• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@brzdinka Se budu muset po novým roce obědnat na alergologii, ať su na jaro zásobená práškama :slight_smile: Jinak bych se ani na prvního máje nemohla líbat pod rozkvetlým stromem :slight_smile:
6. pro 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka Verunka jela na sáňkách david tlačil a já zanima zaostávala asi tak 5 metrů s kočárem ,
Super romantika :confounded:
6. pro 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina to je otrava, co? Manžel to má taky a pšiká celý měsíce :unamused:
6. pro 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis Luci a nemela jsi pres ty fotky nejaky vodoznak se svym jmenem? Pokud jo, tak to mazou. Stejne jako kdyz je tam odkaz na webovky. Ale kdyz tam napises konkretne jmeno firmy, tak to neva. Moc to taky nechapu. Jsem docela rada, ze treba prochazi inzeraty a pod. ale ty fotoalba, to je sila. Hlavne kdo na to ma cas :grinning:
6. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka A k cemu mi to je, ze jsem toho hodne stihla? :grinning: Aspon jsem dokoncila resty za posledniho pul roku. Zitra pokracuji v umyvani chodby ve sklepe a taky musim umyt vstupni dvere. Jeste ze aspon obed mam ze dneska. Manzel naprosto opovrhnul zapecenymi bramborami :grinning:

6. pro 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak právě že ne :frowning2: ale to je už jedno, jenom teda už nevím, jakou fotku tam mám dát, aby to bylo jejich gusta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis ehm ... nejlepe zadnou :grinning: A jake ti smazali, nejake album s detma?
6. pro 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak smazali mi dvakrát Album s dětma a ke všemu to jsou mé děti :grinning:
6. pro 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.adis Covece, to bych si uz mozna zacala brat osobne :grinning: A ani ti nikdo nenapsal proc to smazli?
6. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten malej parchantík zase vstával v 5.15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to byl ještě kolem půlnoci asi hodinu vzhůru :frowning2:
7. pro 2010 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: unás se vstávalo v 8.15 :grinning:
7. pro 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Vyměníme děti ne? Malá přifrčela po půl šesté, taky asi už nechtěla spat. Možná má pocit že o něco přijde, když nás slyší dole, nebo nevím :frowning2:
7. pro 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Jooo jsem pro, vymenime si deti!!! Kdo chce to moje? :grinning:

Mimochodem, dobre rano :slight_smile:
7. pro 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Dobré ráno :slight_smile: Jako že bys dostala už porozený a vypiplaný jo ? :grinning:
7. pro 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak dobré ráno :grinning:
7. pro 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no jo ale ty mí chodí spát zase pozdě, malej šel kolem půl 10 a Verunka chvilku před 11 :confounded:
7. pro 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina ano ano ano :grinning: A ty bys zase mela to krasny tehotensky brisko. Pamatujes, jak se ti to libilo :slight_smile: Nerikej, ze ti to nechybi???? :grinning:
7. pro 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak jako musím říct že bych mohla být těhotná pořád, ale líbilo by se mně období tak do 25 týdne. A su ráda že sem byla s obouma těhotná necelých 8 měsíců, takže břicho nedorostlo gigantických rozměrů a nemám žádný strie :slight_smile:

@pandysek asi s tím taky začnu je dávat pozdě spat. Malej už frčí spat. Sem myslela jak půjdem dopoledne ven a ono tam musí chcat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina Provokaterko :wink: No nic, jdu se vypravit, frcim za peko a pak do mesta. Treba to dite po ceste vytrepu. Pekny den :slight_smile:
7. pro 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak takhle dopadl u nás Nikolin oběd. Dostala polívku, Adámek spokojeně po obědě odfukoval vedle, tak sem je nechala vedle sebe a šla něco málo rychle vyžehlit. Nikola pinkala žičkou polívku na sedačku, lítalo to přez Adama že má chudák plný vlasy nudlí. Sem myslela že mně klepne a že ju asi zabiju...
7. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brzdinka po měsíci bolesti zad nebo prsou? Abych věděla, na co se připravit :slight_smile: Když on mi vždycky to levé rozkrvaví, je to na bednu - a to se snažím o dobrou polohu... Ale zatím nevzdávám, jen si pořád říkám - klid, klid, klid ;)
Díky za povzbuzení! :slight_smile:
7. pro 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina ale evidentně se mu to náramně líbí :grinning:
7. pro 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek s tím bolením bříška máš pravdu, teď když spal, tak bombardoval pěkně :slight_smile: Když on u kojení usíná a když se za chvíli probere a já už šťastná, že si odříhl ho chci dát pomalu spát, tak začne šátrat po pusině a řvát a chce znovu jíst... (teda aspoň myslím)
7. pro 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak uz mam vysledky z amniocenezi a dopadlo to dobře miminko je v pořadku mužu začit planovat a nakupovat :grinning: no nic tak ja zas valim chtela jsem jen oznamit tuhle štastnou novinku musim jit nakrmit kočiči miminka mejte se tu zatim všechny hezky zatim papa
7. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme vcera objevili, ze mame taky palecky, co se daji zuzlat... No, snad ho to brzy prejde :slight_smile:
Krasny mlhavy den vsem
8. pro 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michmar :grinning: :grinning:
no ta mlha by být teda nemusela ,jsem myslela že půjdem na prochajdu a vtakovým počasí se nechce ani psovi
8. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@weweruschka tak to je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratulujem tedy ke zdravému miminku
užívej si nakupovaní :sweat_smile:
8. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terak už ?
8. pro 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek tak to věřím, že se vám nikam nechce. Už to vypadalo, že se to trochu protrhává, ale houby houby...
8. pro 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek