělala, tak přeju, ať se to brzo zlepší
brzdinka
6. pro 2010
@peko ahoj Nelinka je krasavica a taky se mi moc líbí její postýlka 🙂 Jen jestli v ní chce být? Ten náš ju uplně vychladil, takže ho máme nasáčkovanýho v posteli
pandysekautor
6. pro 2010
@brzdinka 😃 😃 😃 já myslim že tak 80 procent dětiček zkončí v posteli tak to tak čtu 😃 😃 😃 že se jim tam nelíbí ,já bych to měnila hned -roztahovat se , hračky tam mít , nikdo mě tam nevleze 😃
pandysekautor
6. pro 2010
jdem na večerní procházku tak zatim pááá doufám že tam není moc velká kosa
bufina
6. pro 2010
@brzdinka Ti sem dám fotku z dnešního rána kdy jsme si užívali zasněžené krajiny 😃
bufina
6. pro 2010
@lucka.adis Asi to berou že si tu děláš reklamu. Sou na to hákliví :-p 😞
lucka.adis
6. pro 2010
@bufina kdybych tam měla fotky jiných dětí atd. tak bych neřekla ani slovo, ale měla jsem tam fotky svých dětí 8-(
bufina
6. pro 2010
@lucka.adis hmm, tak jim zkus napsat co jim na tom vadí, proč to smazali. Třeba si to tam budeš pak moct dát znovu.
brzdinka
6. pro 2010
@bufina to platí na tu hlášku: zážitek nemusí být pozitivní, hlavně, že je intenzivní 😃
bufina
6. pro 2010
@brzdinka No bych si teda takový zážitky už odpustila. už mám na zimu a sníh averzi a chcu jaro!!!!
brzdinka
6. pro 2010
@pandysek tak co procházka, dneska je docela příjemně, ne? Takhle večer aji romantika x-)
brzdinka
6. pro 2010
@bufina jojo, jaro bude suprový, jak bude všechno pučet! Taky doufám přijde nový příliv energie 😉
bufina
6. pro 2010
@brzdinka No, na tebe nový příliv energie a na mě nový příliv alergie 😃
brzdinka
6. pro 2010
@bufina 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli